سونی پوشیدنی تهویه مطبوع است که در اینجا به شما را خنک نگه داشتن مهم نیست چقدر داغ است

اگر تابستان آفتاب گرفتن در زیر پوست خود را, سونی ممکن است تنها راه حل است. ژاپنی tech titan فقط منتشر شد یک پوشیدنی AC است که وعده برای نگه داشتن شما را در خنک 73 درجه است.

اولین طعنه در جولای 2019 در Reon جیب در اصل برنامه ریزی شده برای انتشار است که همزمان با 2020 توکیو بازی های المپیک است. با بازی کردن جدول سونی ساخته شده است دستگاه های موجود در آن webstore برای حدود 120 دلار (¥13,000) پاپ.

مینی AC واحد توسعه داده شد از طریق سونی راه اندازی شتاب برنامه و با استفاده از Peltier effect برای ایجاد یک متوسط دیفرانسیل در دو طرف دستگاه است. در واقع این افزایش دما در یک طرف و کاهش آن از سوی دیگر به منظور بدن خود را سرد. این گزارش می تواند خود را رها دمای 23 درجه فارنهایت در روز یا افزایش آن 14 درجه فارنهایت در هوای سرد شرایط. درست است که این دستگاه چند منظوره می تواند تبدیل به یک مینی بخاری آمده زمستان بیش از حد.

Sony's new wearable air conditioner the Reon Pocket

حسن نیت ارائه میدهد از سونی

این زن همه سفید طراحی شده است به اندازه یک کارت مورد و وزن آن فقط خجالتی از 3 اونس. آن را متناسب با منظمی در داخل یک ویژه جیب تطبیق حلقه ای ساتن که جداگانه به فروش می رسد در کوچک و متوسط و بزرگ برای $20 (¥1,800). اگر طراحی به نظر می رسد کمی حجیم استفاده در تمام طول روز آن را فقط ممکن است ارزش آن را اگر آن را نگه می دارد شما را از عرق کردن از طریق پیراهن خود را.

با تشکر از اتصال بلوتوث به aircon است که سازگار با هر دو سیستم عامل iOS و یا اندروید. کاربر می تواند انتخاب کنید به صورت دستی کنترل دما از طریق یک نرم افزار و یا تنظیم دستگاه در حالت اتوماتیک قرار دهید. سوئیچ به دومی و آن را تنظیم درجه حرارت خود را بر اساس فعالیت های خود را که دستگیر شده است توسط ساخته شده است در سنسور حرکت. این اطمینان را به شما می مانم در درجه حرارت مناسب بدون توجه به این وضعیت است. این دستگاه دارای یک باتری با عمر 90 دقیقه و به طور کامل می تواند شارژ در دو ساعت از طریق USB-c پورت.

وجود دارد, البته یک خطر است که نوجوان جیب می تواند تبدیل به فقط یکی دیگر از بین رفته تازگی گجت در کشو های ناخواسته خود را, اما پس از آن تنها یک صد smackers ممکن است آن را به ارزش خطر است.

اتمام Reon آگهی تصویری زیر:

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>