سونیا رنه تیلور با استفاده از ‘پوسیدن مواد غذایی’ استعاره برای کمک به شما پرتاب کردن خود پرستی


Sonya-Renee-Taylor-video-1
سونیا رنه تیلور/Instagram

به عنوان یک زن زندگی در این کشور به آن نیاز دارد به دختران گفت: به هر دیگر فرد سفید در اتاق: هیچ یک از ما ایمنی هستند بسیار زیاد امتیاز با ما زندگی می کنند. ما تمام شده است در یک جامعه مطرح است که به شدت با وسواس سفیدی و آن را دقیق همان جامعه ای که نماز و خطر می اندازد وجود سیاه آمریکایی ها در هر نوبت. استعمار و برده داری پاره پاره و دور از هر فرصتی آنها رستگار به همان اندازه تا به حال و we در حال دروغ گفتن به خودمان اگر ما فکر می کنم ما نیست هنوز هم بخشی از این مشکل قبر. مخرب و اثرات ماندگار سفید برتری هنوز هم در حال حاضر در کشور ما روایت و ما نیاز به نگاه به سمت راست چشم از این سیستمیک طوفان اگر ما می خواهیم تغییر واقعی اتفاق می افتد.

اگر شما یک فرد سفید به دنبال عمیقا ساده شکست چگونه به به طور مستقیم پاسخ به نژادپرستی نگاه هیچ بیشتر از سونیا رنه تیلور. برنده جایزه سیاه, شاعر, فعال, نویسنده و رهبر یکی از پیشگامانه ترین سیستم عامل رسانه های اجتماعی در اطراف. او نیز موفق به به من لازم است از خواب بیدار تماس من نیاز به رسیدن به هسته چگونه برای از بین بردن سفید برتری در خودم و دیگران.

در به شدت تند و تلخ Instagram post ماه گذشته تیلور صحبت می کند به طور مستقیم به مردمی که مبارزه با تایید قریب به اتفاق ما امتیاز و unmerited مدرن روز قدرت پردازش از زندگی در یک بدن.

“من مبارزه مردم سفید” فعال می گوید. “من در یک نبرد در برابر unmelanated توده ها هستند که فرزندان اروپایی و نسب. من در یک نبرد در برابر سیستم ها و سازه های سفید supremacist توهم و سفیدی و من در یک نبرد برای راه های که در آن آنها آشکار داخلی در داخل زندگی unmelanated افراد اروپایی تبار.”

برای کسانی که تیلور می گوید “اختصاص سفیدی” در تولد واقعی آزادی از همه می توان با پیوستن به در نبرد. “من آنها را دعوت به در نبرد و همچنین در برابر ساخت از سفیدی و ساخت سفید supremacist توهم” او می گوید.

در صورتی که شما نیاز به روشن شدن بیشتر سفید برتری است که ماهرانه خلاصه Charles M. ضربه ای در نیویورک تایمز در این ماه. “وقت آن است که برای ما به سادگی یک چیز یک چیز: سفید برتری بزرگترین نژادی مشکل این کشور مواجه و رو” ضربه می نویسد. “این است که تقریبا همیشه علت ناآرامی در اطراف نژاد. آن استفاده شده است به کشتار و نابود کردن به سرکوب و زندانی کردن. آن را آشکار در هر بخش از زندگی آمریکایی.

اگر شما آماده برای کمک به از بین بردن نژادپرستی نظاممند و در هیئت مدیره با تیلور مفاهیم و سپس از آن زمان به رول تا آستین خود را و شروع به کار. او توصیه می کند درمان ساختار سفیدی در درون شما به عنوان اگر آن را odorous زباله در خانه خود یک تصویر فوتی و فوری است که گیر کرده با من از من به تماشای ویدئو های خود را.

“چه خواهد انجام دهید این است که می گویند” چیزی است پوسیدن در اینجا. اجازه بدهید به بررسی, به طوری که من می توانید آن. به طوری که من می توانید آن را متعفن تا من فضایی'” نویسنده توضیح می دهد. “و آن چیزی است که سفیدی است. سفیدی نیست شما به عنوان یک انسان است. وجود دارد هیچ دیگر.’ بنابراین نبرد من این کاری که من انجام است که در مورد افراد به عنوان ” دیگر.’ آن است که در مورد سپیدی سازه است که فاسد مادی و معنوی و اقتصادی و سیاسی واقعیت های سیاه و قهوه ای از مردم در سراسر جهان — در حالی که همچنین در همان زمان فاسد داخلی معنوی عاطفی و روانی زندگی کسانی اختصاص داده سفیدی در هنگام تولد.”

شکی نیست که بسیاری از ما می توانید ببینید کریستال-لعنتی-اثبات روشن است که مردم سیاه و سفید هستند که به طور نامتناسبی تجاوز و زندانی و کشته شدند با توجه به تعصب نژادی پلیس, خشونت, سلامت, نابرابری های جمعی incarcerations و مالی بی عدالتی است که به شدت بمباران امرار معاش خود. اما برای تیلور ساختار سفیدی خسارت سفید افرادی نیز وجود داشته باشد در این سوء استفاده و پویا است. “شما در حال مبارزه در این سیستم نیز هست. آن است که شما به قتل بیش از حد” او می گوید.

برای کسانی که هنوز هم تداوم سمی روایت از “دیدن نیست رنگ” یا feigning غیر همدستی وقتی که می آید به نژادپرستی تیلور به طور موثر ارائه می دهد یک شمارنده برای چرا شما آنقدر لعنت اشتباه است.

“شما سفید هستند در بسیار به عنوان سازه های سفیدی وجود دارد, و اگر شما واقعا مورد نظر برای زندگی در دنیای بدون برچسب و سپس آنچه شما می خواهد انجام دهید این است که کار خود را, کون کردن هر روز به طور کامل از بین بردن تمام وسایل سیستم سازه و طرح های که ساخته شده اند برچسب سفیدی واقعی” او سهام.

Sonya Renee Taylor
سونیا رنه تیلور
استیو جنینگز/گتی

این فریبنده بیانیه چیزی است که مردم نیاز به واقعا لعنتی با نشستن در حال حاضر. ما باید قرار ما غرور را کنار گذاشته و توقف خودخواهانه فرض کنید که سفید supremacist توهم است به طور کلی حمله به ما هستند. آن را یک ایده خطرناک است که مانع ما را از جامد چرا که زمانی که ما بیش از حد لعنت مشغول انکار ماهیت خائنانه موجود در سفیدی ما همچنین اجتناب از به رسمیت شناختن موجود در آن را در همه.

“شروع به تجربه آن را به عنوان چیزی است که شما اختصاص داده شده است که خدمت شما که شما مایل به حذف عناصر از زندگی خود را به طور منظم” تیلور توضیح می دهد. “به این ترتیب شما می توانید از خود و احساس گناه و شرم خود را.”

در حالی که این قطعا درست است که سفید مردمی واکنش نشان می دهند با احساسات پیچیده هنگامی که مواجه با چگونه ما به طور مستقیم یا غیر مستقیم بهره مندی از این سوء استفاده اجتماعی سیستم تیلور معتقد است که این عمل از بین بردن رنگ سفید برتری می تواند به عنوان ساده به عنوان زمانی که ما حذف پوسیدن مواد غذایی از یخچال. دوباره او استعاره است که به راحتی قابل هضم است که شما نمی توانید درخواست آن را به زندگی خود را.

“شما لازم نیست که به گناه و شرمندگی به دلیل وجود بد بو گوجه فرنگی در یخچال خود را,” او می گوید. “شما فقط باید برای پیدا کردن بد بو گوجه فرنگی و پرتاب آنها را. و هر زمان جدید بد بو گوجه فرنگی نشان می دهد تا در پشت یخچال خود را, شما باید برای پیدا کردن آن و سپس شما را به کشف کردن که چرا شما در حفظ و اجازه دادن به گوجه فرنگی پوسیدگی در پشت یخچال. همه که کار می کنند. و آن کار این است که چگونه شما آشتی خود را به بشریت است.”

من در مورد شما نمی دانم, اما من بیش از آماده به حفاری به همه از این. این حقیقت مسلم است که مردم سیاه و سفید شده اند در انتظار بیش از حد طولانی برای ما به نهایت لعنتی مراقبت. در حالی که ما ممکن است هرگز به طور کامل درک عمق از خود گذشته دردناک و زمان مبارزات ما می تواند ایستادن در کنار آنها در پشتیبانی اختصاص داده شده و معتبر allyship و تمایل به دیگر مرکز ما روایت در داستان خود است. سونیا رنه تیلور لازم نیست به صرف زمان شکستن همه این ها را برای ما, اما من خیلی لعنتی سپاسگزار است که او انجام داد. ما هیچ بهانه ای در حال حاضر به گوش دادن مردمی. ما باید در نهایت به شروع در حال تغییر ما مایل به دیدن در این جهان است.

شما می توانید به دنبال سونیا رنه تیلور اینجا و بازدید وب سایت خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>