سونی انتظار می رود که به انتشار PS5 در نه چندان دور آینده. اگر شما به دنبال به جلو به گرفتن دست خود را بر روی کنسول شما ممکن است بخواهید به حرکت سریع چون با توجه به گزارش از بلومبرگ آنها ادعا می کنند که سونی ظاهرا در حال برنامه ریزی برای محدود اندازی کنسول حداقل در سال اول آن.

تبلیغات

این گزارش ادعا می کند که سونی در حال برنامه ریزی برای راه اندازی واحد کمتر از PS5 نسبت به PS4 در سال اول. در حال حاضر آن را ممکن است به نظر می رسد مانند آن می تواند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که تحت تاثیر زنجیره تامین و تولید در سراسر جهان, اما ظاهرا این مورد نیست. این گزارش ادعا می کند که سونی با ظرفیت تولید شده است را تحت تاثیر قرار, اما به جای این تصمیم با توجه به پتانسیل قیمت کنسول.

اعتقاد بر این است که کنسول های نسل بعدی سونی و مایکروسافت خواهد بود گران تر از پیشینیان خود و به عنوان یک نتیجه, سونی انتظار ندارد که وجود خواهد داشت یک تقاضا برای آن. با نگه داشتن انتشار آن محدود به این معنی است که سونی نمی خواهد تا پایان نشستن بر روی یک دسته از unsold در آن زمان موجودی به خصوص اگر تقاضا وجود ندارد چرا که مصرف کنندگان تمایلی به پرداخت هزینه برای آن.

این گزارش در ادامه برای اضافه کردن که سونی ظاهرا انتشار 5-6 میلیون واحد از PS5 در سال اول. این است که در مقابل 7.5 میلیون نفر که PS4 موفق به فروش در دو سال چهارم که آن را منتشر شد. آن می رود به یاد داشته باشید که این احتمال وجود دارد که سونی قصد دارد هنوز هم می تواند تغییر دهید تا آن را با یک دانه نمک ،

در زمینه بازی >شایعه. بیشتر بخوانید درباره Ps5 و سونی. منبع: بلومبرگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im