اگر شما تا به حال شیرجه به دنیای سفارشی صفحه کلید مکانیکی و سپس شما می دانید که اختصاصی ماکرو پد بسیار رایج است. این اجازه می دهد تا کاربران برای اتصال به برنامه های خاص و توابع به آنها را در حالی که ایجاد یک ماکرو پد با استفاده از keycaps و سوئیچ خود را ترجیح شخصی است.

تبلیغات

اگر شما یک کاربر فتوشاپ و حرفه ای است که با استفاده از این برنامه اغلب پس از آن این است که یک صفحه کلید شما ممکن است بخواهید به اتمام است. ایجاد شده توسط 3dDecors این است که یک صفحه کلید سفارشی است که تقریبا کپی فتوشاپ toolbar و دوباره آن را به یک صفحه کلید فیزیکی فرم. این می آید با کلید های اختصاص داده شده به هر فرد تابع در فتوشاپ toolbar به عنوان یک زن و شوهر از دستگیره است که شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن تنظیمات دیگر.

در حالی که حرفه ای فتوشاپ کاربران ممکن است احتمالا حفظ تمام برنامه میانبر صفحه کلید داشتن کلید اختصاصی ممکن است مفید باشد برای مبتدیان به آنها را ذخیره کنید بی پایان کلیک کنید. با این حال ما تصور کنید که حرفه ای می توانید هنوز هم احتمالا آن را درک, همه, همان, به خصوص با صفحة که اجازه خواهد داد که برای ریز تنظیم از ویژگی های خاص و توابع.

صفحه کلید خود را به فروش می رسد برای $100 که شامل سفارشی ابریشم صفحه فتوشاپ keycaps یا 90 دلار بدون. در حال حاضر به نظر می رسد به فروش می رسد اما اگر شما علاقه مند شما می توانید هاپ در به 3dDecors’ Etsy فروشگاه برای جزئیات بیشتر و شاید کمیسیون یکی برای خودتان.

در زمینه ابزارهای. بیشتر بخوانید درباره نرم افزار Adobe کیبورد و فتوشاپ. منبع: gizmodo

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im