برخی از آداب و عادات در اینجا برای اقامت و آنها همه بد


Quarantine-Habits-Are-Here-To-Stay-1
Ketut Subiyanto/Pexels

قبل از ماه مارس این سال عبارت “مستند” و “همه گیر” و “قرنطینه” بودند کلماتی که متعلق به طور عمده در فیلم علمی-تخیلی, فیلم, شاید آنهایی که با dystopian تمرکز. و در عین حال در حال حاضر این کلمات متعلق به زندگی روزانه ما و احتمالا در حالی که برای. ما به تصویب رسید که کلمات به فرهنگ لغت ما—اگر چه من می خواهم استدلال می کنند که آنها هنوز هم احساس می کنم مثل آنها متعلق به یک sci-fi دانلود فیلم با dystopian تمرکز و در حال حاضر ما فقط زندگی می کنند گفت: sci-fi دانلود فیلم با dystopian تمرکز.

واقعا هر چند مستندات تغییر ما فراتر از آن گسترش فرهنگ لغت ما. به عنوان جهان تعطیل به ظاهر یک شبه ما مجبور شدند به تنظیم عادات ما و روال. آیا ما ممتاز بودند به اندازه کافی قادر به تغییر به اقامت در خانه زندگی یا به طور ناگهانی در بر داشت خود تبلیغ به عنوان ضروری کارگران ما نیاز به ایجاد تغییرات به ما چگونه زندگی می کردند, به منظور توسعه عادات جدید یا نتیجه یا انتخاب.

و در حال حاضر مستندات در حال بلند کردن و کشورهای در حال بازگشایی و برخی از مردم در حال رفتن به جهان—امیدوارم با یک ماسک به این دلیل که ویروس نیست رفته و دوباره راه ما از زندگی در حال تغییر است. عادات ما در حال تطبیق…یا نه.

ما احتمالا همه توسعه عادات چند که ما آماده برای ریختن که ما ظهور به جهان است. بیدار شدن از خواب و چک کردن روزانه ایالتی و محلی COVID-19 آمار یکی من شخصا آماده به رها کردن.

اما بیش از چند عادات است که همه ما به تصویب رسید که در اینجا به ماندن بگیرید. شستن دست ها, بدیهی است (امیدوارم) لمس کردن چهره ما به یکدیگر فضا در فروشگاه مواد غذایی هستند و برخی هیچ brainers. اما وجود دارد چند کمتر آشکار است کمی بیشتر دمدمی عادات بیش از حد. هر روز صبح در حال حاضر همراه با مطالعه اخبار و روزانه COVID-19 شماره چک کنم مینی نیویورک تایمز جدول کلمات متقاطع پازل. در آن طول می کشد همه از یک دقیقه و به من می دهد یک جیغ شدید و تند از صبح زود دستاورد. برای من و فرزندان من احساس آنها امیدوار به آویزان بر روی عادت داشتن دسر بعد از هر وعده غذایی—بله روشن است که صبحانه, دسر, دسر ناهار و شام دسر.

من سوال را به رسانه های اجتماعی من: چه عادات شما به تصویب رسید پس یا به دلیل قرنطینه است که شما نمی خواهید به رها کردن یک بار قرنطینه است ؟ چند پاسخ در ایستاده بود. یکی از دوستان شروع به بازسازی فیلم مشهور صحنه با کودکان نو پا خود را به عبور زمان—و واقعا ممکن است آن را عادت است که برنده تمام قرنطینه عادات. یکی دیگر از دوستان شروع باغبانی در حالی که تعداد انگشت شماری بیشتر یافت می شود شادی در خلاق غذا و کوکتل برنامه ریزی است. اما بسیار به سرعت چند الگوهای شروع به پدیدار شود.

هم خانواده

از شام خانواده به خانواده پیاده روی خانوادگی و دوچرخه سواری و یا تخته تقریبا همه به نظر می رسید به صرف زمان بیشتری را با خانواده خود را و نمی خواهید به از دست دادن است که زمان و یا کسانی که فعالیت های یک بار مستندات برداشته شد و گزینه های خود را ندارد محدود به فقط گذراندن وقت با خانواده خود جدا شده در مسیرهای پیاده روی پیاده روی.

ضایعات کمتر و کمتر مصرف کمتر انجام

در بسیاری از مستندات مورد نیاز همه ما به انجام خیلی بیشتر. در علاوه بر این به ما شغل که نیاز کمتر تمرکز و رانندگی هنگامی که انجام می شود از خانه ما همچنین نیاز به تبدیل شدن به homeschool معلمان (هر چند من واقعا ترجیح می دهند مدت بحران معلمان مدرسه) همه در حالی که مدیریت ما همه گیر اضطراب. اما بسیاری از مردم که در پاسخ به من پرس و جو به نظر می رسید برای پیدا کردن خود را انجام می دهند کمتر از هر چیز دیگری. خوردن بیشتر باقی مانده و به هدر رفتن مواد غذایی کمتر. موارد فوق معمول مو محصولات و انتشار برخی از نیاز به پیروی از یک برنامه. حتی به عنوان مستندات بالابر اجماع به نظر می رسید به سمت تر باقی مانده و کمتر محصولات مو.

مراقبت از خود

زمان بیشتری را در خانه به معنای بیشتر مردم در بر داشت زمان برای خود, آیا با کنده کاری کردن زمان برای آن (مجازی) کلاس ورزش که هرگز کاملا مناسب به اسیاب روزانه شیوه های مدیتیشن و یا حتی تمرکز حواس و آنها نمی خواهند به تسلیم شدن که تازه حک کردن زمان فقط به خاطر چیزهایی که در اطراف آنها دوباره باز کردن.

حتی قادر به گرفتن زمان به منعکس کننده آنچه که مهم است این است که عادت ما شاید باید همه چسبیدن به در روز پس از مستند و فراتر از آن.

Vox خواسته خوانندگان در سراسر جهان چه تغییرات آنها می خواستم برای نگه داشتن بر روی آنها پدید آمده از قرنطینه و بسیاری از آنها در خط با پاسخ من کوچک حجم نمونه. به نظر می رسد در سراسر هیئت مدیره ما به عنوان کسانی که اولین مراحل آزمایشی به یک پست-مستند جهان ما همه می خواهم به نگه داشتن بر روی عادات که به ما اتاق به احساس مبتنی زمانی که آن را بسیار آسان به احساس از دست داده و یا احساس می کنیم می تواند کم کردن سرعت زمانی که جهان به نظر می رسید به در نظر گرفتن هر نوبت بیش از حد سریع است.

بدون شک داشتن توانایی به کم کردن سرعت در طول این دوران یک امتیاز است. ایمن ماندن در خانه و قادر به ذخیره زمان در رفت و آمد و توقیف ورزشی مسابقات قرار داده و آن را به سمت خانواده پیاده روی و بازی های هیئت مدیره یک امتیاز است نه هر کس قادر به لذت بردن از.

که من به ارمغان می آورد به فینال عادت است که بسیاری از ما کشت شده در مستند و این موضوع که به نظر می رسد در حال اجرا را از طریق هر پاسخ به سوال من. و آن این است: احساس قدردانی است. قدردانی برای خانواده های ما برای دوستان ما برای ما بهداشت و سلامت عزیزان ما برای افرادی که نگه داشته و همه چیز در حال حرکت هنگامی که آن را می تواند همه از هم جدا افتاده.

من به جرأت می گویم همه ما امیدواریم که به آن عادت که احساس قدردانی, با ما به هر نسخه از نرمال در انتظار خارج از مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>