برخی از پلیس پیوست تظاهرات دیروز در همبستگی


Camden-police-marching
توییتر/Camden County Police

پلیس در شهرستانها مانند فلینت و Camden, New Jersey در زمان شرکت در تظاهرات روز شنبه با راه رفتن در همبستگی

بیش از آخر هفته عمده تظاهرات فوران در سراسر کشور در واکنش به قتل جورج فلوید که در دست چهار مینیاپولیس افسران پلیس از جمله یک درک چوین که متهم شده است با سوم-قتل عمد و قتل نفس. به عنوان افراد غیر نظامی به خیابانها برای مبارزه با نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در برخی شهرهای چیزی واقعا شگفت انگیز اتفاق افتاده است. برخی از افسران پلیس و حتی رئیس پلیس — پیوست معترضان در همبستگی نشان می دهد که آنها بیش از حد تقاضا برای پایان دادن به خشونت پلیس.

در Camden, New Jersey, رئیس پلیس جوزف Wysocki که قبلا شرح داده شده در این ویدئو نشان فلوید مرگ به عنوان “وحشتناک” با افتخار راه می رفت با معترضان در ماه مارس از طریق خیابان های برگزاری یک بنر که به عنوان خوانده شده “ایستاده در همبستگی.”

“ما مفتخر به ایستادگی در کنار هم با ساکنان ما خدمت می کنند!” اداره پلیس نوشت: در کنار یک ویدیو گرفته شده در طول ماه مارس ، “این افتخار ما به ماه مارس با شما!” بخش نیز توییتی.

کمدن حق در سراسر رودخانه از فیلادلفیا آمده است یک راه طولانی در چند سال گذشته است. در سال 2014 در نظر گرفته شد خطرناک ترین شهر در کشور با توجه به شیوع بالای جرایم خشونت آمیز. روزنامه نگار جیمز Surowiecki با اشاره به این که بیش از پنج سال گذشته مشکل شهر “به شدت سرمایه گذاری در د تشدید آموزش و به تصویب رسید استفاده از زور در سیاست شده است که به نام ترین و مترقی” در کشور و “یکی که تنش زور باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان آخرین چاره.”

در فلینت میشیگان, افسران پلیس, در زمان خاموش کلاه خود قرار داده و خود را باطوم منجر معترضان در رژه را از طریق خیابان.

“تنها دلیل ما در اینجا [است] به مطمئن شوید که شما یک صدای” کلانتر کریس سوانسون می گوید یک جمعیت در یک ویدیو ارسال به Facebook. “فکر نمی کنم برای یک ثانیه که [Derek چوین] که نشان دهنده این پلیس ها از سراسر این استان و در سراسر کشور. ما بیرون رفتن وجود دارد برای کمک به مردم به انجام این کار بی معنی است.”

“ما می خواهیم با همتون برای واقعی است. بنابراین من در زمان کلاه گذاشته و به باطوم پایین. من می خواهم به این رژه یک اعتراض” سوانسون ادامه داد.

معترضین پس گرفته شده با کلمات از رئیس پلیس آغاز شده و شعار “راه رفتن با ما” و این گروه به رهبری ،

پلیس در کانزاس سیتی میسوری همین پیاده روی همراه با معترضین.

و رئیس پلیس در Santa Clara, Ca در زمان زانو طول یک تظاهرات مسالمت آمیز در منطقه است.

این اعمال همبستگی نمونه در سنگ چخماق و کمدن بزرگ هستند یادآوری است که امید وجود دارد. ما هر دو پولیس و غیر نظامیان و مردم از نژادهای مختلف جنس و ادیان کار می کنند — و مسالمت آمیز مبارزه — به نام عدالت و حقوق مدنی و بشریت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im