Parents-Refusing-Distance-Learning-1
مامان ترسناک و JESHOOTS.COM/Unsplash

اوه ضربه محکم و ناگهانی. برخی از والدین آن را داشته اند. آنها در حال آشکار امتناع از شرکت در آموزش از راه دور با کودکان خود. که می تواند آنها را سرزنش/ما ؟ همه ما در حال تلاش برای نگه داشتن توپ در هوا از جمله کار با نگه داشتن خانه های ما ساخت مواد غذایی (مواد غذایی بسیار) و آموزش در محل. بسیاری از ما فکر می کردم که چیزی رو به من بدهید قبل از اینکه ما به طور کامل از دست ما گه.

برای برخی از والدین آن یک ضرورت است. آنها می توانند هر دو کار نگه دارید و یا آنها می تواند کمک به مدرسه فرزندان خود را. از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق ما نمی توانیم اشتغال ما (ahem درآمد) ما باید یک انتخاب: آیا ما سعی می کنیم به هر دو کارمند و معلم و یا آیا ما کساد کردن — یا به طور کامل به من بدهید تا در این قسمت معلم? واقعا وجود دارد به اندازه کافی ساعت در روز به انجام آن همه, و برخی از پدر و مادر unapologetically کاهش یافته است, آموزش الکترونیکی در دسترس نباشد.

مشاهده این پست در Instagram

من به برخی از جدی #قرنطینه حالات در حال حاضر بین #distancelearning x4 #workingfromhome x2 کارهای تنقلات و وعده های غذایی (soooooo بسیاری از) نیازهای ویژه مدیریت (از جمله خود من #type1diabetes و #اضطراب ) و 1000 چیزهای دیگر, من فقط می خواهم چه می گذرد ؟ ☕️ 🍹 من بسیاری از احساسات مختلف و لحظات هر روز. من فقط اجازه دادن به آنها را سوار. من کتمان آنها و یا هل دادن آنها را/دور. آن را سالم و یا تولیدی برای پنهان کردن. ☕️🍹من در مورد از دست من گه امروز. من دختران مسن تر انجام شد مدرسه. من دو بازی در یک حسی برنج bin. من تضعیف کردن به شستن صورت و تغییر لباس است. من می خواستم برای قرار دادن در جدید من #targetstyle سرعت باد. دو دقیقه در دوم من توئین yells “اضطراری!” پسر من تا به حال قرار دادن برنج در گوش او! من نگه داشتن بچه ها گفتن التماس آنها را به صدمه دیده است. من نمی خواهم برای رفتن به ER! خوشبختانه هیچ برنج در گوش او. Whew! من خوشحال. سپس بعد از دوم WW3 استراحت در اتاق نشیمن من از خواهر و برادر و مبارزه با بیش از تنفس. من نمی توانم این مسائل. سپس من می شنوم من توئین گفت: “ما نمی توانیم زحمت پدر و هنگامی که او کار می کند. او را به از دست دادن شغل خود. پس از آن ما نمی خواهد دریافت کمک هزینه کنه. ما نمی خواهد که برق است. ما را مجبور به زندگی در یک کلبه کوچک.” چه ؟ OK. ☕️🍹 من در برخی از مرتب کردن بر اساس از زمانی که من مانند آنچه F F F می گذرد ؟ من نمی توانم قرار دادن مغز من در اطراف (as @luvvie تماس Cheeto ص) 45. مرگ و میر. عدم تست و تجهیزات پزشکی ما حرفه ای نیاز دارید. سیستمیک نژادپرستی در سیستم بهداشت و درمان. پروردگار تست من. ☕️🍹 من می دانم که برخی از خانواده هستند مانند راشل نیاز به رفتن به نماز گنجه. آن است که هرگز آرام و آرام در اینجا. من به فریاد زدن برای عیسی به گوش من. تسبیح ☕️🍹 هر کس دیگری تعجب و داشتن احساسات مانند من هستم ؟ مبارزات? 👇🏿👇🏾👇🏼👇🏽 . #قهوه #کوکتل #happyhour #momlife #multiracialfamily #bigfamilylife #whitesugarbrownsugar #هدف #نماز #momsofinstagram #momblogger #helpmejesus #thursdaythoughts #thursdaymood #thursdayvibes #thursdaymotivation

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط راشل Garlinghouse (@whitesugarbrownsugar) on

در یک دنیای ایده آل ما بچه ها می تواند از طریق کار خود را خود به خود انجام وظایف ماندن سازمان یافته و در واقع یادگیری چیزی. اما واقعیت این است که بچه های ما بدون توجه به سن خود در حال رفتن به نیاز به برخی از راهنمایی بزرگسالان از جمله توضیحات و یادآوری است. بعلاوه کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه هستند و نیاز به بیشتر از پدر و مادر خود را از همیشه قبل از. وجود دارد مقدار زیادی از دست نگه داشتن بدون معلم آموزش و پرورش ویژه گفتار درمانگر یا متخصص خواندن موجد خسارت به ما را نجات دهد.

من تا به حال در نظر گرفته است که آشکار دوری می گزیدند آموزش از راه دور بود و حتی یک گزینه تا زمانی که من دیدم سارا Parcak را ویروسی صدای جیر جیر. Parcak دارای رزومه قابل توجه. او یک استاد یک Egyptologist و مادر از یک کلاس برای اولین بار. او پست شده در توییتر که او نوشت: یک e-mail به پسرش “دوست داشتنی و مهربان و دلسوز” معلم که با پسر او “انجام شده با 1st درجه است.” او افزود: “ما نمی توانیم در مقابله با این جنون. بقا و حفاظت از خود را به خوبی بودن برای اولین بار می آیند.”

زمانی که من در ابتدا متوجه شدند که برخی از پدر و مادر فرار از مدرسه به طور کامل من یک نوع اضطراب زده خود به عقب گرفته شد. من پیرو قانون سابق آموزش و مادر چهار. تا آنجا که من دوست دارم به کار در حالی که بچه های من با خوشحالی ورجه ورجه کردن در آفتاب, به جای شروع کار من در روز 5 بعد از ظهر هر شب من احساس می کنم که دانشگاهیان فراموش ماده و بچه ها نیاز به ساختار. اما می آید که با هزینه های فوق العاده ای. من در میان بسیاری از استرس پدر و مادر که در حال توقف آنچه من انجام هر پنج دقیقه برای کمک به کودک خود آموزش الکترونیکی. آن را آزار دهنده آن را وقت گیر است و قطعا ذهن ترا درهم میشکنند. اما من نمی توانم خودم را به پرتاب در حوله.

اما من کاملا درک کنند که چرا برخی از والدین در هیچ-فقط-بدون منطقه. هر روز صبح من چند ایمیل در مورد انتساب تغییرات زوم جلسات آزمون های آینده و کار از دست رفته. من نمی فهمم چگونه به سازماندهی تمام ورودی همیشه در حال تغییر اطلاعات است. روز دیگر ما تا به حال چهار—بله چهار—زوم جلسات رفتن در یک زمان. حتی اگر قدیمی ترین من دو بچه هر دو tweens نسبتا خودکفا دو تا از کودکان دارای نیازهای ویژه ای است که نیاز به بیشتر از من وقت و انرژی (و صبر).

من وسوسه شده ام چند بار به فقط به. منظورم این است که آنچه را که واقعا اتفاق می افتد اگر ما فقط تصمیم به خنک کردن تا ماه اوت زمانی که مدرسه (امیدوارم) رزومه ؟ اگر ما را دور کتاب های درسی, لپ تاپ و مداد و مقاله ؟ خواهد بچه ها من سقوط و یا آیا درست است که کودکان و نوجوانان هستند و انعطاف پذیر خواهد گزاف گویی فقط خوب ؟ ما اولویت دانشگاهیان بیش از سلامت روحی و روانی و چه خواهد بود عواقب این انتخاب ؟

کتی صبر است یک کلاس نهم معلم و مادر از یک kindergartner. Waite تصمیم گرفت که پسر او نمی خواهد شرکت در آموزش از راه دور. Waite گفت: مامان ترسناک است که بخشی از انتخاب خود را از ضرورت است. او مسئولیت آموزش اول آمده است. او آگاه از مفاهیم کودک نیاز به یادگیری است و انتخاب برای آموزش به او را در یک فرمت است که شامل نیست در عبارت “غیر ضروری فن آوری برای سن و سال او.” او همچنین می توانید کار با آن را متناسب با برنامه خود را به جای زمانی که مدرسه خود را دیکته.

هماهنگی هابز مشترک با مامان ترسناک است که تنها پس از یک روز و نیم از راه دور-آموزش او با قرار دادن یک توقف به آن. به عنوان یک مادر سه فرزند با نیازهای ویژه و یک همسر که ضروری محسوب می شود کارگر “من احساس من تا به حال به را انتخاب کنید بین بهداشت روانی و یا تأمین انرژی از طریق من سلامت عاطفی.”

مگان Kinch یک مادر و یک دختر یک چشم انداز منحصر به فرد. او کارشناسی و کارشناسی ارشد به کار شد و در انسان شناسی اجتماعی به طور خاص در بیماری های همه گیر و اجتماعی پاسخ به تروما است. سابقه و هدف خود را به عنوان به خوبی به عنوان او تجربه تماشای اولین کلاس تبدیل شدن به طور فزاینده ای نا امید با آموزش از راه دور به رهبری او را به سرودن یک e-mail به دخترش ، “فقط نوشتن به شما اجازه می دانم که در حالی که من از کار سخت شما انجام می دهند را امتحان کنید و این رفتن فرزند من را نمی خواهد, شرکت,” او نوشت.

ما تصمیم به نگه دارید تا با آموزش از راه دور در داخل همین دلیل و با شرکت مرزها در محل. اگر زوم جلسه کار نمی کند برای ما برنامه های ما شرکت نمی کنند. اگر آن را در یک روز آفتابی ما در حال رفتن به خارج به جای ماندن در داخل و معلق در هوا بیش از Chromebooks و math worksheets. ما باید مقدار زیادی از “زنگ تفریح” میان وعده و غذا می شکند, کارهای, و FaceTime جلسات با خانواده و دوستان است. شده اند وجود دارد تمام روز زمانی که من اعلام کرد که مدرسه است و قطعا در جلسه نیست چرا که ما فقط می تواند آن را اداره کند. معلمان شده اند قدیسان و قهرمانان در همه این که آنها همیشه هستند و باید ارائه همدلی و انعطاف پذیری و تاکید.

اگر شما در حصار در مورد چه باید بکنید در مورد e-learning, شما باید گزینه. باید یک فرانک گفتگو با معلم فرزند خود را در مورد آنچه ضروری—چه کودک شما باید یاد بگیرند به منظور ادامه پیشرفت تحصیلی—و چه چیزی نیست. گوش دادن به مشاوره از با تجربه homeschoolers. دریافت ورودی از کودک خود در مورد چه کار می کند و چه چیزی نیست و پس از آن تغییر در روال برای دیدار با نیازهای خود را—و شما. آموزش از راه دور ندارد به همه-یا-هیچ چیز. وجود دارد می تواند خوشحال (و ناقص) متوسط.

به یاد داشته باشید شما می دانید که کودکان خود را بهترین و اشتغال و بهداشت و درمان توجه بیش از حد. آن را خوب است برای استراحت به تنظیم انتظارات و برای رسیدن برای کمک به. این جهانی و همه گیر است هیچ چیز مانند هر یک از ما—پدر و مادر و معلمان و دانش آموزان—تا کنون تجربه کرده اند. اگر هر چیزی که ما در حال یادگیری بیشتر در هماهنگی با نیازهای ما و دوباره اولویت بندی برای خوب بیشتر از خانواده های ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im