اجتماعی-فاصله کلاس های درس را پاک کنید (بیشتر از) مزایای فرد آموزش


Socially-Distanced-Classrooms-1
A. Martin UW عکاسی/گتی

کودکان و نوجوانان نیاز به بازگشت در مدرسه! در هفته های اخیر آن را تبدیل به یک نوع سرود. پس از یک فصل از قرنطینه ما مختل زندگی کودکان کاملا به اندازه کافی. آن زمان برای بازگشت به حالت عادی است و به معنی برگشت به مدارس. البته ما نیاز به گرفتن برخی از اقدامات احتیاطی—کاهش اندازه کلاس ضد عفونی کلاس های درس, ماسک, اجتماعی, فاصله—اما (پس می رود تئوری) هر آنچه در آن طول می کشد و ما باید برای قرار دادن بچه ها در مدرسه است.

به عنوان یک مدرسه راهنمایی معلم انگلیسی من آن را دریافت کنید. این یک اختلال بزرگ در زمانی که در اواسط ماه مارس ما تعطیل سایت ما با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. من تا به حال هیچ مشکل در ارسال تکالیف در گوگل, کلاس درس, ضبط فیلم آموزشی و یا ملاقات برای بحث در زوم—اما هدف این نبود. آموزش است و نه فقط با دادن اطلاعات. آن بسیار بیشتر است. تشویق pats در بازگشت خود به خودی چت در راهرو های بی مطالعه کمک اضافی جلسات در موقع ناهار. آن است که وجود دارد برای بچه ها—گاهی اوقات فقط به معنای واقعی کلمه از لحاظ فیزیکی وجود دارد. آن سخت است برای گرفتن همه که در زمانی که به جای ملاقات چهره به چهره شما دنبال آن هستید در دانش آموزان خود را کوچک چهره در آن کوچک جعبه در زوم.

ما ترم, آموزش از راه دور بود و در کل یک موفقیت بزرگ است. حتی از راه دور, من پیشنهاد می همان لبخند دلگرم کننده همان تسلی کلمات به عنوان قبل از. هر چند وجود دارد کمی در راهرو و یا کافه تریا من همیشه می تواند ارسال سریع ایمیل یا چت خصوصی پیام به یک دانش آموز که به نظر می رسید به تلاش. به عنوان مورد نیاز من خودم ساخته شده در دسترس برای کمک اضافی جلسات از طریق زوم; یک زمان من حتی برگزار شد ویژه زوم جلسه به واسطه یک درگیری بین دو دانش آموز. فاصله یادگیری روش شد موثر تر از من تا کنون را پیش بینی کرد—و در عین حال من (و هر معلم دیگری صحبت کردم) اشتیاق برای بازگشت به حالت عادی بازگشت به کلاس درس. مهم نیست که چقدر موفق بودیم تدریس از خانه وجود دارد هیچ چیز مانند جسمی در اتاق خود را با دانش آموزان است.

بنابراین من درک می کنم که چرا بسیاری از مردم احساس می کنند این است که فوری به بازگشت به کلاس درس بازگشت به روال عادی ما. ما می خواهیم پاک کردن گذشته چند ماه از سر زندگی ما بودند و اجازه دهید کودکان عادی کودکان مدرسه دوباره.

همه که حس می کند به من تا زمانی که من فکر می کنم در مورد آنچه بازگشایی مدارس خواهد بود. اگر ما بازگشایی مدارس با خیال راحت—واقعا با خیال راحت با توجه به دستورالعمل CDC—من اعتقاد دارم که رژیم از ماسک های اجتماعی, فاصله, ضد عفونی و غیره را به طور موثر پاک کردن مزایای فرد آموزش.

Teacher measuring and marking places in the classroom for returning of students after the coronavirus pandemic.
ولادیمیر Vladimirov/گتی

تصور کنید در یک کلاس درس با فقط پنج, شش, هفت, دانش آموزان در آن میز خود فاصله شش فوت از هم جدا. آنها نمی توانند به کار در گروه و یا جفت. هیچ گروه های خواندن بدون فکر می کنم-جفت-به اشتراک گذاری بدون آزمایشگاه همکاران. به عنوان دانش آموزان کار خود را در میز معلم نمی تواند راه رفتن در اطراف اتاق و بررسی کار دانش آموزان نمی تواند زمزمه کلمات حمد یا ملایم اصلاحات—شما باید به در آمده بسیار نزدیک تر از شش فوت به انجام این کار است. همه معلم بازخورد کلامی باید عمومی و عملا فریاد زد: از راه دور است.

وجود دارد هیچ گرم و پرورش لبخند—همه معلم غیرکلامی تشویق پنهان در پشت یک قیافه ماسک. همه دستورالعمل معلم همه دانش آموزان سوالات و پاسخ های تحویل داده شده از پشت ماسک که بدان معنی است که هر کس فریاد همه دوره به منظور شنیده می شود. در چند ماه گذشته بسیاری از ما تا به حال 5-10 دقیقه تعاملات از طریق ماسک: شما می توانید یک مکالمه اما آن را بسیار طاقت فرسا است. آن را خوب به اندازه کافی برای پایه بورس اما از آن است که منجر به سختی به سطح بالا بحث است.

البته ما کار می کنند در اطراف همه مشکلات لجستیکی است. این امر می تواند صرفا ناخوشایند اگر دانش آموزان هرگز نمی تواند قرض گرفتن یک مداد به اشتراک گذاشتن یک تکه کاغذ و یا تصویب یک منگنه در اطراف اتاق بدون بی پایان gobs از دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده است. آنها استفاده می شود برای پر کردن به اتاق در یک زمان مراقب باشید که به قلم مو در برابر یک دیگر در راهرو و یا راهرو. ما می تواند ترتیب ناهار برنامه به طوری که هر دانش آموز می تواند نشستن در خود و یا خود به تنهایی جدول همیشه شش فوت دور از دیگران است. این چیز ممکن است اما آنها را به سختی تشکیل بازگشت به حالت عادی. بلکه نقاب چهره ها و فاصله گرفتن خواهد بود ثابت و به طور بالقوه آسیب زا یادآوری از این بیماری همه گیر.

اجتماعی-عاطفی قطعه بیت است که نگرانی من بیشتر است. اگر چه من نه روت مشاور (و ما مدرسه راهنمایی مشاور عالی) تقریبا هر کسی که با این نسخهها کار با نوجوانان است که در زمان مرتب کردن بر اساس از مشاور. در هر روز داده شده یک یا تعداد بیشتری از دانش آموزان در کلاس خود است که با داشتن بدترین روز تا کنون بنابراین شما آماده هستند تا در همه زمان ها به قرض دادن یک دلسوز گوش و یا حتی شانه به گریه در. این است که اغلب به عنوان یکی از دلایل شما می خواهید در سایت و نه فقط ارتباط با دانش آموزان از طریق زوم.

اما فکر می کنم در مورد چه اجتماعی-عاطفی یادگیری نگاه می خواهم در نقاب اجتماعی-دور جدید طبیعی است. اگر شما متوجه است که یک کودک ناراحت است و شما نمی توانید او را کنار گذاشته و با احتیاط بپرسید که چه چیزی اشتباه است. نرم حساس لحن صدای شما استفاده از زمانی که شما در حال تسلی یک کودک بیش از حد آرام و برای تلفن های موبایل بیش از حد گنگ و مبهم برای انتقال هر چیزی از طریق یک ماسک. وجود خواهد داشت بدون گریه بر شانه. در اکثر شاید شما می تواند با فشار یک جعبه دستمال کاغذی به یک دانش آموز است که گریه در یک فاصله امن از شش فوت دور.

جالب اینجاست که از راه دور کلاس درس یک گرم بیشتر محیط پرورش از نقاب و اجتماعی فاصله گرفته کلاس درس که مطابق با دستورالعمل CDC. من ترجیح می بینید دانش آموزان من چهره ها را در جعبه های کوچک تر می شود و در اتاق با آنها و دیدن چهره خود را در تمام. من ترجیح سهم معتبر بازخورد و واقعی تشویق حتی اگر من به اشتراک گذاری آنها را به صورت الکترونیکی از در فرد ظاهر می شود در یک اتاق که در آن ما ترس را به ارتباط برقرار.

من می خواهم در کلاس های درس من برگشت. من می خواهم همه چیز را عادی می کند. اما نه مثل این. من ترجیح می دهند که در ادامه با آموزش از راه دور و بازگشت به ساختمان هنگامی که ما واقعا می تواند بازگشت—چهره ها و همه—از ادامه این طبیعی است که طبیعی است و نه در همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>