Free-Play-Is-Learning-1
مامان ترسناک و کلی Sikkema/Unsplash

روز من آموخته که کودکان مدارس خواهد دید و ما می خواهم آموزش از راه دور از خانه من ایجاد یک برنامه برای ما در روز است. با چهار کودک و دو بزرگسال کار از خانه من نمی توانستم اجازه می دهد در مجموع رایگان برای همه. بدون هیچ گونه ساختار, من می دانستم که همه ما را به فرو ریختن.

آنچه که من به سرعت متوجه شدم که بچه ها من نیاز به راه وقت آزاد بیشتری برای بازی و کمتری بلوک از زمان برای مدرسه کار موسیقی و تمرین و کارهای. ما هفته اول از انزوا بود. آن را بارید هر روز—حتی همراه با بارش برف یک روز—و ما در گیر شدند در داخل خانه. ما کاملا پر از بدبختی و برنامه من بود به سختی به ما کمک می کند نگه داشتن سر ما بالاتر از آب است. اما پس از آن در روز و هفت خورشید بیرون آمد و در آنجا ماند. هیچ یک از ما می خواست به داخل می شود. من متوجه شدم بیشتر از زمان ما تا به حال به صورت رایگان بازی بهتر (و بیشتر) بچه ها من آموزش بودند.

معامله چیست ؟ ما قرار نیست به فشار بچه های ما به دقیق با کمک به آنها را بیشتر برگه و چسب چشمان خود را به صفحه نمایش به طوری که آنها می توانید e-یاد بگیرند ؟ نه واقعا. بچه های ما نیازهای اساسی باید در جهت آنها را به یاد بگیرند. اگر بچه ها گرسنه و خسته و یا بی قرار (از به اندازه کافی فعالیت) آنها نمی خواهد رشد آکادمیک. اگر ما واقعا می خواهیم بچه های ما به یاد بگیرند و یاد بگیرند که ما نیاز به آنها را ، مقدار زیادی از وقت آزاد. با توجه به آکادمی آمریکایی اطفال “بازی های بیهوده و بیمعنی نیست: این افزایش ساختار مغز و عملکرد و ترویج اجرایی تابع (یعنی فرایند یادگیری به جای محتوا) است که به ما اجازه می دهد به دنبال اهداف و چشم پوشی از حواس او را پرت.”

نه هر کس لوکس, عمومی, فضای, اما شما لازم نیست که به حیاط خصوصی فضایی برای بچه های خود را به خود را در بازی — رایگان بازی ارزشمند است که آیا در داخل خانه یا خارج. اگر شما قادر به گرفتن بچه های خود را خارج وجود دارد بی پایان قدرت پردازش. بچه ها من باید صرف حداقل سه ساعت در روز در آفتاب. آنها در حال خوردن بستنی یخی حفر سوراخ, نقاشی با گچ پیاده رو, دوچرخه سواری و تیر اندازی پرتال تخصصی اولی. آنها صعود درختان نورد در چمن و بازی در کودک پیش دبستانی جدول آب. آنها صرف تمام انرژی خود را و می آیند کثیف و گرسنه است. پس از دوش گرفتن و خوردن یک وعده غذایی بزرگ آنها با خوشحالی گرفتن یک کتاب و خواندن برای نیم ساعت در حالی که من را به شام. آفتاب و ورزش بی پایان با این نسخهها کار سحر و جادو خود را. به طور معمول قبل از خواب یک حماسه نبرد اما در حال حاضر آنها خسته است.

هر جا که آنها را در تعامل رایگان بازی آنها در حال کار بر روی مهارت های اجتماعی خود. مانند بسیاری از پدر و مادر من نگران بچه های من خوب بودن بدون چهره به چهره تعامل با همسالان و معلمان در محیط مدرسه. اما به نظر می رسد بچه ها من باید هر یک از دیگر و می توانید تمرین مهارت های اجتماعی در صفحه اصلی درست مانند آنها را بر روی زمین بازی و یا کافه تریا. وجود دارد مقدار زیادی از مذاکره بیش از کسانی را که چه و زمانی که. آنها تا به حال استدلال اما آنها آن را نمیفهمد هر زمان. تعاملات خود را نیاز به صبر و همدلی را و عذر خواهی. به طور جدی آن را مانند آنها در حال اجرا و شرکت در خود بهبود کنفرانس. آن را سرگرم کننده (و خشنود) برای مشاهده.

Social Isolation Reiterates That Free Play Is Learning
میشا هیچ/Reshot

آنها همچنین تجربه بسیاری از خستگی. در حال حاضر من می دانم که بسیاری از والدین از ترس بچه های خود ناله که آنها “خسته شدم” اما معلوم می شود که بی حوصله است و یک هدیه فوق العاده ای. از خستگی همراه خود بازتاب خلاقیت و آرامش است. یک روز فرزندان من در بر داشت متفاوت حیاط عناصر—قاصدک, پوست درخت, چمن, سنگ ساخته شده و “خورش” در حالی که بازی ، در ضمن من نشسته توسط آنها خواندن یک کتاب و sipping قهوه سرد. برنده-برنده ؟ شما شرط می بندم.

دختر من زود از خواب بیدار شد یک روز صبح و یک کتاب نوشت که بود کاملا هیستریک. او گفت: یکی از اهداف خود در انزوای اجتماعی به “گرفتن عضلات بزرگ.” پسر من ساخته شده خود را به یک تلفن همراه از کاغذ ساخت و ساز. یک روز من سه تا از بچه های ساختمان نوعی از قلعه خارج از جعبه و قوطی و تلاش برای آن را نگه دارید با هم با چسب. آنها به بازی لباس تا بازی برای ساعت ها از طریق حفر قدیمی, لباس هالووین و ایجاد لباس های جدید است که آنها اصرار من گرفتن عکس از.

بله, آن را برای تلفن های موبایل مانند ما زندگی می کنند در برخی از مرتب کردن بر اساس از هیپی ایجاد کرد—اما در واقعیت ما در حومه. ما در حال تلاش برای اطمینان بیشتر از زمان ما هم با وجود این واقعیت است که در برابر آن احساس می کند مانند کل جهان است غارنوردی در. من فقط می توانم خودم را به زور بچه ها من به ماندن در داخل در حالی که من نبرد تمام چهار نفر از آنها را به نشستن هنوز هم آرام و یاد بگیرند. ما انجام آنچه ما می توانیم در داخل همین دلیل و پس از آن ادامه یادگیری در راه دیگر از طریق بازی رایگان.

ضمنا مدارس شده اند در ابتلا به. بیشتر و بیشتر تحقیقات و کارشناسان ادعا کرده اند که زنگ تفریح مهم است. برخی از مناطق را آغاز کرده اند به خندق و یا به شدت کاهش مشق شب. آنچه ما به عنوان تحقق یک جامعه است که شاید ما تا به حال آن را اشتباه برای برخی از زمان. مزایای متعددی برای اجازه دادن به بچه ها بازی بدون گام به گام توسط به گام دستورالعمل از بزرگسالان است. یکی از آنها بسیار هدف از یادگیری است. با توجه به اطفال “زمانی که بازی مجاز است به کودک محور, کودکان, تمرین مهارت های تصمیم گیری, حرکت, سرعت خود را به کشف خود را در زمینه های مورد علاقه و در نهایت به طور کامل درگیر در احساسات آنها مایل به دنبال.”

انزوای اجتماعی اجازه داده است پدر و مادر این فرصت را به یاد داشته باشید که یادگیری اتفاق می افتد در بسیاری از مکان ها–داخل و خارج–و راه. ارزش وجود دارد در اجازه دادن به بچه های ما باید بدون ساختار, زمان بازی رایگان. اگر هر چیزی, ما بچه ها خوشحال هستند و زمانی که آنها را وادار به ایجاد سرگرم کننده خود را. و هنگامی که بچه ها خوشحال هستند پدر و مادر بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de