creative-ways-communicate
داربی S/Reshot

با بسیاری از کشور تحت قالب یک پناهگاه در محل سفارش با توجه به تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 زندگی به نظر می رسد متفاوت است. راه یادگیری کودکان, راه کسب و کار انجام کسب و کار و راه شنبه شب زنده پخش آن باز به نظر می رسد متفاوت است. حتی راه مردم به ماندن متصل در حال حاضر متفاوت است که ما نمی توانیم دیدار چهره به چهره.

بیشتر مردم جدا شده از آنها تا کنون بوده است و به همین دلیل آنها در حال پیدا کردن راه های خلاقانه تر برای مبارزه با از دست رفته است که چهره به چهره ارتباط از آنها تا کنون. همین فورسیت یک روانشناس در دانشگاه ریچموند گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که “تنهايی اجتماعی را می توان به مقابله با رسیدن به افراد دیگر از طریق هر (امن) ممکن است به معنی: حتی نوشتن یک نامه یا ایمیل به یک دوست قدیمی را لغو برخی از اثرات منفی طولانی مدت انزوا.”

FaceTime است سعی و مورد علاقه درست وقتی که می آید برای ارتباط چهره به چهره و در واقع بدون اینکه چهره به چهره. حتی قبل از همه گیر بچه ها من با استفاده از FaceTime برای چت با دوستان عموزاده و پدربزرگ و مادربزرگ. اما پس از همه گیر FaceTime غیر رسمی بخشی از روز است. محبوب تصویری قابلیت چت در اپل است که نیاز به کمی بیش از یک اتصال Wi-Fi و دانش که در آن به جای انگشت شست خود را—در حالت ایده آل بیش نیست دوربین—همیشه متصل افرادی که از هم جدا هستند, آیا با یک شهر بلوک و یا اقیانوس. در این صورت از پناهگاه در محل سفارشات پدربزرگ و مادربزرگ در حال استفاده از FaceTime به گرفتن برخی از زمان با کیفیت با نوه که آنها دیده نمی شود در هفته. آنها با استفاده از آی فون ویژگی برای چت اما آنها همچنین دریافتند دیگر برای استفاده از برنامه. از بازی شطرنج به خواندن داستان قبل از خواب پدربزرگ و مادربزرگ در حال ارتباط با نوه ها در راه است که آنها هرگز آنها را مجبور به. اما آن را فقط به پدربزرگ و مادربزرگ. مادران و دختران زندگی می کنند که از هم جدا هستند و با هم آمدن بیش از FaceTime به طبخ و بچه ها مثل من هستند خود را ملاقات نوزاد عموزاده برای اولین بار بیش از FaceTime.

برای بسیاری از زوم جلسات نه تنها مکان جلسات در اطراف یک میز اتاق کنفرانس, اما همچنین تبدیل شدن به یک فضا برای مربیان برای آموزش تناسب اندام خود را با مشتریان و خانواده ها به هم به صورت اجتماعی-فاصله Seders و شام عید پاک. شده اند وجود دارد زوم جشن تولد زوم خدمات کلیسا و حتی زوم مراسم عروسی. در خانه ما همه با استفاده از زوم. من با استفاده از زوم برای همه چیز از آموزش پیلاتس برای مشتریان که در حال قرنطینه مایل به ارتباط با دوستان به صورت مجازی یک ساعت یک مبارک. فرزندان من هستند و با استفاده از زوم برای گفتار درمانی و برای ارتباط با اردوگاه دوستان از سراسر کشور است. اما زوم نیست بدون اشکالاتی است. به عنوان استفاده شد ramping تا محبوب جلسه برنامه هدفمند توسط هکرها و مواجه انتقاد برای عدم امن حریم خصوصی کاربران است. این شرکت رفع این نگرانی و برای لحظه ای حداقل همه ما Zoomers—مگر اینکه شما در حال دیزنی, که در این صورت شما با استفاده از BlueJeans.

یک برنامه چت تصویری شبیه به زوم Google Hangouts نیز شاهد استفاده از موشک وار رفتن. با استناد به یک تمایل به کمک به کارفرمایان مربیان و دانش آموزان در طول همه گیر گوگل به تازگی اعلام کرد که آن را حق بیمه خود را “Hangouts دیدار با” ویژگی های رایگان تا 30 سپتامبر. این یک برنامه است که ما نمیفهمد نه در خانواده من اما گوگل گزارش شده است که استفاده از این برنامه این است که 25 درصد بالاتر از آن در ماه ژانویه است. که بدان معنی است که با گذشت زمان به عنوان پناهگاه در محل سفارشات کشش در من هیچ شک ما خودمان را پیدا کنید در یک پاتوق.

من برای اولین بار شنیده در مورد برنامه Houseparty چند سال پیش از من نیست-کاملا-توئین دختر زمانی که او التماس برای من برای دانلود برنامه بر روی iPad خود را به دلیل همه آن را به حال. قطع به 2020 و به نظر می رسد مانند هر کس نشانی از آن را داشته باشد. یک دوست در لندن من را تشویق به دانلود برنامه چت تصویری است که اجازه می دهد تا به کاربران برای چت و بازی با دوستان متعدد در یک زمان. او با استفاده از این برنامه برای ارتباط با او و مادرش در شمال ایالت نیویورک است. یکی دیگر از دوستان نیز به من گفت در مورد این برنامه پس از او می خواهم یک شب از Houseparty با رفقا کالج و بازی تا زمانی که گوشی خود, باتری, کاهش یافته است را که مخوف “باتری کم” محدوده.

اسکایپ چه برنامه Facebook Messenger (از جمله Facebook Messenger بچه ها) دیده می شود که تمام سنبله در استفاده به عنوان بازی های ویدئویی که بسیاری از ارائه به اشتراک گذاری صفحه نمایش و یک راه برای تقریبا تعامل با افراد دیگر. بیش از 20 میلیون کاربر فعال بودند در بخار بزرگترین بازی ویدئویی توزیع خدمات برای PC, بازی در 15 مارس—که یک زمان همه سابقه بوده است. کودکان و بزرگسالان با استفاده از بازی ها مانند Fortnite برای حفظ مشغول بلکه به چت با دوستان خود و پیدا کردن یک کمی اتصال زمانی که مدرسه نمی تواند در جلسه.

نه به outdone قدیمی تماس های تلفنی در حال ساخت باز گشت — حتی برای افرادی مثل من که قبل از همه گیر بازگشت یک تماس تلفنی و پیام متنی و تعجب با صدای بلند اغلب به همین دلیل مردم تا به حال یاد گرفتم برای جلوگیری از ترک های صوتی. در حال حاضر به عنوان به زودی به عنوان تلفن زنگ میزند و من با گرفتن آن به پاسخ و با بهره گیری از شنیدن صدای. و من به تنهایی نیست. در حالی که ترافیک اینترنت افزایش یافته است حدود 20 تا 25 درصد تعداد Wi-Fi مبتنی بر تماس های نزدیک به دو برابر شده است. Verizon گزارش داد که این اداره در حدود 800 میلیون بی سیم تماس یک هفته. برای قرار دادن که در چشم انداز آن بیش از دو برابر تعداد تماس های ساخته شده و در روز مادر یک بیسار بالا و حجم تماس در روز است. و نه تنها مردم خواستار بیشتر اما آنها در حال صحبت کردن برای طولانی تر است. طول تماس بود تا 33 درصد از متوسط قبل از همه گیر در روز است.

اجتماعی فاصله است نگه داشتن ما را از هم جدا و ما را مجبور به پیدا کردن راه های جدید برای اتصال. اما اگر هر چیزی وجود دارد که این بیماری همه گیر ثابت کرده با اطمینان از آن است که انسان در طلب اتصال با کیفیت. و همه گیر و یا نه ما پیدا کردن یک راه است. چرا که در حقیقت هسته اصلی روح انسان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im