بنابراین شما فکر می کنم شما یک Maverick? کلاه تام کروز عینک در ‘Top Gun’ برای فروش

با وجود میل شدید برای گرفتن خطرات حتی Top Gun‘s Maverick درک ارزش یک کلاه. و در حال حاضر واقعی رنگارنگ روسری که تام کروز عینک در یکی از نمادین ترین نقش ها می تواند مال شما.

پیت “ماوریک” میچل خلبان جنگنده کلاه ایمنی ضربه بلوک در ماه آینده به عنوان بخشی از لا مبتنی بر سرپا نگه داشتن فروشگاه سرگرمی یادگاری حراج زندگی می کنند. کلاه ایمنی که شامل یک رودريها و ماسک اکسیژن است فقط یکی از 850 قطعه یادگاری از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد که خواهد شد تا برای حراج به عنوان بخشی از فروش. اما ممکن است headliner.

Maverick کلاه نیست فقط برخی از سرد به دنبال سرپا نگه داشتن یا نه. صحنه و لباس, سرپرست جیم تایسون استفاده واقعی نیروی دریایی ایالات متحده صادر شده Gentex HGU-33s برای فیلمبرداری به گزارش درایو. البته به عنوان کسی که دیده تونی اسکات کارگردانی 1986 فیلم می داند که این کلاه ایمنی بوده است به طور کامل سفارشی به تناسب داستانی خلبان پررنگ شخصیت و ویژگی های رنگی, visor, قرمز و نقره ای stenciling و فریاد عقاب طراحی شده است. به یاد ماندنی طراحی را در فیلم آینده, عاقبت, Top Gun Maverickهر چند آن را در حال حاضر زینت مدرن روز HGU-55 کلاه.

Pete "Maverick" Mitchell’s fighter pilot helmet from 'Top Gun'

پیت “ماوریک” میچل خلبان جنگنده کلاه از ‘Top Gun’ سرپا نگه داشتن فروشگاه

این به ویژه کلاه ایمنی یکی از سه ساخته شده به طور خاص مناسب کروز برای بالا تفنگو “ماوریک #1” ناخوانا در داخل. این بازیگر نه تنها پوشیدن روسری در مجموعه; او همچنین کمبود آن در عقب-صندلی سوار-a-پوزیشن های خرید در یک واقعی F-14 Tomcat. در حالی که سبز ماسک اکسیژن می آید که با کلاه ایمنی است نه یک مورد استفاده در طول فیلمبرداری همه چیز را معامله واقعی است و می آید با یک گواهی صحت امضا شده توسط تایسون.

فروشگاه سرپا نگه داشتن انتظار کلاه برای فروش برای جایی بین $50 ، 000 و $70,000 که مجازی حراج برگزار می شود بیش از اوت 26 و 27 هر چند نمی شود جای تعجب نیست اگر آن را به فروش می رساند برای بالاتر است. Standout دیگر بسیاری شامل تبلیغاتی Darth Vader صحنه و لباس از جنگ ستارگان: امید تازه (150.000 دلار-$250,000), کلاغ نوار & Well of Souls کارکنان ره سرلوحه از مهاجمان صندوقچه گمشده (100.000 دلار-$150,000) و Rocky Balboa بوکس دستکش از راکی (12000 دلار-$16,000).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>