خیلی خوشحالم که شما دیگر سکوت در مورد نژاد پرستی


Glad-Youre-No-Longer-Remaining-Silent-1
منبع تصویر/گتی

خوش آمدید به این گفتگو. آن را یکی از سیاه پدر و مادر داشتن شده است برای چندین دهه است. ما خوشحال هستیم که شما آماده هستید به ما بپیوندید. اول, اجازه دهید بحث در مورد چرا ما اینجا هستیم. تمام زندگی خود را در آن شده است در هوا پخش كردن, مثل یک ویروس است. آن را در مدارس فرزندان خود شرکت کنند. آن را در مکالمات شما را با دوستان خود.

آن را مطلق و بی تفاوتی شما نشان می دهد اگر شما می گویند چیزهایی مانند “من سیاسی نیست.” آن را سودمند راه شما ممکن است ادعا می کنند که ما همه یکسان است و همه ما ساخته شده برابر است. آن را به مارتین لوتر کینگ جونیور, نقل قول شما به اشتراک گذاشتن در حالی که ستایش میل شدید او به صورت “مسالمت آمیز اعتراض” بدون غواصی به رادیکال تر بخش هایی از سخنرانی ها و عدم اذعان کرد که او به قتل یک نوجوان سیاه پوست به supremacist. آن را در راه شما ایستاده نیت خود را به جای عذرخواهی برای تاثیر خود را هنگامی که شما مرتکب microagression در برابر یک فرد از رنگ. آن را در همه چیز به شما می گویند به همان اندازه به عنوان آن را در چیزهایی که شما نمی گویند.

حالا که شما تصمیم گرفته اید شما می توانید دیگر سکوت وجود دارد چیزی است که شما باید بدانید: سیاه و سفید خود را و دوستان و همکاران و حتی اعضای خانواده شده اند در حالی که برای. آنها بیش از احتمال زیاد خوشحال برای پاسخ به سوالات, اما لطفا همین حالا آنها را به اگر شما لازم نیست. وجود دارد انواع راهنماهای آموزشی نوشته شده توسط سیاه و سفید از مردم برای این کار بسیار. شما حتی نمی نیاز به پیدا کردن یک library — دسترسی به آنها را در اینجا در اینترنت با یک جستجوی سریع در گوگل.

So Glad You're No Longer Remaining Silent About Racism
Hill Street Studios/گتی

با که گفت, این احساس می کند مانند یک گام خوب. پس از همه, اولین گام برای حل یک مشکل است که به اذعان یک مشکل وجود دارد. اما آنچه در گام بعدی چیست ؟ اگر شما اتفاق می افتد به یکی از بسیاری از مشاهیر صحبت کردن در برابر نژاد پرستی و حتی گرفتن مسئولیت زیادی وجود دارد شما می توانید فراتر از پایان دادن به سکوت خود و صحبت کردن در مورد هر بی عدالتی علیه مردم سیاه و سفید شما بسته ام چشم خود را به. در حالی که عشق ممکن است درایو نفرت آن نمی پرداخت صورتحساب و نژاد پرستی است که در ریشه یک موضوع اقتصادی است. نگاهی به ایالات متحده میراث برده داری. برده آفریقایی را به این کشور در برابر خود خواهد شد ساخته شده است این اقتصاد و مردم فرزندان خود شده اند سیستمیک نگه داشته و از بهره گیری از آن است. چگونه ؟ که یک کل بحث دیگری است اما لطفا در صورت تمایل به مطالعه پیش رو است.

گام بعدی اگر شما یک هنرمند مشهور است برای قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است. شما دیگر نمی خواهید به بیکار ؟ اطرافیان? بزرگ. روشن کردن نقش فیلم که در آن تنها مردم سیاه و سفید در فیلم اضافی و جنایتکاران و صدای جیر جیر در مورد آن. استدلال می کنند با هر کارگردان فیلم که تلاش می کند به مرکز شما به عنوان یک ناجی در یک فیلم که باید گفتن داستان سیاه و تجربه از یک چشم انداز. جلوگیری از ریختن دل و روده خود را در مورد راه شما در شرکت و بهره مند از نژادپرستی و نوشتن چک به نفع سازمان مبارزه برای پایان دادن به جرم حبس. سپس نوشتن در بررسی دیگری به مردمی کمک های متقابل صندوق ارائه کمک در شهرستانها با جمعیت از مردم است. قرار دادن این حمایت از دست دادن وزن می لرزد و انتخاب کنید تا یک محصول توسط یک کسب و کار کوچک به نمایش گذاشتن در آخرین Instagram داستان. سرمایه گذاری به طور مستقیم به آن دسته از سازمان هایی که انجام شده است این کار به معکوس وضعیت شما در حال حاضر در نظر گرفتن مسئولیت در تلطیف سیاه-و-سفید گوشی فیلم.

نه مشهور است ؟ وجود دارد کار را برای شما بیش از حد. حرکت فراتر از صحبت کردن در مورد نژاد پرستی. سهام چگونه شما را بهره مند از نژادپرستی روشن شود شما در برابر نژادپرستی و سپس تعیین اهداف به صورت anti-racism. نگه دارید خودتان را دوستان خود و همکاران خود و خانواده و حتی غریبه ها پاسخگو باشد.

به شما به عنوان انجام این کار, شما ممکن است تعجب به یاد بگیرند که ممکن است شما را به هنوز هم سکوت اما در راه های مختلف. آنچه مورد نیاز است در اینجا این است که این نوع سکوت رخ می دهد که با گوش های باز. گوش دادن به مردم است. اگر شما دست خود را, سفیدی, تلاش برای پیدا کردن زاویه که در آن نژادپرستی به طور مستقیم تاثیر می گذارد شما و یا تلاش برای تصور کنید کودک خود را به عنوان Trayvon Martin, Tamir برنج و یا هر یک از بسیاری از دیگر کودکان سیاه کشته شود و فرزندان شما فقط انحراف جنبش است. و ما لازم نیست که زمان برای بیشتر از خط خارج مکالمات.

با تشکر از شما برای پیوستن به ما و ما مشتاقانه منتظر دیدن شما دوباره حتی زمانی که درد و تروما دیگر موضوعات روند و هشتگهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>