snoop-dogg-wine
مامان ترسناک, JB پارك/WireImage/گتی و 19 جرایم/Facebook

آماده شدن برای جشن تابستان با Snoop Dogg را شراب Snoop کالی قرمز

Snoop Dogg برکت است ما با نام تجاری جدید نوشیدنی الکلی در تابستان امسال و نه جین و آب. این شراب! Snoop همکاری با شراب نام تجاری 19 جرایم (که متعلق به استرالیا گنج شراب شهرکهای یا TWE) برای ایجاد Snoop کالی قرمز و شراب قرمز است که 65 درصد ریزه اندام Syrah 30 درصد Zinfandel و 5 درصد بوته — خیلی خوب و متعادل قرمز مخلوط شما می توانید جفت با شام و یا به راحتی تبدیل به یک طراوت تابستان نوشید با برخی از تکه های یخ و آب معدنی (و بله ، شما می توانید با قرار دادن یخ در شراب قرمز خود را, اگر شما می خواهید — Snoop می خواهم شما را به لذت بردن از نوشیدنی خود را با این حال شما لعنت به خوبی لطفا).

انتشار TWE بازاریابی VP آمریکا جان Wardley اعلام کرد “Snoop Dogg, یک سرگرمی و کالیفرنیا آیکون است که شریک زندگی ایده آل برای 19 جنایات Snoop کالی قرمز است. Snoop مظهر روح از 19 جرائم — قانون شکنی و فرهنگ ایجاد و غلبه بر سختی. ما واقعا هیجان زده برای همکاری با اسنوپ و استقبال از او به 19 جنایات خانواده است.”

برای کمی از پس زمینه در 19 جنایات اگر شما شنیده ام از شراب نام تجاری قبل از: هویت شرکت است که بر اساس یک گروه از محکومین بودند که تبعید به استرالیا بین سال 1788 و 1868. آنها به پایان رسید تا ساختمان بنیاد استرالیا و پس از 19 جنایات به ادای احترام به خود را در شن در بهترین راه ممکن — با ایجاد شراب خوشمزه. اسنوپ کالی قرمز خواهد بود که TWE اولین کالیفرنیا شراب.

Snoop اظهار داشت: “من یک فن از این شراب و من هیجان زده به پرده من ‘Snoop کالی Red’ این تابستان و به اشتراک گذاری تجربه با همه طرفداران من. آن را یکی از موفق ترین برندها در بازار, بنابراین من بیش از مشتاق به آوردن این همکاری به جهان!”

این نیست Snoop Dogg اولین شیب به آشپزی جهان است. اسنوپ و مارتا استوارت پیوست نیروهای در سال 2016 برای پخت و پز مجموعه تلویزیونی به نام مارتا & Snoop را غذای مختصر مهمانی شام, و آن را به طول انجامید با شکوه دو فصل است. این خواننده رپ منتشر شده خود کتاب آشپزی 2018, از کلاهبردار به طبخکه در آن شما می توانید پیدا کردن خود را یاد تراشه سیب زمینی سرخ شده با مرغ دستور العمل و او نیز با همکاری Dunkin’ برای ایجاد یک گیاه بر اساس دونات صبحانه, ساندویچ با استفاده از فراتر از گوشت سوسیس (شما همچنین می توانید خرید Dunkin x Snoop merch اگر شما واقعا احساس آن).

شما امیدوارم شما قادر به خرید Snoop کالی قرمز (12 دلار یک بطری) در اکثر شراب مغازه ها و فروشگاه های مواد غذایی (احتمالا شما نیز قادر به سفارش آن از 19 جنایات وب سایت). بعد از این چند ماه گذشته آن را کتمان می گویند ما واقعا سزاوار چند بطری — تابستان نمی تواند به اندازه کافی سریع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im