ویدئو کنفرانس نرم افزار جدید نیستند اما در ماه های اخیر ما شاهد یک انفجار در محبوبیت خود را به عنوان بیشتر مردم در حال کار و تحصیل از راه دور با توجه به شیوع کروناویروس. زوم با وجود آن مسائل را دیده است عظیم افزایش محبوبیت با توجه به سهولت استفاده از پلت فرم آن و این واقعیت است که آن را پشتیبانی می کند به عنوان بسیاری از 100 کاربران در یک زمان.

تبلیغات

اما آن را مانند به نظر می رسد مایکروسافت است که قطعا نمی خواهید به ایستادگی و اجازه می دهد زوم به سرقت سهم بازار خود را و پس از معرفی یک بازی سرگرم کننده از ویژگی های جدید است که می تواند اسکایپ قانع کننده تر برای استفاده: پس زمینه سفارشی. در آخرین بهروزرسانی برای اسکایپ برنامه در حال حاضر اجازه می دهد تا کاربران را به استفاده از زمینه های سفارشی خود را انتخاب.

قبل از این در بسیاری از کاربران می تواند انجام دهد به تیرگی پس زمینه خود را, اما این به روز رسانی آن را جالب تر و سرگرم کننده برای استفاده است. این یکی از ویژگی های که قبلا بسیار منحصر به فرد به زوم اما به نظر می رسد مانند اسکایپ را در حال حاضر آن را بیش از حد. مانند ما گفت مایکروسافت بود قطعا نخواهد ایستاده و اجازه دهید سیستم عامل های دیگر دست درازی سهم بازار خود را.

در اوایل این ماه مایکروسافت حذف ثبت نام مورد نیاز برای اسکایپ در نتیجه کاربران اجازه می دهد که یک حساب اسکایپ برای عضویت در تماس های ویدئویی.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره مایکروسافت اسکایپ و زوم. منبع: پشتیبانی.اسکایپ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im