اسکیت افسانه Tony Hawk در حال حاضر خواهد شد به شما آموزش چگونه به کارشناسی کارشناسی ارشد نیم لوله

همه ما در یک زمان بسیار بیشتری را بر روی دست ما به دلیل coronavirus. پس چه بهتر از راه برای استفاده از آن در مقایسه با چیدن یک مهارت جدید مانند چاپ صفحه? و اگر شما در حال رفتن به در نهایت یاد بگیرند که چگونه به پاپ ollie چه معلم بهتر از تونی هاوک.

افسانه ای اسکیت و به راحتی تعریف ورزش شدید ستاره از اوایل X-بازی های دوران آموزش یک دوره جدید در این ورزش برای MasterClass با توجه به آزادی مطبوعات. با کمک پسرش رایلی و دست پرورده لیز Armanto 52 ساله به کاربران آموزش همه چیز آنها نیاز به دانستن به حک کردن یا اسیاب با اعتماد به نفس.

آیکون را MasterClass تحت عنوان “Tony Hawk می آموزد چاپ صفحه” را تشکیل شده از 16 دوره پوشش همه چیز را از پایه مانورهای مانند توقف و تبدیل به پیشرفته تر رمپ سبزه کلاهبرداری مانند مدونا و McTwist. و در حالی که اکثر مطالب در هر درس آموزشی هر یک شروع می شود با یک حکایت از اسکیت باز حرفه ای را دهه زندگی حرفه ای طولانی. و فقط در صورتی که شما نگرانم شاهین نمی خواهد به شما آموزش چگونه به جلو و خاموش ترین معروف ترین ترفند 900 درجه چرخش او فرود آمد و برای اولین بار در X بازی در سال 1999 اما او را در راه رفتن شما را از طریق آنچه در آن احساس می کردم.

در حالی که شما باید قادر به سعی کنید یک kickflip یا دو تا پایان این دوره شاهین می گوید: از آن خواهد شد در مورد بیش از فقط اسکیت. “چاپ صفحه است یک درس در پشتکار درس در اعتماد به نفس و درس در اعتقاد” او در بیانیه ای گفت. “من امیدوارم که من کلاس می توانید نشان می دهد اعضای این که شما لازم نیست که به یک اسکیت باز حرفه ای برای حمل این درس با شما برای زندگی است.”

شاهین البته در ورزش اسکیت بورد سواری یکی از بیش از 85 در حال حاضر ارائه شده توسط MasterClass. دوره های دیگر از توجه داشته باشید عبارتند از: “گری کاسپاروف می آموزد شطرنج” “Lynnette ماررو و رایان Chetiyawardana آموزش Mixology” و “استیو مارتین می آموزد کمدی” در میان بسیاری دیگر. دسترسی نامحدود به همه ی شرکت در کلاس های در دسترس است به صورت سالانه یکجا 180 $(که با این نسخهها کار به 15 دلار در هر ماه).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>