SJP می گوید تمام 3 Sanderson خواهران در هیئت مدیره هستند برای ‘Hocus Pocus 2’


hocus-pocus-2-sjp
والت دیزنی تصاویر

ما نیاز عاقبت به ‘Hocus Pocus’ در حال حاضر بیشتر از همیشه

Hocus Pocusمعشوق 1993 هالووین کلاسیک که هر هزاره به ارزش نمک خود را کاملا مخفی است عاقبت. دیزنی+ رسما راه اندازی توسعه Hocus Pocus 2و با توجه به هیچ یک دیگر از خانم سارا جسیکا پارکر خودش هر سه Sanderson خواهر بسیار به بازیگران در عاقبت.

“من فکر می کنم که آن چیزی که بت [Midler] و کتی [Najimy] و من … بسیار مهمان نواز به ایده” پارکر گفت: Sirius XM را “قرنطینه با بروس” این هفته است. “من فکر می کنم برای یک مدت زمان طولانی مردم صحبت کردن در مورد آن را به عنوان اگر مردم در حال حرکت رو به جلو با آن را در یک راه واقعی اما ما از آن بی خبر بودید.”

به عنوان اگر شما می توانید یک عاقبت به یک فیلم این قدر و اطلاع رسانی به آن سه ستاره اصلی! اصلی Hocus Pocus ستاره دار Bette Midler, سارا جسیکا پارکر و Kathy Najimy به عنوان سه بدنام خواهران جادوگر که لعنت شده اند پس از 1693 در Salem, Massachusetts. جادوگران هستند سهوا احیا 300 سال بعد توسط نوجوان Max Dennison که خانواده به نقل از لس آنجلس به سالم. او و شایان ستایش, خواهر, دنی, منجر خواهران در 20 قرن ماجراجویی خود را به عنوان آنها سعی کنید برای خنثی کردن این سه نفر قصد دارد تا از تبدیل شدن به جاودانه است.

با توجه به SJP او و او costars بسیار دلنشین به ساخت چیزهایی رسمی و ورود به سیستم در خط خال خال از فیلم بعدی. “من فکر می کنم در حال حاضر ما بدست به نقطه که در آن ما همه مانند توافق علنا به مردم راست [و گفت], ‘Yes! که خواهد بود بسیار سرگرم کننده ایده.’ پس ما را ببینید. خواهیم دید که چه آینده نگه می دارد.”

آخرین هالووین او اساسا تایید کرد که همه آنها در هیئت مدیره در یک “غیر رسمی” ظرفیت.

Hocus Pocus نمی شد یک جعبه بزرگ, اتاق کار, موفقیت, نمره فقط 39 میلیون دلار در سراسر جهان در حدود 28 میلیون بودجه با توجه به تنوع. اما کاملا متوقف نشده و آن را از تبدیل شدن به یک نوع پدیده فرهنگی با یک نسل کامل از بینندگان. که در حال حاضر بیشتر رشد کرده و با توجه به تولد نسل جدیدی از پتانسیل بینندگان و طرفداران.

زمانی که تنوع در ابتدا اعلام کرد خبر از عاقبت اصلی این فیلم ستاره نمی شد به آن متصل است. اما به نظر می رسد مانند witchy باد در حال تغییر هستند و ما کاملا نمی توانید صبر کنید تا ببینید چه متلاطم و دم int او در فیلم بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im