شش ساله لگد از مهد کودک برای پوشیدن 'Black Lives Matter' پیراهن

فاکس 16 /YouTube یک دختر کوچک بود لگد از او بر اساس ایمان-مرکز مهد کودک برای پوشیدن Black Lives Matter پیرا

توسط ETELARESANKHABAR در 16 تیر 1399
black-lives-matter-kid-shirt
فاکس 16 /YouTube

یک دختر کوچک بود لگد از او بر اساس ایمان-مرکز مهد کودک برای پوشیدن Black Lives Matter پیراهن

شش ساله بود لگد از مرکز مهد کودک در راشویل آرکانزاس پس از پوشیدن یک "سیاه زندگی ماده" تی شرت. "او بچه های پیش دبستانی," ایمان مبتنی بر مدرسه گفت: این دختر بچه که پیراهن بود "سیاسی" و تشویق نژادپرستی و گفته شد او مجبور به ترک مدرسه. بسیاری از مردم و موسسات همچنان اطلاعات غلط در مورد سیاه زندگی مهم جنبش از جمله استارباکس که به طور خلاصه ممنوع کارکنان از پوشیدن BLM پیراهن زیرا آنها می ترسید آن را "تقویت تفرقه" و در حال حاضر, ما می توانیم, ما می توانید با اضافه کردن این مهدکودک که به لیست.

Deval Brockman گفت: فاکس 16 که او را شش سال Journei به مدرسه در یک پیراهن که به عنوان خوانده شده "تمام زندگی می تواند مهم نیست تا زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند ماده" زمانی که مدرسه به نام Deval و به او گفت که برای جلوگیری از پوشیدن پیراهن. ""من آن را دوست ندارم من اصلا با آن موافق" و من ترجیح می دهم آن را اگر شما نمی فرستادن او به مدرسه در آن دوباره" Deval مدرسه می گوید: به او گفتم.

Deval می گوید او از این حادثه گزارش به دولت که به او اطلاع داد که دختر او می تواند پوشیدن هر که او را خوشحال و به عنوان طولانی به عنوان آن را شامل نمی شود ناسزا. Deval ارسال دخترش, بازگشت به مدرسه, این بار در یک پیراهن برای نمایش مطرح مشت سیاه یک نماد تبدیل شده است که در هم تنیده با سیاه زندگی مهم جنبش است. در این مدرسه گفت: این پیراهن تشویق شد, نژاد پرستی و Journei نمی تواند به مدرسه بازگشت.

مشاهده این پست در Instagram

TSR کارکنان: Thembi! @ThembiTV_ _____________________________________ شیلی 6 ساله شد بنا به گزارش لگد از مهد کودک برای پوشیدن 'Black Lives Matter' پیراهن. _____________________________________ 6-در سال Journei Brockman ظاهرا بوده است حضور خود بچه های پیش دبستانی' در راشویل آرکانزاس برای 6 ماه گذشته. روز جمعه اما مادرش گفته بود که Journei دیگر خوش آمدید در مدرسه. _____________________________________ Journei را Deval Brockman, بود گزارش تماس توسط یک عضو هیات در مهد کودک در واقع به او گفت که او در اینجا برای پیراهن پرسیدن که Journei پوشیدن نیست آن را به مدرسه دوباره. _____________________________________ "او مانند" من آن را دوست ندارم من اصلا با آن موافق "و من ترجیح می دهم آن را اگر شما نمی فرستادن او به مدرسه در آن دوباره" Deval می گوید فاکس 16. _____________________________________ Journei بازگشت به مدرسه در تاریخ های مختلف با پوشیدن یک پیراهن با یک مشت بر آن بود که متاسفانه یک بسته بندی که در آن نقطه به عنوان معلمان گفت: این پیراهن بود—با کلیک بر روی لینک ما در بیوگرافی به ادامه مطلب 📸: @fox16news

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط سایه در اتاق (@#toolive x) در

"اگر من حمایت از چیزی است که من قصد دارم به آن را می پوشند فرزند من در حال رفتن به آن را می پوشند برای کمک به می گویند که صدای ما نیاز به شنیده می شود" گفت: Brockman.

سپس یکی از مدرسه مدیران تضعیف Deval پدر و مادر و منتشر شد بیانیه ای به رسانه ها گفت: "ما احساس می کنیم یک مهد کودک محیط زیست است نه یک مکان برای یک پدر و دیدگاه های سیاسی به خطاب یا بازی کردن بدون در نظر گرفتن مسابقه." بعد از مدرسه تکیه بر خسته استدلال که در تلاش برای از بین بردن نژاد پرستی است "سیاسی" Journei مادر به آنها گفت: "این نه سیاسی آن را در زندگی روزمره آن را بیش از همه اخبار. حق حق است و اشتباه است اشتباه است."

فاکس 16/YouTube

مدرسه در صفحه گوگل ادعا می کند که آنها "آموزش اصول کتاب مقدس" و مربیان "عشق کودکان" هر چند Deval امیدوار است این مسیحی به رهبری مدرسه یک روز درک پیام برابری ذاتی در زندگی مهم جنبش گفت: "اگر شما در حال رفتن به یک مسیحی به رهبری مهدکودک بیایید رعایت مقدس و پس از آن."

به خوبی گفت. و برای خرید برخی از رسمی "Black Lives Matter" merch و لباس های خود را, شما می توانید آن را در وب سایت رسمی برای پل جنبش است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن