برای بیش از 40 سال Sirio Maccioni شد ستاره درخشان نیویورک را خوب ناهار خوری ، همیشه effusive maître د’ که باز Le Cirque در Mayfair Hotel در سال 1974 پس از نگاه این شهر بیشتر مشتریان منحصر به فرد و مشهور بود برای او جشنی طبیعت و نمایشگری بی نظیر. افسوس که خود نور است و در نهایت مخروطی ،

در جمعه اهل توسکانی متولد رستوران درگذشت و در زادگاه خود از Montecatini در توسکانی ایتالیا. او پسر مائورو Maccioni تایید مرگ از طریق یک دوست خانوادگی به گفته نیویورک تایمز. او در سال 88 ،

“Le Cirque است که به شدت نیویورک مردم” Maccioni یک بار گفت. “نیویورک مردم نمی خوردن در خانه; New York مردم خارج است.” در واقع این رستوران افتتاح شد درهای خود را فقط به عنوان عصر ناهار خوری شروع و برنده شام با بیش از خود را بزرگتر از زندگی شخصیت. او در طول سلطنت Maccioni مرتب جداول برای منهتن و لرزاننده و همچنین به عنوان یک لیست به طور منظم مانند نانسی ریگان, ریچارد نیکسون, Bill Cosby, فرانک سیناترا و جولیا کودک.

Le Cirque dining room

اتاق ناهار خوری در Le Cirque در شهر نیویورک عکس: حسن نیت ارائه میدهد Le Cirque

او تا به حال تاثیر عمیقی بر همکاران خود را بیش از حد. قبل از ورود در منهتن در سال 1956 Maccioni برش دندان های خود را در رستوران بالا در سراسر اروپا است. او به دست آورد ثروت از دانش در مورد رده بالای جامعه و طراز که او پس از آن به آرایه ای از protegees. برخی از نیویورک تحسین شده ترین سرآشپزها از طریق آشپزخانه خود از جمله Daniel Boulud, دیوید Bouley جفری زاکاریان ژاک تورس و مایکل Lomonaco شدند و بدون شک irrefutably شکل خود را از سنت های آشپزی.

در طول سال به رستوران منتقل شده به دو مکان مختلف و Maccioni در نهایت دست بر کمر به فرزندان خود مارکو و مائورو. پس از نزدیک به نیم قرن satiating از شهر, Le Cirque در نهایت بسته در اواخر سال 2017. رستوران اشاره کرد افزایش اجاره را به عنوان دلیلی برای بسته شدن وجود دارد اما به نظر می رسد مسائل دیگر در بازی از جمله ادعای آزار و اذیت جنسی دستمزد-سرقت دعاوی ورشکستگی و بررسی بد.

اگر چه وجود دارد دیگر هیچ Le Cirque در شهر نیویورک, خانواده افتتاح پاسگاه در لاس وگاس, دهلی نو و دبی قبل از Maccioni عبور که در آن افسانه ای خود را بدون شک زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im