ساده هک می دهد لاجیتک دایره 2 باتری دوربین های HomeKit سازگاری

از زمان به زمان ما می بینیم شرکت های نسخه جدید و به روز شده محصولات است که با پشتیبانی برای خانه های هوشمند, سیستم عامل اپل HomeKit. در حالی که این خوب است برای مشتریان جدید آن را به عنوان خوب برای مشتریان موجود که ممکن است نیاز به چنگال پول اضافی فقط برای دریافت اتصال.

تبلیغات

خبر خوب این است که اگر شما خود را لاجیتک دایره 2 بی سیم مدل و می خواهند آن را HomeKit سازگاری شما در شانس هستید چرا که تمام هزینه آن را به شما است که یک نوار الکتریکی نوار. در حال حاضر برای کسانی که نا آشنا دایره 2 دوربین می آید در دو مدل: سیمی و بی سیم مدل است که متکی بر یک باتری. سیمی مدل دارای پشتیبانی از HomeKit اما مدل های بی سیم نیست و با وجود آنها اساسا یکسان بودن دستگاه.

اما یک ویدیو ارسال شده بر روی یوتیوب توسط Rey G نشان می دهد که با مداخله بیش از پین های بی سیم دایره 2 دوربین آن حقه را به فکر آن است که متصل به سیمی کوه که پس از آن اجازه می دهد تا نرم افزار در آن به کار با HomeKit. این “هک” کشف شد پس از یک Logitech خدمات هرزه نشان داد که نسخه های بی سیم از دایره 2 می تواند ساخته شده HomeKit سازگار با قرار دادن آن را به سیمی کوه.

اما برای کسانی که به کوه و سپس این نوار برق هک به نظر می رسد به انجام ترفند. اما از آن شده است با اشاره به این که عمر باتری این دستگاه در هنگام اتصال به HomeKit بسیار بد است بنابراین شما ممکن است به خودتان پیدا کنید نیاز به شارژ آن بیشتر از شما می خواهم, اما از آن است که ارزان هک که کار می کنند و خرج کردن.

در زمینه اپل >تبادل نظر >صفحه اصلی. بیشتر بخوانید درباره ارتباط اشیاء HomeKit, IoT (اینترنت اشیاء) و لاجیتک. منبع: imore

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر