‘سکوت پخش’ ممکن است مسئول نیمی از ایالات متحده COVID-19 موارد


Silent-Spreaders-half-coronavirus-case
mathisworks/گتی

Presymptomatic و حامل بدون علامت ممکن است کمک به نیمی از تمام COVID-19 موارد

یک مطالعه جدید ادعا می کند که نیمی از تمام COVID-19 نفر در ایالات متحده در حال قرارداد از “سکوت پخش” با نام مستعار حامل بدون علامت و یا قبل از علامت حامل, که بدان معنی است که مردم با COVID-19 در روز قبل از شروع علائم را نشان می دهد. مطالعه منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم نشان داده است که ویروس است که اغلب مسری در قبل از علامت فاز و موثر تماس با ردیابی مورد نیاز خواهد بود به واقعا صاف منحنی.

این مطالعه با استفاده از تحقیقات موجود در coronavirus و چگونه آن را قرارداد و متوجه شد که قبل از علامت مردم حساب 48 درصد از انتقال و افراد بدون علامت حساب 3.4 درصد از انتقال. در شخص غیر روحانی از نظر مردم در حال گرفتن COVID-19 از coronavirus حامل تعامل با دیگران تنها چند روز قبل از عمده خود را COVID-19 علائم و پا زدن در.

خبر بد این است که حتی اگر تمام بیماران علامت دار جدا هستند “گسترده شیوع ممکن است با اینحال گشوده است.” این مطالعه می گوید که تنها راه برای پیاده سازی یافته های خود را و واقعا حاوی ویروس است که با تماس با ردیابی و جداسازی (که جایی است که شما تماس با افرادی که در تماس با یک COVID-19 فرد مثبت و به آنها بگویید که برای آزمایش و خود منزوی). اما تماس های ردیابی در حال نورد در متناسب و شروع می شود و کشورهای مانند ماساچوست اعلام کرد که بلند پروازانه ایالت تماس با ردیابی برنامه در حال حاضر پوسته پوسته شدن پشت این ادعا این برنامه بود “غیر قابل اعتماد است.” با توجه به مطالعه “بیش از یک سوم از سکوت عفونت باید جدا به سرکوب آینده شیوع کمتر از 1% از جمعیت” و از آنجا که اکثر مردم نیست فقط willy nilly گرفتن تست شده بر روی خود را به دیدن اگر آنها ممکن است COVID-19 ما باید به تکیه دولت-سازمان تماس ردیابی برنامه های.

خبر خوب این است که این مطالعه فراهم می کند برخی از وضوح در بدون علامت و قبل از علامت به عنوان حامل فقط در ماه گذشته سازمان بهداشت جهانی به خیلی اطلاعات متناقض در مورد حامل بدون علامت برای اولین بار گفت که “بسیار نادر” برای حامل بدون علامت به گسترش این ویروس و سپس پس گرد و گفت: در واقع آنها نمی باید اطلاعات کافی در مورد حامل بدون علامت فقط هنوز به این بیانیه. این مطالعه جدید حداقل روشن است که آن را واقعا قبل از علامت حامل است که انجام بسیاری از آسیب و به ارمغان می آورد تا سوالات دیگر در مورد چیزهایی مانند دما چک و چگونه آنها بعید به نظر می رسد مفید در تعیین که COVID-19.

پس چه می تواند شما را با این اطلاعات ؟ سی ان ان اشاره می کند که به صورت تصادفی تست گرفتن ممکن است پاسخ, اما شما می دانید چه شده است ؟ ماسک و اجتماعی فاصله. پوشیدن ماسک در هر زمان که شما خانه خود را ترک و حتی اگر شما با پوشیدن یک ماسک سعی کنید به ماندن شش فوت از کسی که نمی زندگی در خانواده خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>