Sia تایید او به دو نوجوان پسر در سال گذشته


sia-adoption
نیلسون Barnard/گتی

پسر بودند و در مورد سن از سیستم نگهداری — پس Sia به تصویب رسید آنها

در مورد ما نیاز به یک دلیل به او را دوست دارم حتی بیشتر از Sia فقط نشان داد که او یک مامان — پس از او بی سر و صدا به دو پسران نوجوان سال گذشته است. و استدلال برای انجام این کار باعث می شود آن را حتی بهتر است.

Sia که 44 افتتاح شد تا در مورد او تصمیم به رشد خانواده او در مصاحبه با SiriusXM را “صبح Mash Up.”

“من در واقع به تصویب رسید دو پسر در سال گذشته” او نشان داد. “آنها هر دو 18 — آنها هر دو 19 سال در حال حاضر. آنها پیری از سیستم نگهداری. آره و من آنها را دوست دارم.”

با توجه به اجتماعی مسابقه رسانه ایبیش از 23,000 بچه ها نوبت 18 و “سنی کردن” سیستم نگهداری هر سال است. و زمانی که آنها به نوبه خود 18 20 درصد از کسانی که بچه ها فورا تبدیل به بی خانمان. کمتر از 3 درصد از کودکان و نوجوانان که سن از سیستم تا کنون کسب یک مدرک دانشگاهی و تنها نیمی اشتغال درآمدزا در آن زمان آنها به نوبه خود 24. 25 درصد از کودکان و نوجوانان که در سن دچار PTSD اغلب درمان نشده است.

این واقعیت است که Sia دیدم دو تا بچه ها رو به این نوع تلخ آمار و تصمیم به مرحله به آنها محبت خانه و خانواده برای همیشه لطفا برای ؟ که باعث می شود او یک فرشته — بدون سوال پرسید.

بعد از آن در مصاحبه Sia باز کرد تا کمی در مورد اینکه چگونه او و فرزندان او در حال دست زدن بودن در قرنطینه با هم در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“آنها هر دو پیدا کردن آن بسیار دشوار است یکی پس از دیگری” او گفت:. “اما آنها هر دو انجام کارهایی که واقعا خوب هستند برای آنها در حال حاضر است که واقعا مفید هستند. آنها واقعا انجام بسیاری از مسائل آموزشی که برای آنها خوب است.”

همه ما احساس می کنید که. قرنطینه سخت است بر همه ما, اما ما واقعا خوشحالم که می دانم که Sia پسران در حال حاضر امن, عشق محل می شود در طول این بحران است.

قبل از ساخت این اخبار از adoptions, عمومی, Sia اشاره در داشتن برنامه برای گسترش خانواده اش. او توییتی در Dasani نوجوان پسر برجسته در HBO مستند پرورشگفت: او می خواهم برای باز کردن او را به خانه برد. او را از آنجا حذف شده است که صدای جیر جیر.

Sia ازدواج فیلمساز اریک آندرس Lang در سال 2014 اما در سال 2016 آنها اعلام کرد خود را تقسیم کرد و گفت رفتن آنها راه خود را جدا اما برنامه ریزی برای دوستان باقی می ماند. از آن پس به “لوستر” خواننده است و باز در مورد او تصمیم به اقامت تک, حتی زمانی که به شوخی در مورد چیزهایی مانند درخواست دوستان دیپلو به یک دوست-با-مزایای از آنجا که او قصد ندارد در داشتن یک دوست پسر هرگز دوباره.

چه چیزی می تواند به ما می گویند ؟ ما استن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>