کوسه Watch ؟ Ulysse Nardin تیم با محققان برای محافظت از اقیانوس اشتباه ترین حیوانات

“زمانی که من وارد ایالات متحده آمریکا به کار با Ulysse Nardin, من می خواستم برای گفتن داستان از این نام تجاری را در تاریخ به عنوان یک تامین کننده به نیروی دریایی ایالات متحده اندی همچنین می خواستم برای انجام کاری با سربازان و نیروهای ویژه می گوید:” Ulysse Nardin نام تجاری جمهور François-Xavier Hotier. “هدف سوم من تا به حال شده برای انجام کاری با حفظ و توسعه پایدار به خصوص در ارتباط با کوسه.” ماموریت انجام شد. سوئیس دیده بان شرکت فقط اعلام همکاری خود را با Ocearch اطلاعات سازمان پژوهش های علمی و اختصاص داده شده به درک بهتر حرکت و عادات دریا را بیشتر می ترسید موجود است.

Ocearch Expedition in Nova Scotia

Ocearch اعزامی در نوا اسکوشیا حسن نیت ارائه میدهد از Ulysse Nardin

Ulysse Nardin تا به حال سابقه طولانی با کوسه—حیوانی به عنوان یک نوع با نام تجاری طلسم پیوند به ساعت ساز تاریخی روابط به تولید دریایی chronometers برای بیش از 50 جهان را به نیروهای دریایی از اوایل قرن 19 از طریق 1950s. امروز آن شیرجه ساعتهای محصولات تجاری به معنای فرسوده در روزمره زندگی فعال و جدید ترین مدل از جمله غواص الت سنجش فواصل زمانی 44mm Hammerhead Shark نسخه محدود (محدود به 300, $11,900) و یا آن بانوی غواص 39mm بزرگ سفید نسخه محدود (محدود به 300, $7,900).

Ulysse Nardin Diver Chronograph 44mm Hammerhead Shark Limited Edition

Ulysse Nardin غواص الت سنجش فواصل زمانی 44mm Hammerhead Shark Limited Edition حسن نیت ارائه میدهد از Ulysse Nardin

اما این برند همچنان به روابط قوی به نیروی دریایی ایالات متحده ، در 2018, Ulysse Nardin بود اسپانسر از این مدال افتخار کنوانسیون در آناپولیس در آکادمی نیروی دریایی و حمایت کرده است, غیر انتفاعی, یک موج ایجاد شده توسط سابق نیروی دریایی مهر و موم Kyle Buckett که دارای تخصص در ایجاد surfy و ارائه آبزی درمانی برای زخمی جانبازان. یک سوم هدف از Hotier را زمانی که او وارد stateside در فوریه سال 2018 به بیش از ایالات متحده عملیات برای Ulysse Nardin بود برای پیدا کردن یک شریک کاری در پایدار تلاش با اقیانوس ها و بیشتر به طور خاص کوسه است که زمانی که او در سراسر Ocearch.

Ulysse Nardin Lady Diver 39mm Great White Limited Edition

Ulysse Nardin بانوی غواص 39mm بزرگ سفید Limited Edition حسن نیت ارائه میدهد از Ulysse Nardin

“من آنها را در Instagram زمانی که من به دنبال یک همکاری اما قبل از آن من شده است خواندن یک کتاب به نام امپراتور عمیق توسط ویلیام McKeever است که همه چیز در مورد کوسه ها و صفحه اول کتاب شروع می شود با Ocearch ماموریت و آنچه انجام می دهند می گوید:” Hotier. “من تا به حال خوانده ام که کتاب از یک سال پیش تا زمانی که من آمد در سراسر Ocearch من فکر کردم خوب این نمی تواند یک تصادف باشد.'” او دنبال موسس کریس فیشر و او را دعوت به آمدن ملاقات با نام تجاری در فورت Lauderdale قایق نشان می دهد در سال گذشته است. “بچه ها از یک موج وجود دارد بیش از حد, بنابراین آن را واقعا سرد بود که همه با هم” می گوید Hotier. “روز بعد ما تصمیم به انجام کاری با هم و آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.”

Chris Fischer of Ocearch

کریس فیشر از Ocearch رابرت برف 2018

همکاری با Ulysse Nardin کمک خواهد کرد که به صندوق Ocearch اعزامی که در آن تیم همراه با یک گروه از دانشجویان دکترا و دانشمندان را مطالعه کوسه اکوسیستم و مهاجرت عادات. اما وجود دارد بیشتر به آن به سادگی از مطالعه حیوانات الگوهای. در هیئت مدیره هر یک دانشمند متخصص در زمینه های مختلف از جمله همه چیز را از در حال توسعه دارو و یا انجام باکتریایی تجزیه و تحلیل برای پیدا کردن مصونیت است که برای کمک به تحقیقات سرطان. این یک نوع WeWork برای دریاها که در آن مختلف دانشمندان به طور مستقل در پژوهش اما در نهایت کار در محیط جامعه است که شتاب ایده های جدید.

Francois-Xavier Hotier

Francois-Xavier Hotier

و Hotier خواهد شد که پردازنده به کیکآف آینده سفر راه اندازی برای Ocearch در تاکستان مارتا در ماه آینده می گوید او در حال حاضر آموخته است که راه های جدید است که در آن حیوان ایده آل Ulysse Nardin طلسم. “Funnily enough, کوسه مهاجرت دقیقا مانند مشتریان من” شوخی Hotier. “در زمستان آنها را در فلوریدا و کارائیب است. اواسط سال آنها در شمال و یا کارولینای جنوبی است. و در تابستان آنها در Hamptons و کیپ Cod.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de