چندین شرکت هواپیمایی قطره الکل در پرواز در پاسخ به COVID-19


airline-beverage
5m3photos/گتی

خطوط هوایی در اطراف جهان در حال رها کردن خدمات الکل در میان COVID-19 ترس

به عنوان جهان readjusts ما با توجه به همه گیر زمان پرواز است که به دنبال یک بسیار متفاوت از آن را در ماه فوریه است. هواپیماهای نیمه کامل و ماسک مورد نیاز هستند و در حال حاضر — شما می توانید یک لیوان chardonnay به سهولت خود را در پرواز وحشت. های متعدد داخلی و بین المللی شرکت های هواپیمایی باید حذف شود و یا (یا تا حد زیادی کاهش می یابد) خود را به نوشیدن مشروبات الکلی خدمات به دلیل COVID-19.

عمده شرکت های هواپیمایی که در حال ترک الکل در ایالات متحده در حال Delta Air Lines آمریکایی و شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی بین المللی انجام همان EasyJet ویرجین آتلانتیک و ویرجین استرالیا, به نام چند. در علاوه بر این به axing الکل به طور منظم مواد غذایی و آشامیدنی خدمات محدود شده است و همچنین شرکت های هواپیمایی در حال انتشار اظهارات که اساسا به میزان گفت: “بسته ناهار قبل از پرواز خود را.”

“ما در حال محدود کردن مواد غذایی و نوشیدنی خدمت در هیئت مدیره بر اساس طول پرواز و مقصد. شما خوش آمدید برای آوردن تنقلات و نوشابه برای لذت بردن از در طول پرواز خود را” با توجه به بیانیه ای در خطوط هوایی آمریکا’ سایت. اگر چه هیچ الکل خطوط هوایی آمریکا ادامه خواهد داد برای خدمت به تنقلات و نوشیدنی های غیر الکلی در پروازهای بیش از 250 مایل, که بدان معنی است که شما هنوز هم می تواند لذت بردن از یخ سرد لیوان خمیر و آب پرتقال و یک baggie از چوب شور دو ساعت به پرواز خود را. مشخص نیست که چگونه الکل کمتر است COVID-امن تر از باز کردن یک قوطی نوشابه است اما خوب است.

با توجه به دلتا الکل ممنوعیت همه در تلاش برای از بین بردن “لمس فیزیکی امتیاز بین مشتریان و کارکنان.” دلتا نیز انجام دور با وعده های غذایی و تنها در خدمت بطری آب و یک میان وعده در تمام پروازهای داخلی و پروازهای بین المللی به مکزیک و کانادا و کارائیب و آمریکای مرکزی. اگر شما بخواهید ما در حال حاضر بدبختی وظیفه پرواز فقط رو بیشتر خسته کننده است.

ویرجین آتلانتیک یک شرکت هواپیمایی است که ادعا می کند “خوردن و نوشیدن در پروازهای ما این است که یک نوع معامله بزرگ” در حال حاضر تنها در خدمت آب پرتقال و آب در طول پرواز با یک وعده غذایی اصلی خدمات با این گزینه از آب میوه یا نوشابه.

با توجه به سی ان ان هواپیمایی که باید حذف الکل در تمام یا اکثر پروازها هستند: Easyjet KLM دلتا خطوط هوایی American Airlines ویرجین استرالیا Virgin Atlantic و بریتیش ایرویز.

بین الکل ممنوع, محدود, مواد غذایی و نوشیدنی, و این واقعیت است که شما باید به بسته ناهار شاید من تنها ماندن در خانه برای کمی طولانی تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im