هفت راه سفید مردم کار می کنند برای تبدیل شدن به ضد نژادپرستانه در حال حاضر

راشل Garlinghouse/Instagram زمانی که من برای اولین بار دیدم Ibram X. Kendi کتاب با عنوان چگونه به زاد نژادپ

توسط ETELARESANKHABAR در 14 خرداد 1399
White-People-Become-Anti-Racist-Right-Now-1
راشل Garlinghouse/Instagram

زمانی که من برای اولین بار دیدم Ibram X. Kendi کتاب با عنوان چگونه به زاد نژادپرستیمن بلافاصله شیفته. او به روشنی توضیح داد که غیر نژادپرستانه نیست یک چیز است. هنگامی که یک فرد سفید ادعا می شود "غیر نژادپرستانه" این تلاش در بی طرفی. اما وقتی که می آید به نژاد پرستی یکی است یا نژادپرستانه و ضد نژادپرست است. هیچ میانه.

من چند نژادی خانواده است که به خوبی آگاه است که نژاد پرستی است که متاسفانه زنده و سالم است. تجربه ما به ما آموخته که کودکان در حال کلیشه ای از دوران کودکی است که شانس در برابر آنها انباشته و ملانین است weaponized با مردم است. با قتل اخیر از Breonna تیلور Ahmaud Arbery و جورج فلوید می آید یکی دیگر از مواج بحث در مورد اینکه آیا یا نه سیاه و سفید زندگی می کند و ماده به آنها. من احساس بی قراری در میان برخی از گسترش دایره سفید خانواده و دوستان که می خواهید انجام دهید اما نمی دانید که چه چیزی یا چه. آیا ممکن است برای یک فرد به ضد نژادپرستانه?

من باور دارم که پاسخ مثبت است. سوال واقعی این است که نگران مردم سفید مایل به گوش دادن یادگیری و کاربرد این دانش در روزمره خود تصمیم گیری کنید ؟ آنها مایل به شرکت در مکالمات ناراحت کننده بررسی تجربیات شخصی خود را در صورت احساسات خود و اقدام حتی اگر این به معنی ساخت بسیاری از اشتباهات در طول راه ؟ من امیدوارم که پاسخ به همه این سوالات مثبت است.

1. یاد بگیرند که چه ضد نژادپرستی است.

شروع خود را ضد نژادپرستی سفر با یادگیری تاریخچه و تعاریف متداول نژاد عباراتی مانند سفید امتیاز سیستمیک نژادپرستی tokenism و microaggressions. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. خواندن برخی از بسیاری از مقالات و کتاب ها در نژاد پرستی و گوش دادن به پادکست ها و تماشای فیلم های مستند. اما آیا بار هر فرد از رنگ در زندگی خود را به شما آموزش همه چیز در مورد نژاد پرستی. انجام کار خود را تبدیل شدن به یک متحد به جای مانده منفعل همدست به بی عدالتی است.

2. تماس نژاد پرستی–در هر زمان.

هنگامی که شما روبرو می شوند و کسی است که صحبت کردن و یا اقدام در یک نژادپرست شیوه بر اساس آنچه شما آموخته ام با درگیر شدن در ضد نژادپرستی منابع بگویید که فرد. شما نمی نیاز به قند-کت آن عذر خواهی برای صحبت کردن و یا می گویند "من مطمئن هستم که شما معنی نیست که آن را هنگامی که شما گفت...". شما می توانید به سادگی می گویند "که نژادپرست است." آماده است که آنها ممکن است به شما بگویم که آنها لازم نیست که یک نژادپرست استخوان در بدن خود را که آنها "نمی بینید نژاد" که "تمام زندگی ماده" و یا پرتاب چیزی در مورد "سیاه جرم و جنایت است." سفید, شکنندگی واقعی است و تغذیه این جانور از سفید برتری. اگر کسی واقعا علاقه مند به یادگیری بیشتر توضیح دهید که چرا کلمات خود را و یا اقدامات نژادپرستانه و سپس نشان می دهد منابع است.

3. فروپاشی با نژادپرستان در زندگی خود را.

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. اگر یکی از نزدیکترین و عزیزترین است به نام خود به نژادپرستی و آشکار حاضر به گوش دادن یادگیری و تغییر آنها نباید در زندگی خود و قطعا در هر نقطه در نزدیکی بچه های خود را. یاقوت پل معروف به اشتراک گذاشته شده است که نژاد پرستی است "رشد بیماری" و ما باید جلوگیری از انتقال آن به فرزندان ما. این مهم است که شما به عنوان مثال منجر شود. همچنین یک فرد نسل و یا چگونه آنها مطرح نیست بهانه ای برای نژادپرستانه. نژادپرستی همواره اشتباه است. عمو فرانک doesn't get a free-to-be-نژادپرستانه پاس خاطر او را هشتاد و پنج. شما نمی موظف به ماندن در ارتباط با خود دانشگاه هم اتاقی که مصمم است که "تمام زندگی" موضوع یا پسر عموی خود را که دارای یک میل برای جوک های نژادپرستانه.

مشاهده این پست در Instagram

اگر شما خوشحال و شما آن را می دانم پرش با شنل ، ❤️ پسر من بسیار پرشور است. او پیشنهاد را به من, او به آسانی در آغوش مردم (لعنت به تو coronavirus) و او را به رها کردن همه چیز را به بازی هر آنچه که خواهر خود را می خواهید. من به او بگویید که به طور مداوم او همیشه باید با استفاده از قدرت خود را برای خوب است که او خیلی دوست داشتنی شده توسط بسیاری از مردم است. من او تماس هوشمند من, خوش تیپ, خنده دار, قوی سیاه, پسر بچه و من خوش شانس ترین در جهان است. از تمام زنانی که می خواستم به او و مادر مادر تولد او مرا انتخاب کرد. ❤️ بالا بردن, بزرگ سیاه پسر من به چالش کشیده در راه های بسیاری. من متعهد به مبارزه خستگی ناپذیر برای پسر من و جای خود را در جهان—در حالی که به یاد او که او را ترس و زیبا ساخته شده توسط خدا برای انجام کارهای بزرگ در زندگی خود را. ❤️ مورد علاقه خود را به فرد تاریخی است MLK. او در مورد دکتر کینگ در همه زمان ها. او با گریه از من می پرسی چرا دکتر شاه است و دیگر زنده است. التماس که ما به دکتر شاه بازگشت. نژاد پرستی بد است. اما به عنوان دکتر شاه گفت, عشق است با صدای بلند. توجه داشته باشید جانبی: پسر من و من به دکتر کینگ تولد: ژانویه 15. ❤️ من بسیار مفتخرم که پسر من را انتخاب کرده اند ، او یک پادشاه جوان یک همدلانه جنگجو. ❤️ شما بالا بردن یک پسر سیاه و سفید? 👇🏿👇🏼👇🏾👇🏽 . #blackboysrock #blackboyjoy #melaninpoppin #blackson #multiracialfamily #whitesugarbrownsugar #adoptee #transracialadoption #fearfullyandwonderfullymade #childofgod #ابرقهرمان #mlk #adoptivefamily #adoptionjourney #adoptionislove #adoptionstory #adoptionawareness #blacklivesmatter #ihaveadream #drking #tuesdaymotivation #tuesdaythoughts

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط راشل Garlinghouse (@whitesugarbrownsugar) در

4. اقدام زمانی که بی عدالتی اتفاق می افتد.

این یک چیز به پست در رسانه های اجتماعی در مورد یک نژاد ناعادلانه وضعیت اما ما باید به نوبه خود نگرانی ما به عمل است. تماس یا e-mail deciders چنین به عنوان نمایندگان شهرداران دادستان و اصول به اجازه دهید آنها را می دانم آنچه شما فکر می کنم. چه مراحل انجام آنها نیاز به? اغلب شما نیاز به آمده تا با چیزی که به می گویند. ضد نژاد پرستی سازمان و یا قربانی نمایندگان قانونی گاهی اوقات هم قرار دادن دادخواست اسکریپت برای تماس های تلفنی و یا پیش نویس ایمیل برای کسانی که مایل به صحبت کردن. راه دیگر اقدام به رای گیری عاقلانه است. افرادی که در حال قرار دادن در موقعیت های قدرتمند ایجاد و تصویب سیاست هایی که تاثیر جوامع از رنگ.

5. تنوع در خانه خود را.

رسانه قدرتمند ، آنچه در کتاب شما به عنوان خوانده شده ؟ چه موسیقی و پادکست های شما گوش دادن به ؟ که فیلم می کند خانواده خود را سازمان دیده بان? چه در خانه خود را به راحتی در دسترس است به شما و خانواده خود را. متعهد به صرف بیشتر وقت و پول خود را درگیر شدن در رسانه ها ایجاد شده توسط مردم-از-رنگ. همان می رود برای این اسباب بازی شما خرید برای فرزندان خود را. متاسفانه در بسیاری از کتاب های کودکان و, فیلم, فرد رنگ (اگر آنها حتی در حال حاضر) است که اغلب کلیشه ای و تنزل به یک سمت و پا زدن به شخصیت یا داستان تبه کار. این را می فرستد قدرتمند سمی پیام به کودکان در طول زمان است که خوب و درست و چه کسی بد است و اشتباه است.

6. ارزیابی دایره خود را از دوستان است.

که شما دوستان ، من صحبت کردن در مورد کسی که شما ببینید شاید یک بار در سال خود را "یک دوست" اما در مورد دوستان واقعی با آنها قهوه خرما و BBQs. اگر شما فقط یکی از دوستان از رنگ به این معنی که دایره خود را بسیار سفید و بنابراین بسیار محدود است. من واقعا بر این باورند که متنوع تر از دایره خود را از دوستان (و نه محدود به نژاد بلکه سن گرایش به دین, و غیره.), بهتر است ما وقتی که می آید به پذیرش و محبت به دیگران و همچنین به عنوان empathizing با مبارزات خود را. از طریق روابط و قلب به قلب مکالمات ما یاد بگیرند. گام بعدی پس از یادگیری است که به آغوش مثبت و سازنده تغییر دهید.

7: دادن پول و وقت خود را.

یکی از راه های به ضد نژادپرستانه است که به کمک دلار های خود را به سازمان هایی که در حال انجام دست در کار است. برای مثال اهدای پول به سازمان هایی که در حال ارسال به قید وثیقه به صورت سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان و یا توزیع دنده محافظ و تنقلات به کسانی که معترض هستند. نیز وجود دارد که سازمان اهدای کمک های مالی به پرداخت اجاره مسکن برای مردم رنگ نهفته از دست دادن شغل در میان COVID19 بیماری همه گیر. شما همچنین می توانید دست در کار با سازمان های که در حال توزیع مواد غذایی به خانواده های از رنگ نیاز, به عنوان مثال. یکی دیگر از گزینه این است که استفاده از پول خود را به حامی POC-متعلق به کسب و کار است که به ویژه مهم است در حال حاضر به عنوان ملت ما همچنان به نبرد coronavirus. این بیماری همه گیر در حال انجام سخت-آمار برای کسب و کارهای کوچک.

یک چیزی که من متوجه شده ام بیش از چند هفته گذشته به عنوان اخبار به نظر می رسد به فاش کردن چیزی جز تکرار بی عدالتی و از دست دادن به عنوان یک نتیجه از نژادپرستی است که برخی از افراد هستند که واقعا تلاش به جلو و سر خود را از ضرب المثلی شن و ماسه. من تا به حال چندین گفتگو با برخی که با توجه به آنچه در آن ممکن است به این معنا خود را ضد نژادپرستی دریا و اعتراف است که سکوت است, در واقع انطباق. من می خواهم آنها را به می دانم که ممکن است به تغییر.

سفید, مردم, همه ما باید برای شروع در جایی اگر ما می خواهیم نه تنها یاد بگیرند که به متحدان به مردم رنگ اما عمدا بالا بردن کودکان که ضد نژادپرستانه. جایگزین است که در ادامه به خوراک سفیدی' آتش است که در نهایت به خطر می اندازد و از بین می برد و سیاه و سفید زندگی می کند. شما لازم نیست که کامل باشد. شما فقط باید به مایل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب