کنجد خیابان افتخارات ‘قهرمانان در محله خود را با علم جدید آهنگ


People-In-Your-Neighborhood-3
خیابان کنجد/Youtube

جدید علم و ترانه بخشی از خیابان کنجد را “مراقبت از هر یک از دیگر” ابتکار

کنجد کارگاه رونمايي همه موزیک ویدئو جدید بازیگران علم و دوستان به افتخار کارگران خط مقدم. آن را بسیار به موقع اقتباس از محبوب کلاسیک “مردم خود را در محله” ترانه ای است که ویژگی های ابی و استیفن گراور در علاوه بر این به علم.

نسخه جدید از این آهنگ بخشی از خیابان کنجد جاری “مراقبت از هر یک از دیگر” ابتکار است. آهنگ خود را اختصاص داده شده به این کشور را خط مقدم کارگران در طول زمان همه گیر – تجلیل از قهرمانان شما و خانواده شما ممکن است می دانم. “قهرمانان خود را در محله” کمک می کند تا کودکان جشن یاران در زندگی خود را – از داروسازان به EMTs به فروشگاه مواد غذایی کارکنان و آموزش کودکان و نوجوانان است که وجود دارد در زندگی واقعی قهرمانان خود را باز کنند.

“وجود دارد ابرقهرمانان در فیلم نشان می دهد و کتاب اما یک زندگی واقعی قهرمان نوع مفید و شجاع و با وجود تعداد زیادی از قهرمانان هر روز سخت کار در هر محله در حال حاضر” Sesame Street صفحه یوتیوب می خواند.

این آهنگ را فراهم می کند پدر و مادر در همه جا یک فرصت عالی برای بحث در مورد آنچه که یک “قهرمان” به نظر می رسد در حال حاضر. EMTs, فروشگاه مواد غذایی, کارگران, پزشکان, پرستاران و داروسازان نمونه بزرگ از راه های مختلف زندگی واقعی مردم در حال کار با یکدیگر برای کمک به نگه داشتن همه امن و سالم است. دیگر ضروری کارکنان مانند کارکنان مهد کودک, رانندگان اتوبوس, دانشمندان, تحویل, مردم, خدمات پستی کارگران زباله روب و ابزار کارگران حیاتی هستند در حال حاضر — و این مهم است که برای فرزندان ما می دانیم که.

این هیچ جای تعجب است که کنجد خیابان انجام شده است به یک استاد کار کلاس در حال وجود دارد برای ما kiddos (و ما هم که با ما شوخی) در طول این ترسناک نامشخص زمان. در ماه گذشته چند از شخصیت های ارائه شده خود بچه دوستانه اعلانات آگاهی عامه در مورد ماندن در منزل و چرا از آن مهم است.

نشان می دهد همچنین میزبانی سی ان ان تاون هال برای کمک به توضیح این بیماری همه گیر کوروناویروس به فرزندان جوان است. پرنده ای بزرگ با همکاری سی ان ان رئیس پزشکی خبرنگار سانجی گوپتا و سی ان ان لنگر Erica Hill برای 90 دقیقه ای ویژه با عنوان ABC از COVID-19: سی ان ان/کنجد خیابان تاون هال برای بچه ها و پدر و مادر. دیگر شخصیت های محبوب مانند علم و ابی Cadabby, رزیتا و استیفن گراور نیز در دست به مقابله با موضوعاتی مانند مدرسه در منزل, اضطراب, زمان روی صفحه نمایش و اجتماعی است.

به ادامه تجلیل از قهرمانان ما می دانیم و زندگی در میان کنجد کارگاه نشان می دهد کار بر روی پروژه های کوچک و یا اعمال محبت با بچه های خود را در طول این زمان.

  • فکر می کنم از دیگر یاران (کارگران ضروری مانند کارکنان مهد کودک, رانندگان اتوبوس, دانشمندان, تحویل, مردم, زباله روب ابزار, کارگران, کسانی که در ارتش خدمت و غیره) را تشکیل می دهند و خود آیات در مورد آنها.
  • کمک به کودکان را با تشکر از شما علائم به پست در نزدیکی صندوق پستی خود را و یا در نزدیکی منزل زباله مناطق ضمن تشکر از ایمیل حامل یا سطل زباله روب.
  • استفاده از گچ برای ایجاد با تشکر از شما هنر در پیاده رو و یا وآمد.
  • اگر شما زندگی می کنند در منطقه ای که در آن مردم تشویق در یک ساعت خاص برای کارگران ضروری دعوت از کودکان برای پیوستن به در با خود به سلامتی, آهنگ های و برای تلفن های موبایل (را “درام” از پلاستیک ظروف و قاشق چوبی).

صادقانه آنچه را که ما انجام می دهیم بدون خیابان کنجد برای کمک به ما در مقابله طریق چیزهای سخت?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>