سرنا ویلیامز, دوقلو, سکس با دختر در دوستداشتنی ” بل ” تصویری


serena-williams-olymipia-belle-dancing
سرنا ویلیامز/Instagram

سرنا ویلیامز و کودک نو پا خود را, دختر در حال ژله Belles تا کنون در جدید Instagram تصویری

Quarantining سخت است. پدر و مادر در حالی که quarantining است فقط در حال زندگی در حالت دشوار اما همه ما ساخت بهترین از آن. که شامل پدیده تنیس و مادر سرنا ویلیامز که به ما زیرچشمی نگاه کردن به چگونه او را “مشغول نگه داشتن” با دختر کوچک خود را در حالی که در خانه گیر کرده.

ویلیامز و شایان ستایش الکسیس که در حال حاضر دو سال به حال خود کمی اتاق نشیمن رقص جلسه که ستاره به اشتراک گذاشته شده در Instagram امروز. این جفت ارز donned مطابق دختر خوشگل لباس در حالی که چرخش در اطراف اتاق نشیمن به باز کردن آهنگ از زیبایی و وحش. به عنوان یکی می کند در حالی که قرنطینه با یک کودک نو پا و در حال اجرا از فعالیت های.

الکسیس’ لذت است که او مادر است که در لباس شاهزاده خانم لباس درست مثل او به اندازه کافی برای گرم سردترین قلب است. وجود دارد هیچ چیز بهتر از یک کودک نو پا لباس تا فاز? من زنده و فوق العاده خاطرات من در حال حاضر tweenage دختر پوشیدن خود دختر خوشگل لباس برای چند ماه در اطراف الکسیس’ سن. من فقط می توانید تصور کنید که چگونه خوشحال آن را ساخته ام او اگر من تا به حال تطبیق شب است که چرا ویلیامز است که اساسا قتل آن در مامان بازی.

در واقع چند مشهور مامان و احساس به عنوان relatable به عنوان ویلیامز است که در همبستگی با او همکار کار mommas در ماه های اخیر. “من مطمئن هستم که این تصویر در زمان اما کار و به عنوان یک مادر آسان است,” او می گوید: با اشاره به عکس بعدی را به پست که در آن خواب آلود الکسیس استوار بر روی شانه او. “من اغلب خسته تاکید کرد و سپس من به بازی حرفه ای بازی تنیس است. ما نگه داشتن رفتن. من خیلی افتخار می کنم و با الهام از زنانی که به انجام آن در روز و روز را. من افتخار می کنم به این کودک mama.”

ما را که مادر-صداقت در تمام طول روز و همچنین عکس او سهام مسخره شایان ستایش الکسیس.

با تشکر برای قرنطینه سرگرمی الهام سرنا. زمان سفارش تا بزرگسالان-اندازه شاهزاده خانم لباس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im