ارشد مرکز مراقبت های گروه می رود ویروسی با شایان ستایش Pen Pal درخواست


eldery-pen-pal
ویکتوریا ارشد مراقبت های/Facebook

کارولینای شمالی-بر اساس سالمندان ویروسی پس از درخواست قلم بگیرید و یاد دهید

هفته گذشته ققنوس کمک مراقبت های ارشد مرکز زندگی در کارولینای شمالی قرار دادن یک تماس در Facebook درخواست اعضای جامعه اگر آنها را به نوشتن نامه و تبدیل به قلم بگیرید و یاد دهید با برخی از بسیاری از ساکنان که در تاسیسات. ققنوس کمک مراقبت های مشترک شیرین, عکس از ساکنان خود را با توجه ترسیم هر فرد منافع و مورد علاقه صحبت نقاط, بنابراین اگر شما بر میگردین از طریق عکس و ارشد با چیزی مشترک, شما می توانید آنها را ارسال یک نامه و بم شما می شود, قلم بگیرید و یاد دهید. تماس برای قلم بگیرید و یاد دهید با یک ضربه که Facebook پست ویروسی رفت و در حال حاضر ویکتوریا ارشد مراقبت است که به دنبال قلم بگیرید و یاد دهید برای سالمندان در سراسر بسیاری از کارولینای شمالی جوامع است.

“از شما بسیار سپاسگزارم برای همه عشق و حمایت خود را! ما هرگز تصور این امر چنان بزرگ است اما ما بسیار هیجان زده در مورد آن و بسیار پر برکت” جامعه از امکانات زندگی کمک نوشت آنلاین. “ما شیرین تر ساکنان…که مایل به نوشتن. چک کردن هر تصویر به پیدا کردن کسی که با منافع مشابه شما می خواهم به چت با.”

هر ساکن مطرح شده برای یک عکس به اشتراک گذاشته شده و منافع خود را بر روی یک پوستر بزرگ از هیئت مدیره. اگر شما صرف یک دقیقه پیمایش شما ممکن است ملاقات خانم Iva است که به دنبال قلم بگیرید و یاد دهید از Alabama.

یا بانی که دوست دارم یک pen pal می داند که زبان اشاره و دوست دارد به خواندن.

یا دوریس که می خواهد به چت با کسی که در مورد پرندگان و کلیسا.

و رابرت که عاشق استیک داغ سگ و گوزن و چه کسی نمی خواهم به بحث در فروشگاه در مورد آن ؟

ویکتوریا ارشد مراقبت های به اشتراک گذاشته شده عکس از ساکنان از هشت جوامع مختلف و ساکنان این احساس عشق, با پست اصلی مشترک بودن بیش از 300k بار. ویکتوریا ارشد مراقبت های خود را به روز Facebook ارسال در 30 ژوئن 2020 به می گویند که آنها دریافت کردیم نامه از سراسر جهان و به بیمار اگر شما دریافت نکرده بازگشت نامه نشده است. این شرکت همچنین گفت: آنها می خواهم خود را به روز رسانی صفحه به زودی با عکس های از ساکنان که ممکن است دریافت هر ایمیل و در عین حال دوست دارم برخی از قلم بگیرید و یاد دهید. آنها همچنین شایان ستایش عکس برخی از ساکنان دریافت کرده اند که ایمیل خود را.

یکی از عاقلانه دیدگاه chimed آن را با یک ایده عالی برای “نگاه کردن محلی خود را به مراقبت از خانه و ببینید اگر شما می توانید به برخی از سالمندان نیاز به عشق در منطقه خود” به “گسترش عشق.”

Facebook / ویکتوریا مراقبت ارشد

یکی دیگر از دیدگاه اشاره کرد که آن را واقعا مفید شامل مهر پاکت را با نامه خود را pen pal ندارد به صرف پول خود را خرید تمبر.

همه گیر ساخته شده است آن را بسیار مشکل تر برای اتصال اما برنامه ها و ایده های مثل این یکی شیرین و دوست داشتنی یادآوری است که با وجود خوب, همه چیز در خارج وجود دارد هنوز هم برخی از خوب چپ در جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>