'مراقبت از خود" ممکن است نگاه متفاوت برای شما که خوب

توماس Barwick/گتی هر کس مراقبت از خود متفاوت به نظر می رسد. من می خواهم برای نوشیدن آب گرم با لیمو و زردچوب

توسط ETELARESANKHABAR در 31 اردیبهشت 1399
self-care-looks-different
توماس Barwick/گتی

هر کس مراقبت از خود متفاوت به نظر می رسد. من می خواهم برای نوشیدن آب گرم با لیمو و زردچوبه در صبح قبل از من تا به حال یک خر خر کردن قهوه برای کمک به پیری من و مجادله و دستگاه گوارش است. شما ؟ شما ممکن است می خواهم برای اجرای اولین چیزی و یا بلند کردن وزنه و یا به سادگی نشستن به دنبال از پنجره به بیرون در حالی که sipping که خوشمزه قهوه داغ من نمی توانم صبر به دست من.

خوب مردمی خود مراقبت مورد نیاز است در حال حاضر بیشتر از همیشه. و نه مجبور بر مراقبت از خود اینترنت است که به شما گفتن که شما نیاز دارید. من صحبت کردن در مورد مراقبت از خود است که باعث می شود مغز شما احساس در سهولت و یا در مورد من دستگاه گوارش خود را.

ما با صدا غذا خوردن dab در وسط یک جهانی همه گیر و ما در حال بالا در چرخش احساسات در آینده ما را از تمام زوایای تیراندازی در اطراف مانند ما در وسط یک جنگ فضایی. تاخیر ممکن است احساس مانند یک چیزی از گذشته است و ما همه تلاش یک راه یا دیگری.

در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به قرار دادن قضاوت و مقایسه کردن و شروع به دنبال خودمان را برای پاسخ.

چگونه می توانم از طریق این ؟ خوب این سوالی است که پاسخ داده خواهد شد در یک هزار راه مختلف به عنوان همه ما چیزی.

اما در حالی که همه ما ممکن است پاسخ های مختلف برای مراقبت از خود وجود دارد یک چیز است که هیچ یک از ما ایمنی برای: حمله این بیماری همه گیر در سلامت روان ما.

من فرض کنید شما احتمالا رفته آنلاین و دریافت تن از قریب به اتفاق از اطلاعات چگونه به نگه داشتن بچه خود را اشغال شده به منابع آموزشی برای تمرین در منزل به پخت آخرین شگفت انگیز خمیر ترش نان. و در حالی که همه شگفت انگیز و قدردانی مواد برای برخی از, آن را نیز تا حد زیادی به فرآیند — و شاید حتی کمی شکست برای برخی از دیگران از جمله من.

شما به احتمال زیاد دیده می شود مقدار فراوان از پست ها از افرادی که یادگیری مهارت های جدید و یا بمباران شده است با سمی مثبت درخشان در سراسر رسانه های اجتماعی خود را که احتمالا در مقابل از آنچه ما می خواهیم آن را برای ما سلامت روانی ،

من نوک ؟ خودتان یک استراحت بدهید و اجازه می دهد خود را به اجازه رفتن. سلامت روانی خود را مهم تر اعتماد است.

نگاه هیچ کس peeking به خانه خود را به مطمئن شوید که شما داستد کردن قاب عکس یا مقادیر خود را پایه تخته. هیچ کس به دنبال استفاده از اینترنت خود را و یا چک کردن در در کودکان خود را در زمان روی صفحه نمایش. شما می دانید که چرا (به غیر از این که فوق العاده وحشت زده)? زیرا در حالی که شما در حال فرسایش در مورد افراد دیگر قضاوت با شما, کسانی که مردم دیگر در حال فرسایش در مورد شما بیش از حد.

بیایید همه فقط یک گام به عقب. نفس کشیدن.

در حال حاضر بیش از همیشه سلامت ذهنی و روانی شما ممکن است نیاز شما را به ترک ظروف کثیف در سینک. مراقبت از خود ممکن است مانند نگاه خود را ترک بچه لباس دروغ گفتن بر روی زمین مچاله در یک توپ در گوشه ای از حمام. سلامت عقل ممکن است نیاز شما را به خندق در خانه غذا و پرتاب در یک پیتزا یخ زده با طرف tater tots.

بالاتر از همه, آن را به شما نیاز دارد برای جلوگیری از مقایسه خود را به هر کس دیگری.

خود را مراقبت از خود می تواند هر آنچه شما می خواهید آن را به است; هر آنچه شما می خواهید آن را به نگاه مانند. هیچ پاسخ درست یا غلط. آن را نمی ممکن است نگاه مانند ملانی اما شما زندگی نمی کنند ملانی زندگی پس از توقف رقابت بیشتر مانند ملانی.

شما لازم نیست به نوبه خود به یک مارتا استوارت سرحال به دلیل وجود یک بیماری همه گیر و شما گیر در خانه. شما لازم نیست به یاد پنج زبان, انجام, افراطی, صنایع دستی, با بچه های خود را و یا پیدا کردن استرس خود را به دلیل از پنج-صفحه دستورالعمل در مورد چگونه به ایجاد رنگین کمان رنگ حوله کاغذی.

در حال حاضر بیش از همیشه سلامت روانی خود و خانواده خود را قبل از هر چیز به خصوص را غیر واقعی نمایش از آنچه شما باید انجام دهند چرا که شما انجام دقیقا آنچه شما نیاز به انجام است.

اگر گرفتن هر روز صبح و تغذیه کودکان خود را قبل از شما را به کار تمام است شما می توانید جمع اوری و سپس پس از آن می شود. اگر شما می خواهم به خود خیره چشم با سایه های مختلف از رنگ ها هر روز به دلیل آن باعث می شود شما احساس می کنید انسان باید آن را, من شرط می بندم آن را به نظر می رسد بزرگ! اگر شما پیدا کردن یک محیط شاد در بین مدرسه در منزل و زمان روی صفحه نمایش خود را obnoxiously با صدای بلند فرزندان شما mama.

خود سلامت روان و خوب بودن نیاز به آمده قبل از هر نوع قضاوت شما شروع به قرار دادن بر روی خودتان. که از تجربه آن را کاملا به چالش کشیدن برای اجرای یک خانواده زمانی که شما در فضای سر. منفی انرژی تابش از شما را هنگامی که شما احساس استرس و از کنترل خارج شده و اگر خانواده شما هر چیزی مانند معدن و سپس آنها را می دانیم.

پس لطفا به خاطر سلامت عقل خود را و رفاه بستن برنامه های قرار داده پایین اینترنت و گام به دور است. تنها چیزی که می خواهم به شما بگویم اگر شما در حال انجام آنچه که برای شما مناسب است که کمی احساس در گودال از معده خود را به نام شهود. شما خودتان بهتر از هر کس دیگری. شما می دانید که خانواده خود را بهتر از هر کس دیگری.

اعتماد به خودتان و خودتان درست شود.

دوباره در حال حاضر بیش از همیشه به خودتان یک استراحت و مراقبت از خود را در ذهن بدن و روح خود را در هر کدام راه است که احساس می کند درست است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب