‘Scoob!’ برای اولین بار امروز بنابراین شما می توانید بررسی کنید ‘سرگرم کننده کودکان خود را خاموش لیست


scoob-on-demand-new
برادران وارنر تصاویر

‘Scoob!’ در نهایت به ما می گوید چگونه Scooby و کرک شده ملاقات کرد

بسیاری از ما هنوز هم quarantining و به دنبال فقط یک راه برای سرگرم کردن بچه های ما 24/7 بدون از دست دادن ذهن ما است. خوشبختانه ما مورد علاقه کرکی رمز و راز حل پریدن به کمک ما نمی تواند بیشتر سپاسگزار. از ویژگی های جدید متحرک Scoob! آغاز بکار در تقاضا امروز پس از پاپ در برخی از پاپ کورن خود را با شتاب دوو میان وعده انتخاب کنید و آماده برای جمع شدن در.

Scoob! ما به ارمغان می آورد هرگز قبل گفت: داستان از Scooby-Doo در آمد به همراه یکی دیگر از رمز و راز را حل کند با این تیم در رمز و راز, Inc. Scoob! همچنین به ما نشان می دهد چگونه Scooby و کرک شده برای اولین بار ملاقات کرد و چگونه آنها در نهایت همکاری با کارآگاه جوان فرد Velma و دافنه یک باند شده است که در جذاب کودکان در تمام سنین برای 50 سال گذشته.

اگر شما می خواهید واقعا پرتاب خودتان یک حزب برتر مناسب برای این باند میخوای نیاز به برخی از کوله پشتی. آمازون اتحاد ما با پوشش برخی از ملزومات چرا که هر کودک سزاوار خود را رمز و راز ماشین فکر نمی کنید ؟ شما حتی می توانید باز ون را پشت درب را به فاش کردن یک مانیتور روشن است که شما با قرار دادن روح خود کارت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رمز و راز است. خنک شخص.

آمازون

شما همچنین می توانید نمره برخی از sky movies, Scooby-Doo مجسمه باند به طوری که آنها می توانید با شما در حالی که شما تماشای فیلم و یا شما می توانید محل آنها را در مکان های مختلف در سراسر خانه به نگه داشتن همه چیز امن و مطمئن است.

آمازون

و افرادی که نمی خواهند به جمع شدن در خود را با بسیار خود را عضو مخمل خواب دار? شما باید چیزی برای نگه داشتن بر روی در حالی که شما در شکار برای ارواح و هیولا.

آمازون

در نهایت هیچ Scoob! فیلم شب خواهد بود کامل بدون برخی از خوشمزه اسنک Scooby در. آنها کمی شور کمی شیرین و جفت خوبی با یخ سرد لیوان شیر.

آمازون

قضیه از این فیلم می یابد کرک شده (ابراز شده توسط Will Forte) و عضو (Frank Welker) تلاش برای محافظت از جهان در برابر یک تهدید و در حال whisked توسط یک ابرقهرمان شناخته شده به عنوان Blue Falcon (مارک والبرگ) در یک ماجراجویی تنها مناسب برای این باند از مبارزان جرم. این قسمت مساوی رمز و راز و نوای دوستی مادام العمر Scooby و کرک شده را در طول سال ساخته شده.

Scoob!, که در اصل به معنای اولین بازی در تئاتر تا coronavirus تغییر هر دوره در دسترس خواهد بود برای 48 ساعت اجاره از طریق حق بیمه ویدئو در تقاضا در سیستم عامل های دیجیتال مانند آمازون نخست آیتونز و بیشتر — برای $19.99 و یا حق بیمه دیجیتال مالکیت برای $24.99 شروع امروز. این فیلم rated PG برای برخی از عمل زبان و ادب/طنز مطرح است که باید به اندازه کافی برای نگه داشتن پدر و مادر علاقه مند و همچنین (و یا اقدام به خرید آن شما در 90 دقیقه به انجام هر آنچه شما می خواهید).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im