cough-based-app
Volanthevist/گتی

دانشمندان در حال تجزیه و تحلیل سرفه برای تلفن های موبایل و استفاده از آنها به منظور توسعه یک تست تشخیصی برای COVID-19

محققان در حال کار بر روی توسعه یک برنامه تلفن هوشمند است که انجام یک تست تشخیصی برای COVID-19 بر اساس صدای کاربر سرفه. دانشمندان در سیستم های جاسازی شده آزمایشگاهی در موسسه فدرال سوئیس و فناوری لوزان هستند و در تلاش برای پیدا کردن یک راه برای مردم برای ثبت سرفه را برای تلفن های موبایل برای برنامه به “گوش دادن” و تعیین اگر رمان coronavirus علت بیماری خود را.

این گزارش که سرفه خشک در حال حاضر دو سوم از COVID-19 مواردی که برای تلفن های موبایل بسیار متفاوت از نوع مرطوب سرفه های تولید شده توسط یک سرماخوردگی یا آلرژی علائم. محققان در سیستم های جاسازی شده در آزمایشگاه در حال حاضر در حال جمع آوری اطلاعات با نام مستعار تن از مردم سرفه برای تلفن های موبایل به منظور توسعه برنامه.

این اولین بار نیست دانشمندان با تکیه بر سرفه برای تلفن های موبایل برای تشخیص بیماری های جدی — سیاه سرفه و ذات الریه و آسم هستند همه بیماری که در آن دانشمندان گوش به صدای بیمار سرفه به نتیجه گیری در مورد وضعیت خود را. لارا Orlandic یکی از تعبیه شده پروژه پژوهشی دستیاران می گوید WBUR که تست تشخیصی خواهد با تکیه بر الگوریتم های یادگیری “برای تعیین چه نوع از فرکانس سرفه ساخته شده است.”

در حالی که برنامه هنوز در دسترس نیست برای استفاده است و هنوز هم در حال توسعه مردم که گمان می کنند ممکن است با آلوده COVID-19 می توانید رکورد خود را سرفه برای تلفن های موبایل, پروژه وب سایت به منظور کمک به اندازه کافی اطلاعات را به برنامه در نهایت قابل استفاده است. کاربران لازم نیست برای به اشتراک گذاشتن نام خود را, اما می خواست برای به اشتراک گذاری و صرفه جویی در مکان خود را به منظور کمک به محققان به اشتراک گذاری داده ها با دولت های محلی و محدود کردن که در آن شیوع دارد اتفاق می افتد.

Orlandic هشدار می دهد که بسیار شبیه به بینی گرد و خاک برای آزمون coronavirus است که می تواند تولید و منفی کاذب این سرفه برای تلفن های موبایل روش تست نمی تواند کاملا دقیق است یا نه. “سیستم ما هرگز نمی تواند 100 ٪ کامل به دلیل وجود دارد که یک سوم از بیمارانی که بدون علامت به طوری که آنها نشان ندهید هر سرفه علائم در همه,” او توضیح می دهد. “آنچه در این برنامه می توانید انجام دهید این است که آن می تواند در خدمت به عنوان یک نوع از مقدماتی ابزار غربالگری برای اولین بار شاید قرار دادن مردم در به راحتی در مورد آنها در خانه بدانم که آیا یا نه آنها باید coronavirus.”

در این لحظه, مفید ترین چیز برای Orlandic و تیم او این است که بیماران ضبط سرفه خود را در وب سایت به این دلیل که بیشتر اطلاعات آنها بهتر است آنها قادر خواهید بود برای ایجاد تشخیصی برنامه. البته کاربران ضبط خود را سرفه در محیط کنترل نشده نمی توان به صورت کامل داده. “شما مردم با انواع دستگاه های مختلف از سراسر جهان در مختلف — شاید برخی از پر سر و صدا آرام — محیط ارسال در خود ضبط” Orlandic می گوید. “ما نیاز به مقدار زیادی از داده ها قادر به آموزش الگوریتم برای تمایز بین انواع سرفه با وجود تمام اضافی سر و صدا.”

به عنوان جهان منتظر درمان موثر و آینده واکسن هر گونه تلاش در بخشی از دانشمندان به سرعت بیشتری در تشخیص COVID موارد و آهسته گسترش است و یک پیشرفت مثبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de