مدارس باید انجام دهند, در بیرون کلاس به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است


Schools-Should-Be-Doing-Outdoor-Classes-As-Often-As-Possible-1
Wavebreakmedia/گتی

امروز من یک متن از فرزندان من در مدرسه به من اطلاع رسانی است که آنها تا به حال منتشر شده طرح خود را برای مدارس به پنج روز در هفته سقوط می آیند. استراتژی خود را به نگه داشتن کودکان و معلمان امن موجود تقریبا به آنچه که من انتظار می رود: ماسک بر معلمان و دانش آموزان کلاس های کوچکتر به ارائه دانش آموزان با فضای کافی برای اجتماعی فاصله و تب چک در هر روز. اما آنچه نبود مورد بحث در این طرح و آنچه که من را دیده اند و نه مورد بحث در هر نقطه دیگری به جز اخیر نیویورک تایمز مقاله توسط Ginia Bellafante بود که ایده برگزاری کلاس در خارج.

با توجه به Bellafante این مقاله نیویورک تایمز در سال 1907 سل ویران شهرهای آمریکا و راه حل برای ایجاد فضای باز مدارس. یکی از اولین بود در رود آیلند. به طور طبیعی, کلاس های آنلاین بودند و یک گزینه نیست و هیچ کس مورد بحث قرار دادن شیشه ای تقسیم بین میز. به جای آنها برگزار می شود کلاس در پارک و دیگر فضاهای باز گاهی از زیر چادر. میز منتقل شدند در خارج همراه با گچ و تخته و تریبون. کودکان با پتو گرم نگه داشته و پالتو همراه با گرم صابون و سنگ پا. هیچ یک از کودکان به بیماری سل دچار شده که در آن برای اولین بار در فضای باز و در عرض دو سال وجود دارد 65 باز هوا مدارس سراسر کشور است. برخی از شهرستان درونی مدارس برگزار حتی در پشت بام ها.

من می دانم که برخی از شما در حال فکر کردن است که قرار دادن کودکان در سرما به نگه داشتن آنها را به خوبی نمی line اما آن کار می کرد در سال 1907 و این می تواند کار امروز است. نرخ انتقال هر گونه بیماری از جمله COVID-19, راه پایین می رود زمانی که مردم در حال خارج; بررسی 7,000 موارد در چین ثبت شده تنها یک نمونه از تازه هوا انتقال است.

Sitting female teacher surrounded by school-aged children
diego_cervo/گتی

علاوه بر آموزش کودکان خارج از منزل, دارای مزیت است. قبل از COVID-19 بسیاری از مدارس مشغول به کار بودند به سمت ایجاد باغبانی برنامه های دانشگاه. با توجه به دالاس اخبار واقعی مدرسه باغ غیر انتفاعی خارج از فورت ورث کاشته شده بیش از 100 باغ و آموزش معلمان نحوه استفاده از آنها. برنامه های خود را پیدا کرده است که با داشتن یک باغ مدرسه نتایج در 15 درصد افزایش در نمرات آزمون های استاندارد و 94 درصد از معلمان گزارش می دهند که آنها متوجه افزایش تعامل دانش آموز. یک 2018 مطالعه انجام شده در طول یک سال تحصیلی در نگاه عاطفی شناختی و رفتاری چالش های پیش 161 کلاس پنجم. آن را در بر داشت که کسانی که به شرکت در کلاس علوم نشان داد افزایش توجه بیش از کسانی که در گروه کنترل که در ادامه برای یادگیری مرسوم.

بدیهی است که قرار دادن کودکان در هوای آزاد, مدرسه را حل نمی کند همه ملت ما تربیتی است. من می توانم صحبت می کنند برای کودکان مدرسه. ما در زندگی روستایی, اورگان, و وجود دارد مقدار زیادی از فضای باز برای قرار دادن چادر و برگزاری کلاس در خارج در کنار مدارس و ساختمان اصلی است. اما در مناطق شهری پیدا کردن فضای کافی برای برگزاری مدرسه در خارج از منزل می تواند یک چالش است. نیز وجود دارد که این موضوع از برگزاری کلاس های که در آن کودکان می تواند سرگردان به ترافیک یا پریشان پر سر و صدا و تقاطع ها. و بله, برخی از کودکان ممکن است از آلرژی رنج می برند و یا حتی مسائل حسی و امر مبارزه برای یادگیری در خارج از منزل.

Students having class in outside auditorium
کلاوس Vedfelt/گتی

نیز وجود دارد موضوع حمل و نقل است. قرار دادن کودکان در یک اتوبوس می توانید ایجاد یک لفظ ظرف پتری برای COVID. من می دانم که با من کودکان را در مدرسه سیم کشی به طور کامل تعطیل و پدر و مادر مجبور به کار با کارفرمایان خود را به انعطاف پذیری برنامه های خود را به طوری که آنها می تواند رها کردن کودکان در مدرسه شخصا. این گزینه ایجاد مشکلات برای بسیاری از خانواده ها و برای برخی از خانواده های کم درآمد ناشی از آن است آنها را به تنها قادر به انجام این مدرسه از راه دور.

اما نگرانی این است که آزاد کلاس هستند به طور گسترده ای مورد بحث قرار گرفته و به نظر می رسد روشن است که این کوته است در بخشی از آموزش و پرورش آمریکا. به جای بحث در مورد داشتن فرزند در مدرسه بخشی از این هفته و در خانه آموزش از راه دور بخشی از این هفته چرا باید آنها را از کلاس خارج بخشی از این هفته ؟ چرا باید دانش آموزان ایجاد یک باغ و یادگیری در مورد چگونه غذا رشد می کند ؟ چرا که نه آنها را از تماشای پرنده در فصل بهار و پاییز در یک پارک محلی و یا آنها را به نام محلی درخت ؟ یا شاید آنها را در تعامل با طبیعت نوشتن و شعر ؟ چرا کشف گزینه از کلاس شوراهای محلی شهرستان و دیدن آنچه در دسترس است در منطقه و پیدا کردن بودجه برای برگزاری کلاس در چادر و یا در پیک نیک پناهگاه در محلی پارک?

نرخ انتقال خواهد رفت پایین در حالی که همچنین آموزش فرزندان ما در مورد جهان اطراف آنها را. پدر و مادر در حال تلاش برای کشف کردن امن کودک, مراقبت از تلاش برای کشف کردن که چگونه به کار از خانه در حالی که آموزش کودکان خود را یک آزمایش بود که محوری بر بسیاری از ما در بهار گذشته. من نمی خواهم به صحبت می کنند اما در خانه من آن را نمی تواند به خوبی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است فشار برای مدارس باز باشد و در عین حال موضوع برگزاری کلاس در خارج به طور کامل از روی میز. اما اگر آنها را به باز پس چرا بازهوا ؟ رک و پوست کنده آن را به یک گزینه قابل دوام است که ما باید بررسی بیشتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>