Schitt نهر را دن لوی مردم را به پوشیدن ماسک به عنوان یک عمل محبت


dan-levy-waer-mask
Dan Levy/توییتر

Schitt نهر ستاره و خالق دن لوی به آمده تا با یک راه نگاه کردن به پوشیدن ماسک صورت

ترجمه شده است وجود دارد بسیاری از بحث به تازگی در مورد پوشیدن ماسک صورت — که حس می کند با توجه به ما در میان جهانی همه گیر و کارشناسان بیماری های عفونی باید تأکید کرد که با پوشیدن ماسک می تواند کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19. اما از آنجا که برخی از مردم هنوز متقاعد نشده است که با پوشیدن یک نقل قول را تمام کردن لازم Schitt نهر ستاره و co-creator Dan Levy تصمیم به سعی کنید به قاب ایده در راه است که شاید ایجاد انگیزه بیشتر در مردم برای ماسک کردن.

با توجه به توییتر در سه شنبه, مالیات خطاب به کسانی که “به طور فعال و نه با پوشیدن ماسک زیرا آنها درک آن به عنوان یک تخلف از آزادی خود.” و پس از او گرانبها عزیز قلب یک انسان او empathized با مردم بودن نا امید بیش از آنکه آنچه را که به انجام است. بنابراین او پیشنهاد یک “recontextualization.”

“تصور کنید که دیدن آن نه به عنوان یک تخلف در آزادی خود را بلکه ساده ترین و ساده ترین قانون محبت است که شما می توانید در یک روز. نه فقط برای خود بلکه برای سایر افرادی که ممکن است خود ایمنی مسائل مردم که اگر آنها به قرارداد COVID با این مسائل ممکن است برخی از پیامدهای ویرانگر” او نشان می دهد.

لوی لمس بر روی یک نکته مهم این است که در صورت ماسک نه تنها به حفاظت از فرد با پوشیدن آنها. در هر کلینیک مایو برخی از افراد مبتلا به این بیماری هیچ نشانه و ناخواسته گسترش آن به دیگران است. و به عنوان لوی اشاره به افرادی که ضعف سيستم ايمنی در یک خطر بسیار بیشتری از ابتلا به این ویروس و از داشتن جدی تر سلامت و مسائل مرتبط با آن است.

“دیدن آن نیست به هر چیزی و یا هر کسی که متخلف در آزادی خود را, اما نه اگر شما آزادی به ترک خانه خود را — اگر شما سلامتی را به خانه خود را ترک — چرا نباید در یک ماسک قرار داده? آن را عمل خوب برای روز و انجام کاری خوب برای خود و افراد دیگر است.”

گوش کن ، به علاوه آنچه که با پوشیدن یک کمی ماسک صورت اگر آن را به معنی (یک) به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی کسی و (ب) در نهایت به بیرون رفتن به جهان دوباره ؟ به عنوان کشور هدایت “بازگشایی” ادامه داد: احتیاط این است merited. در 24 ساعت گذشته جهان شاهد بالاترین یک روز پس از افزایش شیوع این بیماری آغاز شد و با 106,000 موارد تایید شده.

از صرفا زیبایی نظر رشد انواع ماسک های صورت در بازار حتی با پوشیدن آنها را مرتب کردن بر اساس از سرگرم کننده بیانیه مد. که می کند از اهمیت آنها و همه ما می تواند استفاده از کمی سبک سری در حال حاضر. شما حتی می توانید ماسک های صورت شامل مالیات و دیگر ستاره Schitt نهر (این “Eww دیوید” نسخه در حال تماس با ما نام و نام خانوادگی). واقعا مردم قطعا می تواند به لوی مجدد contextualization کمی فکر کردم.

و صحبت از مردم می تواند ما را بیشتر شبیه Dan Levy? لطفا و با تشکر از شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im