‘Schitt نهر’-مضمون ماسک صورت اینجا هستید


schitts-creek-masks
آمازون

ده ها تن از Schitt نهر ماسک صورت در دسترس هستند در Etsy و آمازون

در حالی که اضافی فصل Schitt نهر شده اند که معادل طلا در طول COVID-19 pandemic مستند, سری, انجام پایان این بهار بنابراین ما باید به حل و فصل برای باهوش دنده الهام واقعا شگفت انگیز نشان می دهد. و از آنجا که هیچ چیز در این جهان نیاز به در حال حاضر بیش از محافظ ماسک و پوشش — به خصوص با توجه به این که همه چیز شروع به باز کردن و مردم به صرف زمان بیشتری را در خارج از خانه — به شما خواهد بود واقعا خوشحال می دانیم که ماسک الهام گرفته نشان می دهد در اینجا و وجود دارد بسیاری از سبک های مختلف را انتخاب کنید. فکر می کنم در مورد آن: در حال حاضر شما می توانید گسترش تشویق Schitt نهر در حالی که توقف گسترش COVID-19!

از آنجا که دیوید و الکسیس رز هدیه ای از تلویزیون خواهر و برادر که در دادن نگه داشتن آنها مسئول برخی از درخشان ترین نامزدان به بازی گرفته و تا کنون مانند در حال حاضر یاد “Ew دیوید.” خب البته یک ماسک اختصاص داده شده 100 درصد به آن را در آمازون است.

Schitt's Creek Mask 1
آمازون

و یا اگر شما ترجیح می دهند, مانند, یک صد “Ew دیوید” عبارات بر روی صورت خود, شما همچنین می توانید خرید این یکی.

Schitt's Creek Mask
آمازون

شخصا ما احساس به عنوان اینکه این سیاه و سفید “Ew دیوید” ماسک کمی معتبر تر با توجه به دیوید اساسا صاحب تمام سیاه و سفید و تک رنگ روند. همچنین ویژگی های یک رز مفهوم خانواده را نام گذشته.

Schitts Creek Mask 2
آمازون

اگر الکسیس تر است خود را و شما کاملا همه چیز را در مورد او پس ما قطعا باید یک ماسک برای شما. نه تنها این فوق العاده شدید گزینه از ویژگی های صورت خود را, اما همچنین معروف او عبارت “من دوست دارم که برای من سفر” و “Ew دیوید.”

Schitts Creek 3
آمازون

آن را نیز می آید در یک “windproof bandana” سبک برای کسانی که احساس می کنند بیش از حد سرد برای یک سنتی ماسک صورت.

Schitts Creek Bandana
آمازون

استیوی جوانه شریک کسب و کار به جانی بورس به داود و یکی از مهمترین snarky بانوان ما تا کنون مواجه می شوند در تلویزیون نیز یکی از شخصیت های مورد علاقه ما از نشان می دهد. اگر او با شما است و سپس شما باید سفارش این “آره من بسیار شگفت انگیز” bandana ASAP.

Schitts creek bandana 2
آمازون

اگر شما می خواهید برای پوشیدن Moira رز در لیوان خود و سپس در اینجا شما بروید. این ماسک دارای یک تصویر از گل رز, خانوادگی, مادر و همچنین عبارت “شما من bébé.”

Moira Rose Mask
آمازون

و در نهایت اگر شما می خواهید برای نشان دادن کل رز خانواده الکسیس, David جانی و Moira — این ماسک با تمام نام خود را در رنگ های مختلف است که باید داشته باشند.

Schitt's Creek Family Mask
Etsy

نه تنها هر یک از این ماسک فوق العاده شایان ستایش, اما آنها همچنین شما را قادر به انجام بخشی خود را در متوقف کردن گسترش COVID-19. با توجه به CDC, یکی از راه های اصلی COVID-19 منتقل می شود از طریق سرفه و عطسه. و با توجه به این واقعیت است که بسیاری از مردمی ممکن است بدون علامت برای روز قبل از نشان دادن علائم ماسک کلیدی در حفاظت از دیگران اگر ما در واقع در حال حمل این ویروس.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de