dayna-scheana-vanderpump-rules
براوو

کمال کشیده می شود به ادامه جادوگران از Weho دشمنی اما Scheana ما می خواهیم بیشتر از روی “Vanderpump قوانین’

Scheana Shay تلاش می کند به تعجب Dayna Kathan با یک روانی, جیمز کندی و لالا کنت صلح و موزیک های جدید — و جادوگران از Weho کشیدن کمال کلارک را به ادامه دشمنی: خوش آمدید به قسمت 16 از Vanderpump قوانین فصل 8 که در آن ما در نهایت بیش عروسی قوز و سرازیری به سمت راست never-ending جادوگران از Weho درام و به طور همزمان cringy و فوق العاده Scheana مطالب ما نمی تواند کمک کند اما voraciously مصرف (و در مورد صدای جیر جیر).

بیایید شروع با کمال ،

آیا Stassi فقط مقایسه خودش به Beyoncé?

پس ما به تماشای Dayna و برت Caprioni را bartending کلاس ما به Stassi آپارتمان که در آن سطح بعدی پایه نویسنده این ترکیب از طریق مجموعه خود را از الحاقات در کنار آینده نامزد کمال. پس از ورود bestie کتی Maloney-شوارتز و شوهرش تام شوارتز گفتگو به سرعت تبدیل به نوزادان.

“گوش دادن من انجام داده ام در حال انتظار برای او به حرکت بعدی را در روابط ما” Stassi می گوید به کتی و شوارتز و اضافه کرد که او ساخته شده یک قرار ملاقات با او OB/GYN به “مطمئن شوید که همه چیز در حال کار کردن وجود دارد.”

کتی پس از آن نشان می دهد به گروهی که Stassi او يو گرفته شده که Stassi می گوید او و کمال هستند “نه نه تلاش برای ایجاد یک کودک.”

“من می دانم که 10 سال از هم اکنون کمال و من به ازدواج با کودکان” Stassi می افزاید: در صحبت کردن ، “من می خواهم به نگاهی است که گام بعدی در رابطه ما هر آنچه در آن است.”

این گفتگو پس از آن نوبت به کریستن Doute که مهمترین آنها نبود دعوت به کتی و شوارتز دوم عروسی در لاس وگاس است که ما را به تماشای آخرین قسمت. Stassi نشان می دهد پس از آمرزنده کریستن برای دروغ گفتن به او در مورد خواب با دوست پسر خود در آن زمان Jax تیلور او را از ترس کریستن خیانت خواهد کرد او را دوباره.

“این هم برای من سخت است چرا که او هنوز هم دوست من است” کمال می افزاید. کریستن معرفی Beau به Stassi “اما از سوی دیگر آنها در حال مبارزه است و من نمی خواهم Stassi ناراحت شود و یا ناراحت کننده در مورد این. من فقط آرزو می کنم که آنها می خواهم همه چیز کار کردن.”

اما قضاوت توسط Stassi را سردی در ادامه کار با کریستن در شراب خود را با نام تجاری جادوگران از Weho نیست که شبیه آن اتفاق می افتد هر زمان به زودی — اگر تا کنون.

“این سخت است. قلب من است که در این در حالی که برای” او می گوید: از شراب خود را کسب و کار. “کتی, کریستن, و من در حال پرتاب این جادوگران از Weho شراب برای ترویج اندازی Potion No. 2. من می خواهم به پرتاب این حزب ؟ Abso-لعنتی-lutely نیست.”

و سپس Stassi مقایسه جادوگران از WeHo به destiny’s Child.

“اساسا اگر جادوگران از WeHo شد destiny’s Child من Beyoncé و من آماده به ترک” Stassi می گوید در اعترافی.

در ضمن کریستن نشان می دهد تا به محل اولیه برای راه اندازی و انجام بخشی خود را برای اطمینان از شراب راه اندازی یک موفقیت است. کریستن ما شما را ببینید. آن را نگه دارید.

Scheana او تخم مرغ و تعجب روانی

بعدی Scheana نشسته با Lisa Vanderpump در سور در شروع خود را تغییر, با هیجان گفتن لیزا که دکتر برگرفته هفت تخم مرغ از تخم مرغ بازیابی عمل جراحی است.

“و شما فقط در حال انتظار برای راست” لیزا شروع می شود.

“—پسر یا زمان و یا هر” Scheana می افزاید.

پس از لیزا نشان می دهد پیتر بود که مرد برای Scheana, Scheana می گوید او نمی خواهید به یک رابطه و او را به داشتن “بیش از حد بسیار سرگرم کننده تک بودن.”

“شما می گویند که, اما من می دانم که شما می خواهید در یک رابطه بیش از هر چیز” لیزا می گوید که او می خورد و او سه پنیر بز توپ.

“من برای آن آماده نیست” Scheana می گوید.

و سپس لیزا می گوید: آنچه هر بیننده شده فکر کردن در کل این فصل: “گاهی اوقات احساس می کنم که با شما, ما نمی کنید این داستان واقعی است. آن را OK به من بگویید که چگونه شما واقعا احساس می کنید,” او می گوید.

“در حالی که برای من وجود دارد گفت: افرادی که این زحمت نیست من وقتی یک رابطه به پایان رسید چرا که منجر به یک بعدی” Scheana می گوید در صحبت کردن ، “اما در پایان روز همه این بچه ها واقعا f***ing من صدمه دیده و f***اد من تا اینجا [سر] و در اینجا [قلب].”

بعد ما می بینیم Scheana در Dayna آپارتمان که در آن او تلاش می کند به او روانی برای Dayna به عنوان یک شگفتی است. Dayna, اما می خواستم چیزی از آن.

گفتگو بر روی نیمکت آغاز شده و با Dayna باز کردن در مورد چگونه او از دست رفته او در اواخر ،

“من تا به حال یک لحظه در مورد مادر من به عنوان من همیشه در این زمان” Dayna می گوید: با اشاره به تولد خود را که او سهام با مادر او. “من قرار داده و در یک دسته از بیتلز سوابق و فقط گریه در آشپزخانه به عنوان من مک ‘n’ پنیر و سوسیس.”

Scheana سپس شروع به صحبت کردن در مورد چگونه او را دیدم روانی و چگونه در آن جلسه من آمد از طریق. “من استخدام یک به مادر شما قادر خواهید بود به آمده از طریق برای خود جشن تولد” Scheana می گوید با اشک در چشم او.

“که فقط, مانند, بسیاری, به, بهار با من بدون صحبت کردن [به من],” Dayna می گوید. “شما هرگز از دست پدر و مادر است.”

“من می دانم, اما من با مامان,” Scheana در پاسخ به Dayna که در از دست دادن برای کلمات. “ببخشید” Scheana ادامه “از آن فقط از ته دل من چیزی است که من می خواستم برای شما انجام دهد.”

“من یک هدیه دهنده. این بخش مورد علاقه من از کریسمس تماشای هر کس دیگری باز خود را ارائه, و من فقط می خواستم به یک دقیقه از شادی برای او می دانم که او مادر است تا افتخار او” Scheana بیشتر توضیح می دهد که در صحبت کردن ،

در حال حاضر این است که واقعیت محتوای تلویزیون ما سزاوار و Scheana همیشه ارائه می شود.

دوباره روی نیمکت Scheana می گوید Dayna که او یک روانی موجود به او باید از او می خواهم با او صحبت کنم اما کمی کند Dayna دانم روانی بود در راه خود را — و لحظه های دور از ضربه زدن بر روی درب. Scheana اما او می گوید که او “هرگز” به روانی Dayna آدرس و تعجب او را در درب.

“من کاملا معتقدم که در psychics و برقراری ارتباط با مردگان, اما از دست دادن مادرم بود که به تنهایی پس از سانحه ترین چیزی که تا به حال برای من اتفاق افتاد” Dayna می گوید. “اگر من قصد دارم به صحبت کردن با من, مادر من می خواهم انرژی خوب و پشتیبانی در اطراف من. من به دوستان با Scheana اما برای به اشتراک گذاشتن در چنین لحظه ای صمیمی با او ما نه تنها هنوز وجود دارد.”

اما صبر کنید, انقباض غیر ارادی ماهیچه می کند پایان ندارد وجود دارد. ما پس از دیدن Scheana بحث به روانی Shauna درست در خارج از Dayna آپارتمان که در آن Scheana می گوید Shauna که از آن فقط “بیش از حد سنگین از تعجب” برای Dayna. “من در آن انتظار نیست. من به معنای واقعی کلمه خواسته 20 نظر مردم در این و تا امروز تنها یک نفر بود که ” شما نباید انجام دهد.’ من نمی دانم که چگونه او در حال رفتن به واکنش نشان می دهند” Scheana می گوید. “من می دانم که اگر آن را از من خواهد بود مانند,” Fuck yeah! اجازه دهید این حق در حال حاضر.”

Overhearing گفتگو از پنجره Dayna سپس در برابر Scheana که backtracks و گفت که او هرگز به روانی Dayna آپارتمان شماره.

تولید شده یا نه, شما باید اعتراف Scheana بزرگ تلویزیون واقعیت.

بعد در یک باشگاه Dayna می گوید Danica و برت مورد تعجب روانی آنها گفتن که Scheana “نهفته است تمام وقت.”

“مضحک است که Scheana خیلی نگران چگونه حقیقت باعث می شود نگاه خود را به دلیل دروغ گفتن در واقع آنچه باعث می شود او نگاه بد است. این چیزی است که باعث می شود مردم نه مانند او” Dayna می گوید در صحبت کردن ،

“من فقط با قرار دادن تلاش به دوستی که نمی متقابلا. آن را ساده به عنوان که” Scheana بعد می گوید به برت در کوچه پشت سور. “من قرار داده و تلاش بسیار به من دوستی به قرار دادن که در آن تقریبا شرم آور است. اما اگر شما نمی خواهید به مقابله به مثل است که پس از آن پسر بچه, خداحافظ.”

قسمت پیچد تا با کریستن و Stassi استدلال در شراب خود را راه اندازی رویداد بیش از این واقعیت است که کمال بود با داشتن یک گفتگو با کریستن. کریستن سوال که آیا کمال می شود و این زمانی است که Stassi در برابر کریستن و کمال. Stassi ضربات گریه می کند و طوفان ،

اما نگران نباشید مردمی او و کمال ملزم به دریافت بیش از آن با توجه به هفته آینده پیش نمایش شامل Beau پیشنهاد به Stassi در یک گورستان. تا آن زمان…

Vanderpump قوانین پخش سه شنبه در 9/8c بر براوو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im