‘می گویند نام خود را’ یادبود افتخارات سیاه زندگی از دست به خشونت پلیس


Say-Their-Names-installation
KEREM YUCEL/گتی

در میان رشد اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه آمریکایی, دو, دانشجویان ایجاد یک یادبود تکان دهنده

در مه 25, 46 ساله جورج فلوید, گزارشی مرد کشته شد توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس به نام درک چوین — یک تراژدی است که موجب خشم جهانی بیش از نژادپرستی نظاممند با تمرکز سنگین در کشنده تبعیض توسط اجرای قانون است. به امید بیشتر است که مکالمه در یک بصری (و احشایی) راه دانشگاه پنسیلوانیا فارغ التحصیلان آنا باربر و کانر رایت سفر به مینه سوتا برای ایجاد “می گویند نام خود را” گورستان نصب و راه اندازی.

شامل ردیف بعد از ردیف سفید تخته برش به شکل tombstones های تند و تلخ هنر خرس نام 100 سیاه و سفید آمریکایی که مرده ام با توجه به خشونت پلیس. هر یک از “سنگ قبر” همچنین ویژگی های سه تکان دهنده کلمات کلیدی: “استراحت در قدرت است.” در مقابل گورستان نشانگر مؤکدا از رهگذران به در نظر گرفتن چگونه کافی دامنه نصب و راه اندازی واقعا است. “چگونه بسیاری از وجود دارد? چگونه بسیاری از باید وجود داشته باشد ؟ ” می خواند.

‘Say Their Names’ Cemetery Pays Tribute To Black Lives Lost Due To Police Violence
عکس های استفان Maturen/گتی ایماژ
‘Say Their Names’ Cemetery Pays Tribute To Black Lives Lost Due To Police Violence
Photo by Brandon بل از طریق گتی ایماژ

یادبود دلخراش طبیعت است که وزن بیشتر توسط این واقعیت آن نشسته فقط از مینیاپولیس’ 37 خیابان — صرف بلوک دورتر از نقطه ای که در آن چوین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه دقیقه خفه کننده او. با توجه به باربر و رایت آنها به سادگی می خواهید به یادبود “برای خود صحبت می کنند.”

استفان Maturen/گتی ایماژ

صحبت کردن به سنت پل KSTP, بازدید کننده, دیوید اسمیت با اشاره به قدرت از دیدن گورستان در فرد است. “امیدوارم این یک شوکی بین آنچه که ما شاهد بوده ام در اطراف شهر در سراسر کشور و جهان” اسمیت گفت.

‘Say Their Names’ Cemetery Pays Tribute To Black Lives Lost Due To Police Violence
عکس KEREM YUCEL/خبرگزاری گتی ایماژ

او ادامه داد: “این یک نمایندگی فیزیکی در جسم اما در حال حاضر که شما می توانید با قرار دادن یک نام به یک نشانگر و ببینید ‘Oh wow.’ امیدوارم این لامپ برای مردم شروع به توجه و بدانند ” چه می توانم انجام دهم به عنوان یک شهروند؟’ مهم نیست که چه مسابقه من است, بدون توجه به وضعیت اجتماعی و اقتصادی. “چه می توانم انجام دهم تا همه چیز را بهتر است؟'”

یکی inarguable واقعیت فلوید پس از مرگ است که مردم در سراسر جهان شده اند مجبور به عمل. هر دولت ایالات متحده و کشورهای 18 بنا به گزارش بسیج در اعتراض. چهره های عمومی هستند خواستار فراگیر اصلاحات به آدرس سیستمیک نژاد پرستی. و نه تنها Chavin (همراه با دیگر افسران پلیس درگیر) دستگیر شده و متهم در Floyd قتل اما ایالت مینه سوتا اعلام کرده است برخی از مناسب بنیادی تغییر سیاست ،

بیش از آخر هفته اکثر مینیاپولیس اعضای شورای شهر رای دادند پال خواستار قطع بودجه دولت و از بین بردن پلیس در حمایت از “یک مدل جدید از امنیت عمومی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im