ما ساعت های هوشمند در حال گرفتن بهتر در آنچه انجام می دهند, که در آن آنها می توانند نظارت بر بیش از فعالیت های روزانه ما مانند ما از مراحل انجام شده کالری سوخته ، برای مثال اپل واچ می آید با یک مانیتورینگ ECG ابزار است که می تواند هشدار پوشنده اگر هر گونه مسائل وجود دارد با قلب خود.

تبلیغات

در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد سامسونگ خواهد بود که همه چیز را به سطح بعدی اعلام کرد که ساعت های هوشمند خود را خواهد شد در حال حاضر نظارت بر فشار خون ، این شرکت نشان داد که برنامه پاک شده توسط کره جنوبی را وزارت غذا و دارو ایمنی به این معنی است که آن را در حال حاضر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت بر کاربر سطح فشار خون.

اما قبل از اینکه شما بیش از حد هیجان زده آن را به عنوان اگر Samsung Galaxy تماشای فعال 2 است به طور ناگهانی به دست آورد توانایی های جدید. به منظور نظارت بر فشار خون و سطح کاربران نیاز به کالیبره کردن دستگاه با پوشیدن یک خون اندازه گیری فشار کاف. این فرآیند نیاز به تکرار حداقل یک بار در هر چهار هفته و هر کالیبراسیون باید انجام شود سه بار برای اطمینان از دقت و صحت.

این به این معنی است که آن را به عنوان اگر شما فقط می توانید بر روی ساعت و فراموش مورد آن. همچنین به نظر می رسد به تنها تایید شود در کره جنوبی در حال حاضر, بنابراین بقیه جهان را به صبر برای این ویژگی برای به دست آوردن ترخیص کالا از گمرک توسط فرد کشور تنظیم کننده. این برنامه انتظار می رود که منتشر شد در قسمت بعد از سال, اما آن را مانند به نظر می رسد یک گام به جلو.

در زمینه تبادل نظر >پزشکی. بیشتر بخوانید درباره برنامه های سلامت, سامسونگ, ساعت هوشمند و تکنولوژی پوشیدنی. منبع: اخبار.سامسونگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de