Coronavirus همه گیر همه ما است تجدید نظر اساسی ترین چیز--الکترونیک گنجانده شده است. با توجه به اینکه چگونه اغلب شما با لمس گوشی خود را در یک روز داده می شود و میکروب ها پناه در آن است به اندازه کافی برای هر کسی را پوست خزیدن. خوشبختانه سامسونگ در آخرین ابزار می توانید اثر انگشت بدترین نگرانی های خود را.

سامسونگ ITFIT اشعه ماوراء بنفش استريلايزر است که با تکنولوژی جدید شارژر بی سیم است که دارای یک رمان از ویژگی های است که نمی تواند در یک زمان بهتر: ساخته شده در چراغ اشعه ماوراء بنفش به پاکسازی تلفن همراه خود را. دو لامپ قرار دارد در روشن از بالا و پایین به کشتن 99 درصد از باکتری های شایع (اشريشياکلی و استافيلوکوکوس کاندیدا آلبیکنس به نام سه نفر) فقط در ده دقیقه به گوشی خود را از آب.

هر چند این دستگاه نسبتا جمع و جور مشخصات (8.9 در x 5.2 x 1.9 در) آن است که هنوز به اندازه کافی جادار می شود و دیگر اشیاء کوچک شما ممکن است بخواهید برای استریل. خود را کلید, کیف پول, earbuds و عینک آفتابی فقط برخی از رایج ترین موارد است که متناسب با منظمی در درون مرزهای آن.

Samsung ITFIT UV Sterilizer

ضدعفونی کننده کارآمد است مینیمالیستی بیرونی. حسن نیت ارائه میدهد از سامسونگ

متفکرانه طراحی شده همه سفید ITFIT اشعه ماوراء بنفش استريلايزر متوقف نمی شود یک بار شارژ 10 دقیقه ای-بهداشت روند متوقف شده است. همچنین مجهز به یک درب مغناطیسی که بسته آرام برای پایدار احساس می کنید. این به راحتی می توانید با نام تجاری Galaxy S20 فوق العاده پس از آن باید بدون مشکل انطباق اکثر گوشی های دیگر. اما پس از آن دوباره وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا نمی تواند آن را خریداری برای آن ضد عفونی توانایی های تنهایی—بعد از همه وجود دارد فقط خیلی در جامعه می توانید بپرسید از ضد عفونی کننده دست.

اگر شرکت نمی کند, لیست فعلی coronavirus Covid-19 به عنوان یکی از میکروارگانیسم ها به کشته شدن آن توسط لامپ UV, UV چراغ های فعال در زمینه اکتشاف به عنوان دانشمندان و دولت ها به دنبال راه های جدید برای مبارزه با سرایت در مکان های عمومی. حتی مراکز شهری به عنوان بزرگ به عنوان شهر نیویورک در حال آزمایش با اشعه ماوراء بنفش چراغ به عنوان یک وسیله ضد عفونی تمام اتومبیل های مترو در یک سقوط کرد از بین بردن. هیچ کس می توان با قطعیت گفت که آیا این دستگاه اشعه خروجی کمک خواهد کرد اما این اقدام بعید است به انجام آسیب بیشتر است.