سامسونگ پرده تراس, آن, اولین, هوای آزاد, 4K QLED تلویزیون فقط در زمان برای فصل تابستان

با تابستان ومیگوید نزدیک با گذشت هر روز شما در حال رفتن به می خواهید برای شروع به صرف زمان در خارج از منزل. البته با کروناویروس وقوع حریق در آن به احتمال زیاد شما هنوز هم می تواند هزینه های زیادی از آن زمان در خانه. خوشبختانه سامسونگ فقط راه اندازی اولین, هوای آزاد, 4K QLED TV بنابراین شما می توانید ترکیب این دو.

در روز پنج شنبه به کره جنوبی شرکت الکترونیک خود پرده برداری کرد, تراس در تلویزیون که در حال حاضر در دسترس در 55-و 65 – و 75-اینچ مدل. در حال حاضر با داشتن بیش از برنده میلیون ها نفر از اتاق زندگی می کنند در سراسر جهان با آن 4K تلویزیون به نظر می رسد سامسونگ در حال حاضر چشم خود را بر روی عرشه ما حیاط, و بله, تراس.

جدید تراس بخشی از سامسونگ در حال رشد “سبک زندگی” خانواده از تلویزیون که شامل قاب Sero و سریف. اما چه جدا شرکت آخرین تلویزیون از بقیه زندگی خود را بسته است آن weatherproofing ویژگی های. طراحی شده به طور خاص با عناصر در ذهن تراس است IP55 آب و گرد و غبار مقاوم با توجه به آزادی مطبوعات. با وجود اینکه قادر به مقاومت در برابر شرایط مختلف ویژگی های آن با احتیاط ناهنجاری است و تنها 59.8 میلی متر ضخامت دارد. این تلویزیون همچنین شامل ساخته شده است در HDBaseT گیرنده پس همه شما نیاز به آن را راه اندازی یک خروجی AC و یک کوه.

خوشبختانه تراس را دوام نمی آید در هزینه های کیفیت تصویر. هر مجموعه ای از ویژگی های 4K صفحه نمایش QLED فراهم می کند که یک سطح روشنایی 2000 nits. که به معنی شما می خواهید واضح و روشن تصویر حتی در نور مستقیم خورشید. این تلویزیون همچنین ویژگی های بالا رای دادن به حرکت کامل برای مشاهده ، در نهایت این مجموعه مجهز به تایزن سامسونگ تلویزیون های هوشمند و پلت فرم خواهد شد و پشتیبانی از چندین خدمات صوتی از جمله بیکسبی آمازون الکسا و گوگل دستیار.

The Samsung Terrace 4K QLED TV and soundbar

سامسونگ تراس 4K QLED تلویزیون و soundbar سامسونگ

سامسونگ نیز منتشر شد مطابق با تراس soundbar برای کسانی که می خواهند سینمای خانگی-صوتی با کیفیت در حیاط خلوت خود. مانند تلویزیون های soundbar نیز آب و گرد و غبار مقاوم است و دارای Wi-Fi و بلوتوث پس از آن زوج می تواند با هر یک از دستگاه های خود را. همچنین قابل نصب روی دیوار.

تراس تلویزیون و soundbar در دسترس هستند در حال حاضر. 55 اینچ مدل هزینه خواهد شد $3,455 های 65 اینچ edition توسط $4,999 و 75 اینچ set $6,499. مطابق با تراس soundbar در دسترس است برای $1,199.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im