سالن مالک محکوم به زندان برای نادیده گرفتن اجتماعی فاصله ‘هیچ ندامت یا پشیمانی’


nail-salon-reopen-1
CBS News/Youtube

پس از پاره کردن بس-و-دست برداشتن نامه دالاس سالن مالک تصمیم به رفتن به زندان

شلی لوتر صاحب سالن À la Mode in Dallas, Texas, تصمیم به خدمت در زمان زندان برای نقض دستور به بستن سالن او در ایالت coronavirus محدودیت. لوتر عامل کسب و کار حتی از طریق یک سفارش ضابط موقت صادر شده هفته گذشته از Dallas County دولت منطقه قاضی.

با وجود اینکه در خدمت بس-و-دست برداشتن نامه سفارش او را به نزدیک لوتر ادامه داد: کسب و کار به عنوان معمول و حتی پاره پاره کردن نامه در مقابل جمعیت معترضان در “باز تگزاس” تجمع در آوریل 25, هر, NBC News.

Dallas County قاضی اریک موی برگزار شد شلی لوتر صاحب سالن À la Mode, و, شرکت, نهاد, ظروف سرباز یا مسافر داغ شرکت در امور کیفری و مدنی تحقیر. لوتر خودداری مورد سالن عملیات بود “باز آشکار و عمدی” با توجه به موی که او را محکوم به خدمت به مدت هفت روز در زندان به عنوان یک نتیجه از او سرپیچی.

“متهمان اگر چه داشتن داده شده است یک فرصت برای انجام این کار ابراز کرده اند هیچ ندامت ندامت یا پشیمانی برای خود تحقیر عمل” موی گفت.

لوتر که او نیز چهره حداقل 3500 دلار جریمه در علاوه بر این به او حکم زندان گفت: موی او در تلاش بود برای جلوگیری از فرزندان خود و کارکنان خود را از “رفتن گرسنه” و این که او خودخواه بودن.

“من باید به اختلاف زمانی که شما می گویند من خودخواه, دلیل تغذیه بچه ها من نه خودخواه” لوتر گفت. “من آرایشگران رفتن گرسنه از آنجا که آنها می خواهم به جای خوراک بچه های خود را. اگر شما فکر می کنم قانون مهم تر از بچه های تغذیه برو جلو با تصمیم خود را. اما من قصد ندارم به بسته سالن.”

او وکیل وارن Norred گفت: واشنگتن پست او خواهد بود طرح یک دادخواست برای حکم جسم را امتحان کنید برای رایگان Luther از زندان است. او همچنین گفت: سالن او نمی خواهد خاموش کردن قبل از جمعه با وجود تحمیل 500 دلار جریمه برای هر روز آن را نقض قاضی موی را.

“او احساس می کند آنچه که او حق است و او احساس می کند که هر چند راه به گذشته این است که به رسمیت شناختن است که شما نمی توانید به پایین” Norred گفت واشنگتن پست. “قاضی بود با ارسال یک پیام است که ما در حال رفتن به می آیند و پس از شما هر بشکه اگر شما تمکین کردن به باز بماند و برش مو در زمانی که پادشاه است که اجازه می دهد شما را به.”

اگر چه مو و ناخن سالن واجد شرایط برای بازگشایی جمعه, مه 8 در تگزاس, ان بی سی نیوز گزارش می دهد که حداقل 33,369 موارد coronavirus و 906 مرگ و میر گزارش شده است که از این هفته. در دالاس کانتی وجود داشته است حداقل 4,370 موارد و 114 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im