prince-louis-rainbow-2
کاخ کنزینگتون/توییتر

شاهزاده لویی 2 است و او ممکن است cutest نوزاد سلطنتی هنوز

سلطنتی کودکان و نوجوانان رشد فقط راه بیش از حد سریع است. به نظر می رسد هر زمان که ما چشمک زدن آنها بزرگ شده ام دیگر با پای پیاده و یا شروع یک کلاس جدید در مدرسه و یا جشن تولد دیگر است که قطعا مورد با شاهزاده Louis کوچکترین فرزند دوک و دوشس کمبریج که فقط تبدیل دو. راستش آن زمان برود ؟ این احساس فقط دیروز ما فیلم کیت ظهور در بیمارستان مراحل برگزاری جدید tiny prince در آغوش او. که دو سال پیش ؟ ما حتی نمی تواند آن را باور.

و عنوان شده است سفارشی خود را با جوانترین سلطنتی کاخ مشخص شده در این روز بزرگ با انتشار مجموعه ای از عکس های جدید از شاهزاده لویی. این یک معامله بزرگ از آنجا که خانواده سلطنتی خود را نگه می دارد جوانترین نزدیک به برابر و ما نمی کنید برای دیدن سلطنتی کودکان و نوجوانان در بیش از حد اغلب. این عکس ها اغلب برخی از این تنها یک نگاه اجمالی ما از این شایان ستایش سلطنتی نوزادان به عنوان آنها رشد می کنند.

دوشس کیت ثابت کرده است که کاملا عکاس و چند از بچه ها تولد را برجسته عکس های او در زمان خودش در خانواده سلطنتی خواص مختلف در سراسر بریتانیا است. عکس های جدید از شاهزاده لویی گرفته شده در مارس و شیرین شاهزاده انجام یک رنگین کمان رنگی نقاشی با انگشت پروژه.

مانند هر سال با توجه به دسترسی به انگشت رنگ لوئیس دقیقا نمی نگه داشتن رنگ های روشن بر روی کاغذ و یا حتی فقط دست خود را.

کنزینگتون سلطنتی / Instagram
کنزینگتون سلطنتی / Instagram

اما در اینجا یک عکس از پروژه به پایان رسید و ما فکر می کنم آن را ایمن می گویند لوئیس بسیار کمی هنرمند جوانه زدن.

کنزینگتون سلطنتی / Instagram

به علاوه مانند تمام نوزادان سلطنتی که قبل از او شاهزاده لویی خیلی متعفن ناز او می تواند دور با هر چیزی در چشم ما. او به نظر می رسد خیلی افتضاح مانند پدر خود و او را مطلق رینگر خود را برادر بزرگ پرنس جورج.

کنزینگتون سلطنتی / Instagram

آه و کاخ پر برکت ما را با این لذت “Instagram در مقابل واقعیت” دید.

تولدت مبارک شاهزاده لویی! ما امیدواریم که روز پر شده بود با انگشت-نقاشی سرگرم کننده شما می تواند اداره کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im