‘روال کلیدی: چگونه قایق بادبانی کاپیتان و خدمه در حال برخورد با مستند در دریا

در حالی که منشور بازار منجمد باقی می ماند در درک coronavirus بسیاری از کاپیتان و خدمه در حال محدود به خود قایق بادبانی به دلیل محدودیت پورت و یا در برخی موارد عدم توانایی در پیدا کردن یک کشور است که آنها را در. اجتناب ناپذیر خستگی و اضطراب است که بسیاری از اعضای خدمه در حال تجربه می تواند شبیه به آنچه که بسیاری از خوانندگان در حال رفتن را از طریق این روز است. راب گزارش رسیده به کاپیتان و خدمه خود را برای دریافت بهترین راهبردهای مقابله با استرس.

“من تا به حال 30 سال از مستند” می خندد برندان O’Shannassy یک کاپیتان با تجربه چندین 300-پا-به همراه قایق بادبانی و بنیانگذار قایق بادبانی مشاوره Katana دریایی. “آنچه در جهان است در برخورد با, در حال حاضر شبیه به آنچه که maritimers زندگی و نفس کشیدن در هر روز است. مستند طبیعی است.”

O’Shannassy شروع دریانوردی در سن 17 اما حتی خدمه مراتب کمتر تجربه در دریا می تواند آموزش landlubbers یک یا دو چیز در مورد چگونه می توانید از طریق نامحدود Covid-19 حبس. به عنوان یک عضو بین المللی دریانوردان رفاهی و کمک شبکه (ISWAN) O’Shannassy باقی مانده در ارتباط منظم با فعال خدمه که همه آنها را تحت تاثیر کرونا بیماری همه گیر.

Coping with Covid-19

بزرگ خدمه نیاز به روال برنامه ریزی جشن و ورزش در دوران قرنطينه می گوید: سروان. برندان O’Shannassy که مورد نظر انجام هدف این بزرگ خدمه از 318-ft. Vava دوم. سروان. برندان Shannassy

“هفته گذشته یک گروه از 16 خدمه به نام در به اشتراک گذاشتن جلسه در مورد چگونه آنها در حال تمام شدن” O’Shannassy گفت: Robb Report. “این بود که” شما تنها نیستید مکالمه. ما تا به حال 40-به همراه خدمه در لنگر در مکزیک قادر به گام کردن قایق بادبانی قایق بادبانی در کارائیب در تلاش برای پیدا کردن یک ملت است که آنها را و یکی در ویارجو محدود به خود خدمه خانه.”

آنها تمام شده است در تلاش برای پیدا کردن راه حل برای مقابله با خستگی و گمنام خود را برای آینده نزدیک است.

“ما هیچ ایده چه مدت مستند آخرین, اما این که آیا شما در روی زمین و یا دریا روال کلیدی است می گوید:” O’Shannassy. “بد و عادات خوب هستند فقط یک انتخاب است. انتخاب عادات شما می خواهید و آنها را تکرار کنید زیرا آنها شما را از طریق. دریانوردان فراوانی از زمان پس از آن در مورد آموزش خود را به کم کردن سرعت و کشش این روال است که شما لذت ببرید.”

O’Shannassy همچنین هشدار به “مراقب باشید از کوکی کمد—نمی خورند از خستگی” و برای ایجاد یک تقویم. “ما باید جشن کریسمس midyear در هیئت مدیره یک قایق بادبانی و اقیانوس روزهای یکشنبه احتمالا یکی از رایج ترین که در آن ما ساخت یک جمعه برای تقویت روحیه خدمه. من نیز اختصاص هر یک از اعضای خدمه یک ‘عبور پروژه است.’ آن را در واقع مهم نیست چه موضوع پروژه—هر چیزی از موجودی شکسته و یا انجام این مناقصه به یادگیری چگونه به طبخ و یا رشد سبزیجات—نکته این است که شما را به مالکیت چیزی است.”

Crew Coping

شش نفر خدمه Asolare گرد هم می آیند در صبح برای انجام یوگا و پس از خوردن شام با هم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را روز بدون تلفن مجاز است.

برای Bilgehan کس رئیس مهندس در هیئت مدیره Shahaاست که خانه منتقل مالت در خود وظایف روزانه شامل چک کردن ژنراتور و موتور اصلی جدا انتقال سوخت و آب سازندگان اما او نیز خود را هل می دهد برای رسیدن به 10 ، 000 قدم در روز است. “من شروع به کشش خودم را در رختخواب و سپس رفتن به عرشه و راه رفتن در اطراف قایق بادبانی,” او می گوید. “هستند بسیاری از مراحل در هیئت مدیره است که من را در یک نقطه از بالا و پایین رفتن.”

تمام شش خدمه در هیئت مدیره 154-پا قایق بادبانی قایقرانی Asolareکه به تازگی تکمیل شده و پنج ماه از بازگشت به عقب منشور در کارائیب بیا با هم هر روز صبح برای یوگا و دوباره در ناهار و شام (با گوشی های مجاز در جدول) برای به اشتراک گذاشتن داستان در مورد روز خود را. رئیس مهماندار هواپیما کایلی د Vlieg همچنین توصیه داشتن یک چک لیست شخصی.

“لیست من شامل چیزی برای ذهن و بدن و قلب و سلامت, و من یکی از هر چیز یک روز به من نگه داشتن رفتن” او توضیح می دهد. “ذهن فعالیت های می توان به گوش دادن به پادکست یا انجام یک دوره آنلاین است که کشش من بیشتر از روز کاری من در حالی که چیزی برای قلب من می توان پخت خواندن و یا تماس مادر من. آن را فقط هل من روزانه به انجام یک کمی بیشتر و حفظ سلامت روحی و روانی قوی است.”

Crew Coping

کاپیتان می گویند که ورزش ملایم و شدید است و همچنین یک راه حرکت مثبت از طریق روز. Adobe سهام

مایکل Schueler کاپیتان یک 70m قایق بادبانی در حال حاضر در بندر در فورت Lauderdale, پشتیبانی از این نظریه استفاده از مازاد زمان به عنوان ابزاری برای رشد شخصی است. “استفاده از این فرصت را به تمرکز بر روی مسیر شغلی انتخاب و یا برای رفتن بیش از منابع مالی در جزئیات” او می گوید. “اگر شما یک شپشو رتبه اعتباری پیدا کردن که چرا و چه چیزی شما می توانید به میزان قابل انجام بیش از دو تا پنج سال آینده به شدت آن را بهبود بخشد. من نشان می دهد خدمه تست IQ, EQ آزمون شخصیت آزمون های آنلاین برای پیدا کردن نقاط قوت خود و آنچه را که آنها احتمالا می تواند بهبود بخشد.”

Schueler می گوید بحران کنونی ارائه می کنند ، “زمان است چیزی که بسیاری از ما ندارد و بنابراین در حال حاضر که ما باید از آن استفاده از آن را عاقلانه است.”

طنز Schueler آس کارت برای بار مانند این. “صرف زمان هر روز با هر فرد و آنها را به لبخند و خنده در مورد چیزی” او را تشویق می کند. “به عنوان احمقانه به عنوان شما نیاز به شود و شما خواهد شد شگفت زده چگونه یک شکم خنده می تواند به روشن کردن خلق و خوی است.”

Crew Coping

Bilgehan کس (جلو), مهندس ارشد در هیئت مدیره Shaha کند و روزانه خود را در سیستم چک شود اما مطمئن شوید که به طولانی ترین راه ترین و پله برای رسیدن به آنها. او با هدف به راه رفتن حداقل 10 ، 000 قدم در روز در فضای محدود از قایق بادبانی. Bilgehan کس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>