Rossinavi براق جدید 170 پا سفارشی ترجمه شده بازدید آب

Rossinavi است که این فلزات سنگین استاد دریایی جهان و آخرین آن ترجمه شده نشان می دهد که چرا. این به طور کامل سفارشی 170 پا شاهکار شناخته شده به عنوان Florentiaورزشی یک impeccably ساخته شده و بدنه فولاد است که به عنوان قابل توجه به عنوان آنها می آیند.

Florentia راه اندازی شد توسط یک سخت صاحب که وظیفه حیاط با ایجاد بی انتها گوهر است که جفت ویژگی های کلاسیک با جزئیات مدرن است. رم-بر اساس شرکت معماری استودیو Vafiadis پیشگام طراحی بیرونی در حالی که طراح ایتالیایی کارلو کلمبو از++ استودیو طراحی در زمان مراقبت از فضای داخلی. به عنوان با تمام Rossinavi را با کیفیت بالا و عروق Florentia ساخته شده بود به طور کامل در خانه و در حیاط در ویارجو و ضربه زدن به دریا در ژوئن 13.

Florentia ترین نماینده به عنوان مثال از یک به طور کامل قرار دادی ترجمه شده ساخته شده در ایتالیا می گوید:” Stefano Vafiadis از استودیو Vafiadis.

Rossinavi 170-Foot Superyacht Florentia

Florentia ترک Rossinavi را ویارجو کشتی سازی. میشل Chiroli

Florentia است که توسط غیر مستقیم خطوط و براق شبح که با هم به او گردیده ظرافت. او امکانات کامل-جابجایی بدنه فولاد و آلومینیوم روبنا و همچنین 800GT از حجم داخلی. قدرت عاقلانه دوقلو 1,750 hp گربه 3512E موتور حرکت این کشتی به 15 گره در پر شیب و یا 13.5 گره کروز. او می تواند پوشش برخی از 5000 مایل دریایی که chugging در 10 گره.

داخلی, در ضمن با الهام از اقیانوس و امواج و ویژگی های نرم پالت رنگ های خنثی و high-end مواد است که هر دو آن را صلح آمیز و آرامش بخش است. این pièce de résistance مرکزی راه پله است که در خدمت به اتصال تمام مناطق از قایق بادبانی در صورت هماهنگ. ویژگی های Standout شامل یک سالن آمفی تئاتر-مانند عرشه فوقانی است که می تواند به عنوان یک سینما با تشکر از ساخته شده است در پروژکتور گسترده اصلی سالن و فضای ناهار خوری که تقسیم یک قرار دادی کابینه و سخاوتمندانه عرشه اصلی که در آن مهمان می تواند در اقیانوس, انداز.

Rossinavi 170-Foot Superyacht Florentia

Florentia ترک Rossinavi را ویارجو کشتی سازی. میشل Chiroli

Florentia‘s سخاوتمندانه طرح می تواند تا 12 مهمان و 11 خدمه. اصلی عرشه صاحب کابین امکانات خود را در بالکن خصوصی نه یکی بلکه دو پیاده روی در کمد—کسی دوست دارد لباس های خود را—ensuite و باور نکردنی زین-دوخته شده با چرم تخت. نه به outdone سوئیت VIP کردن پرواز عرشه دارای یک اتاق نشیمن, ensuite, بالکن خصوصی و دسترسی به هوای آزاد, جکوزی, در استرن. عرشه پایین تر ویژگی های دو پادشاه در اتاق خواب و دو دونفره برای باقی مانده کابین مهمان و همچنین به عنوان خدمه چهارم که شامل پنج دوقلو اتاق, آشپزخانه, اتاق نشیمن و لباس های شسته شده.

فقط یکی وجود دارد خودنمایی مشکل با Florentia, حداقل برای خریداران بالقوه که ممکن است بخواهید همان قایق بادبانی. Sاو یکی کردن. که خبر خوب البته برای Rossinavi هنردوستان که درک حیاط تنوع در طول سال. قایق بادبانی منحصر به فرد هستند اما مساوی برای زیبایی و سطح کیفیت ساخت. آنها طیف وسیعی از شفق قطبی به تلاش دوم به مدینه فاضله IV و بیش از یک دوجین از دیگران است. وکتور 50 و LEL انتظار می رود برای راه اندازی بعد از این سال.

بررسی بیشتر ارائه Florentia زیر:

Rossinavi 170-Foot Superyacht Florentia

Rossinavi

Rossinavi 170-Foot Superyacht Florentia

Rossinavi

Rossinavi 170-Foot Superyacht Florentia

Rossinavi

Rossinavi 170-Foot Superyacht Florentia

Rossinavi

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>