رولز-رویس شروع مجدد تولید در همان روز بنیانگذاران آن ملاقات—116 سال قبل

مارس 4 فقط ممکن است مهم ترین روز در Rolls-Royce تاریخچه–برای بیش از یک دلیل.

آن است که در این تاریخ در سال 1904 که اشراف زاده و رانندگان چارلز رولز ملاقات مهندس هنری رویس در میدلند هتل در منچستر, انگلستان راه اندازی یکی از صنعت خودرو بیشتر rarefied مارکز است. آن را نیز اتفاق می افتد به بعد است که این شرکت شروع مجدد تولید در Goodwood مبتنی بر تسهیلات زیر یک coronavirus مربوط به خاموش کردن. رولز رویس ساخته شده است این تصمیم به طور موقت توقف تولید در ماه مارس به عنوان Covid-19 pandemic شدت یافته است.

این دو رویداد–از هم جدا شده توسط 116 سال–نشان می دهد که چگونه انعطاف پذیر این شرکت همچنان زنده ماندن همه چیز از دو جنگ جهانی به رکود بزرگ به شیوع اغلب ذکر شده به عنوان یک مقایسه معاصر بحران بهداشتی: آنفولانزای اسپانیایی 1918. تصمیم به از سرگیری تولید در حالی که این بیماری همه گیر باقی می ماند به دور از بیش از در نظر گرفته شد به دقت با توجه به مدیریت شرکت.

Charles Rolls Henry Royce

هنری رویس چپ و چارلز رولز. حسن نیت ارائه میدهد از رولز رویس

“ما در حال زندگی در تاریخی برابر” رولز رویس مدیر عامل تورستن مولر-Ötvös گفت: در آزادی مطبوعات. “تمرکز اولیه ما این است که در با خیال راحت از سرگیری تولید در خانه رولز رویس در Goodwood, West Sussex; اما در مارک این سالگرد ما در حال گرفتن یک لحظه به تأمل در آنچه 116 سال به ما آموخت.”

فعلی چوپان از رولز رویس ممکن است تنها به تازگی ساخته شده و کار از خانه جدید اما آن harkens به شرکت در اوایل روز است. Sir Henry Royce ترجیح داده کار در تنهایی گاهی اوقات در خصوصی استودیو که در آن او گفت: به ابداع برخی از بزرگترین ایده های. افسانه است آن است که در حالی که راه رفتن در نزدیکی ساحل یک روز رویس طرح اولیه برای طراحی پیشگامانه R-سری aero موتور در شن و ماسه خود را با راه رفتن ، خانه اش و در نزدیکی ساحل, کوتاه هشت مایل از اين به بعد کارخانه و جهانی ،

“به عنوان یک شرکت ما می توانید در قرعه کشی قدرت از دانش است که اگر چه Rolls-Royce مواجه شده است و عدم اطمینان چند بار در طول سال از آن پدید آمده بیشتر انعطاف پذیر و با اعتماد به نفس با آن اصول اساسی بدون تغییر,” مولر-Ötvös گفت: در انتشار. “ما در حال حاضر با چالش های ممکن است بی سابقه اما ما به عنوان نگاه به آینده, من با اعتماد به نفس است که هیچ شرکت در جهانی بهتر آماده برای غلبه بر آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net