رولز رویس در حال حاضر فروش یک اینچ-کامل 1:8 در مقیاس مدل کوللینن

در کوللینن است که به راحتی Rolls-Royce بلندترین خودرو. اما اگر شما تا به حال آرزو این شرکت را جمع و جور تر از نسخه full-size SUV شما در شانس هستید. فقط انتظار نداریم که به صرف زمان بیش از حد در پشت چرخ.

مشهور خودروساز انگلیسی است که در حال حاضر ارائه یک 1:8 ماکت در مقیاس از آن ابزار خودرو, با توجه به آزادی مطبوعات. و از آنجا که این Rolls-Royce ما در حال صحبت کردن در مورد مارکی رفته همه را با مدل miniaturizing هر جنبه از خودرو.

Rolls-Royce 1:8 Scale Cullinan Model

رولز-رویس 1:8 مقیاس کوللینن مدل رولز-رویس

در واقع کوچکتر کوللینن بسیار دقیق شما نیاز به یک جفت دست بشر در کنار آن به می دانم که این اندازه کامل. مینیاتوری کوللینن اقدامات 26 اینچ طول و 10 اینچ گسترده و نه اینچ قد بلند و آن را با نزدیک به 40 اینچ طولانی مورد صفحه نمایش.

آن را نه فقط در بدن است که منقبض شده اما هر یک از آن اجزاء اصلی. رولز-رویس می گوید: مینی کوللینن ویژگی های بیش از 1000 فرد در مقیاس قطعات. در حالی خواهد بود که قابل اندازه کافی بسیاری از کسانی که لمس نیست فقط وجود دارد برای دکوراسیون—آنها در واقع کار می کنند. این مدل همراه با یک کنترل از راه دور است که کنترل آن چراغ جلو و چراغهای عقب. هنگامی که شما برای باز کردن هر یک از درهای خود را به kickplates نور. و درست مثل رول رویس دیگر وسایل نقلیه مقیاس مدل SUV می تواند به طور کامل شخصی است. بنابراین اگر شما می خواهید آن را به نگاه دقیقا مانند کوللینن در حال حاضر نشسته در جلوی خانه خود را بدون مشکل.

Rolls-Royce 1:8 Scale Cullinan Model

رولز-رویس

“این ماکت در مقیاس به ارمغان می آورد یک بعد جدید به کوللینن گردیده است, در همه جا, فلسفه,” مدیر عامل تورستن مولر-Ötvös گفت. “آن را نشان می دهد و به ما یادآوری می کند به عنوان یک شرکت است که الهام بخش عظمت امر در هر مقیاس. آن است که نه فقط در مورد چیزهای بزرگ: ما به دنبال و رسیدن به عظمت در همه چیز ما را به کوچکترین مورد و minutest جزئیات است.”

همه در همه, هر کوللینن ماکت گفت: به 450 ساعت به تولید حدود نیمی از این زمان است که می رود به ساخت کامل آن به اندازه خواهر و برادر. و شما برای پرداخت است که کار باید به شما انتخاب می کنید برای خرید یک. مدل کوللینن شروع می شود در $17,000. در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند یک مبلغ سنگین برای یک ماشین مدل آن را در واقع در پایان پایین تر از طیف قیمت برای کپی این دقیق است. در واقع علاقه مندان به خودرو شده اند شناخته شده برای شل کردن تا آنجا که $85,000 برای مدل از اتومبیل های مورد علاقه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de