پس از اعلام در ماه آوریل بود که تاخیر در انتشار جدید ساعت به طور نامحدود برای سال رولکس بی سر و صدا (بدون انتشار یک بیانیه رسمی) تایید به Robb Report که از آن خواهد شد debuting مدل های جدید برای سال 2020 در 1 سپتامبر در Rolex.com. دیده بان جامعه به حال این باورند که شاید نه رولکس یا Patek Philippe خواهد بود با انتشار هر ساعت و در تمام این سال به عنوان صنایع رهبران دو مارک اغلب به دنبال هر یک از دیگران منجر شود. Patek Philippe همچنین اعلام کرد که تاخیر در عرضه محصول به طور نامحدود در مارس اما به پایان رسید تا debuting جدید Ref. 6007A به جشن افتتاح آن جدید تولید در ماه های ژوئن و شایعه آن وجود دارد بیشتر به آمده احتمالا در این ماه است. پس از آن بود کمی تعجب است که تاج به سرعت زیر کت و شلوار.

Rolex Submariner Ref. 114060

ساعت رولکس کارگر زیر دریایی Ref. 114060 کلود Bossel

ساعت رولکس انرا تایید چگونه بسیاری از مدل های جدید منتشر خواهد شد را در سایت خود — از آن می تواند سیستم کامل است که برنامه ریزی شده بود در پیشبرد برای این سال و یا آن را فقط می تواند چند مدل را انتخاب کنید. در هر صورت به نظر می رسد معقول و منطقی به گمان است که آنها را رها بسیار پرطرفدار مدل فلزی-از-این-لحظه فولاد. بر اساس بالا رفتن سرسام آور قیمت ها برای زیر دریایی در بازار ثانویه و این واقعیت است که این یک مدل است که به روز شده است نیست از سال 2010 به نظر می رسد آماده برای وصله پینه کردن. پیش بینی در حال پرواز است که به روز رسانی خواهد شد یک ارتقا در جنبش از 3135 به 3235 افزایش قدرت ذخیره و نگه داشتن دقت و صحت. فقط در مورد رولکس تصمیم به اعطای سازمان دیده بان جامعه جمع آوری خواسته های ما نشان می دهد شما در حال نشسته با لپ تاپ خود را در سپتامبر 1 و آگهی خود را در سرعت شماره گیری.

هر رولکس است تا آستین خود را, آن را قطعا باید به یک زمان آینده. رولکس گذشته عمده دیده بان نام تجاری است که هنوز به اولین بازی حتی یک ساعت مچی جدید برای سال 2020 است.