راجر فدرر راه اندازی یک نسخه محدود کفش کتانی الهام—چه چیز دیگری ؟ —تنیس

سوئیس قهرمان افسانه ای تنیس راجر فدرر هیچ غریبه ای به بهترین کفش ورزشی صنعت را ارائه کرده است. هر چند او جوهر بیش از چند همکاری معاملات در طول دوره زندگی حرفه ای او هرگز خود را متصل با نام کامل به یک جفت کفش ورزشی–تا به حال.

ایجاد شده در همکاری نزدیک با زوریخ-بر اساس برند–فدرر شد یک سرمایه گذار در این شرکت در نوامبر سال گذشته–این تیم اعلام کرد راه اندازی راجر مرکز دادگاه 0-سری این هفته است. محدود نسخه سبک عمدا پرده برداری همزمان با سالگرد فدرر اول ویمبلدون پیروزی 17 سال پیش (فدرر برنده ترین گرند اسلم عناوین در مردان تاریخ تنیس). جای تعجب نیست آن در زیبایی شناسی نشانه های از کفش ورزشی, اما نادیده گرفتن نیازهای زندگی کردن دادگاه است.

“من خسته از پوشیدن کفش های ناراحت کننده در حالی که در حال حاضر” فدرر گفت پیچیده است. “رفتن به شیوه زندگی است که چیزی بسیار ویژه برای من است. من همیشه لذت می برد این شبح و من می خواستم به آن را انجام دهد در راه است. این طراحی مینیمالیستی و آسان راحتی در کفش من رو سال پیش.”

roger federer on sneaker

راجر حفظ ورزشی تنیس شبح اما ساخته شده است برای هر روز. حسن نیت ارائه میدهد از در

این اصل سوئیس طراحی با استفاده از فن آوری های نوآورانه برای تقویت آن عمل گرایی به طور خاص برچسب CloudTec تنها. آن تعبیه شده است این طرح در مواد اضافی برای حفظ تنیس-مانند ظاهر در حالی که به طور همزمان camouflaging با نام تجاری هندسی لمس. اختصاصی Speedboard نیز پنهان زیر و افزایش کفش ذاتی بازگشت انرژی–بحث در مورد بهار در مرحله خود را–و به طور کلی چابکی.

هر چند ظریف دانه از سفید و ترد فوقانی ممکن است نشان می دهد آنها دستکاری شده از چرم یا پوست گاو فدرر و در تیم رفت و با یک وگان انواع مکمل جیر faux متضاد جزئیات. همه در همه آن رنگها نگاه مقایسه کردن هر دو زیبا و فنی-در co-founder دیوید Allemann گفت: رواج این جفت ارز یک سوم وزن ترین کفش ورزشی. “من می خواستم sleekness” فدرر گفت پیچیده است. “من در ’90s که در آن همیشه وجود دارد بسیار پررنگ و آرم و ما آنها را مخفی می کردند و دور آن را بیشتر راز و تقریبا مثل شما نمی خواهد ببینید آرم.”

اما اگر شما امیدوار به گیر این ضربات در برخی رنگارنگ تر تکرار نگران نباش با نام تجاری است و کسانی که در آن کار می کند. در حال حاضر در این است که به دنبال به جلو به انتشار خود را از 1000 به صورت جداگانه شماره جفت. با شروع از ماه جولای 6th, و پایان جولای 8th, طرفداران می توانید وارد کنید یک بخت ازمایی به ادعای یک جفت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>