برای حرکت سوپاپ ماشین تامی لی حومه لا عمارت می آید با یک استودیوی ضبط

Mötley Crüe درامر تامی لی دوباره به دنبال به دام یک خریدار برای او عجیب و غریب کالاباساس کالیفرنیا. عمارت. برای اولین بار ذکر شده است در سال 2016 برای $6 میلیون bad-boy چوب زیر گهواره در حال حاضر در تلاش برای درام-تا برخی از منافع با قیمت بریده بریده به $4.65 میلیون.

مشتاق rockstars خواهد شد به احتمال زیاد به دل شکسته بیش از خانه از 2000 فوت مربع حرفه ای-درجه قنات استودیو ضبط. آن را همراه با یک اتاق کنترل با صدا تخته به همراه دو صوت غرفه. و سخنرانان. بسیاری از سخنرانان.

و هنگامی که شما نیاز به یک استراحت از گذاشتن کسانی که برنده جایزه گرمی آهنگ های خنک کردن با یک شیب در خانه پیانو به شکل استخر. یا چیزهایی که حرارت در متلاطم وان آب داغ.

لی, 57, همچنین بنیانگذار رپ-متال روش ضرب وشتم و ستاره که بدنام جنسی نوار کاست, خرید 10000 فوت مربع crib در سال 2007 گزارش $5.85 میلیون.

آن چیزی است که از یک محل عجیب و غریب انتخاب برای مرد وحشی از سنگ است. خانه خود را نشسته بر روی یک آرام cul-de-sac, در, دریچه, دوستدار خانواده کالاباساس حومه ویستا نقطه.

اما چهار بار ازدواج لی—exes شامل سابق Melrose Place بازیگر Heather Locklear و Baywatch ستاره پاملا اندرسون—قطعا اضافه شده خود را “شخصی” لمس برای دکور خانه.

گرمسیری پرنیان شامل قطب بامبو برای سقف بزرگ ورود تیر در اتاق نشیمن مزین سنگ شومینه و هزاران مجسمه بودا.

یونانی متولد کرنش همچنین سفارشی خانه بزرگ دو طبقه دهلیز مرکزی با افزایش قابل جمع شدن-سقف شیشه ای با اضافه کردن قوی درختان بامبو—پیچیده شده در چراغ های چشمک زن—کوی برکه آبشار آبشار و سنگ خیساندن ،

Tommy Lee’s Calabasas, Calif home

2000 فوت مربع استودیو ضبط. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از آژانس

در حالی که دکور در اینجا ممکن است به نظر می رسد التقاطی آن محدودتر در مقایسه با لی قبلی مالیبو پد او با پاملا اندرسون و آن برجسته بود در سال 2000 قسمت از MTV Cribs. که خانه شامل یک اتاق به صف زرد خز یک مخزن کوسه در یک سالن نمایش فیلم در مخمل بنفش و یک زیرزمین به نام دیسکو باشگاه ضرب وشتم.

ساخته شده در سال 1987 10000 فوت مربع کالاباساس خانه می آید با شش اتاق خواب و هشت حمام و سرویس بهداشتی همراه با کسانی که راک استار باید دارا است; نمایش فیلم اتاق کامل با پاپ کورن ایستاده میخانه مانند نوار شراب مزه اتاق و پیانو ،

Tommy Lee’s Calabasas, Calif home

اتاق نشیمن. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از آژانس

در سطح اصلی و پیچیده که در اطراف دهلیز مرکزی در حال جادار مناطق زندگی رسمی سیاه و سفید و سقف اتاق ناهار خوری و آنچه به نظر می رسد مانند اصلی با آن ساده چوب-fronted cabinetry و بژ و قهوه ای کانتر سنگ مرمر.

در این سطح نیز وجود دارد یک دفتر باید حفاری کسانی که trippy دیوار و سقف کشویی با درب های شیشه ای منجر به مسلما یکی از خانه بهترین ویژگی های آن را بالا پاسیو.

Tommy Lee’s Calabasas, Calif home

پیانو ، عکس: حسن نیت ارائه میدهد از آژانس

وجود دارد هیچ کمبود سرد و sunning فضاهای اینجا و در شب ماورا-مشعل روشن عرشه فراهم می کند زرق و برق دار نمایش ها از تپه.

در حالی که آخرین $4.599 میلیون درخواست قیمت هنوز هم ممکن است به نظر می رسد کمی تند طرف با توجه به احتمال زیاد مقدار redecorating/نوسازی مورد نیاز, این خانه مکانی است که به احتمال زیاد ارائه قرعه کشی.

Tommy Lee’s Calabasas, Calif home

استخر عرشه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از آژانس

در سال های اخیر اسلام آباد و در نزدیکی تپه پنهان شده اند واقعی افراد مشهور پیچ سوراخ. تقریبا کل کارداشیان قبیله زندگی در دویدن دور در حالی که یک لیست همسایه ها عبارتند از: امثال Will Smith, دریک, کتی هولمز, LeAnn Rimes و Richie Sambora.

وظیفه پیدا کردن یک خریدار برای لی rockstar آویزان کردن با لیست عوامل امیل Hartoonian و نیکلاس زیگفرید آژانس. همچنین در لیست TopTenRealEstateDeals.com.

چک کردن عکس های بیشتر ملک زیر:

Tommy Lee’s Calabasas, Calif home

نمایش اتاق. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از آژانس

Tommy Lee’s Calabasas, Calif home

میخانه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از آژانس

Tommy Lee’s Calabasas, Calif home

اتاق مزه کردن شراب. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از آژانس

Tommy Lee’s Calabasas, Calif home

به اتاق ناهار خوری رسمی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از آژانس

Tommy Lee’s Calabasas, Calif home

مقابل در ورودی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از آژانس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>