Robb Report جدید نادر و خوب راه اندازی برنامه ای با 6 فوق العاده ای شراب

در Robb Report , ما تا به حال لذت بردن از مزه باور نکردنی شراب و ارواح ساخته شده در سراسر جهان است. در حالی که جهان همچنان در حال گسترش به نظر می رسد سخت تر از هر به دست ما واقعا استثنایی بطری.

Robb Report‘s برنامه جدید نادر و خوب ایجاد شده برای اصلاح آن است. با استفاده از این مجموعه خواهیم بود با انتشار یک ویژه طیف وسیعی از محصولات به طوری که شما می توانید طعم و مزه از آنچه ما طعم و نمونه کارهای فوق العاده ای که ما آمده ایم تا عشق. در هماهنگی با انتشار ما بهترین بهترین موضوعبرای اولین بار ما با ارائه یک همکاری بین Robb Report و خوب را از شراب و ارواح و آن را در دسترس در حال حاضر: یک مورد منحصر به فرد از شش سرپرستی بطری شراب خوب است.

در داخل پیدا خواهید کرد ما به طور کلی بهترین از بهترین شراب برنده Penfolds 2015 Grange—این نه اغراق می گویند که این بهترین شيراز (یا syrah) در جهان—به عنوان به خوبی به عنوان ما رای برای بهترین داخلی شراب سفید Marciano املاک 2018 Blanc خیره کننده Sauvignon بلان از دره نپا است که نشان می دهد سواحل غرب می تواند تولید یک شراب سفید هر بیت به عنوان مورد پسند پیچیده و انبار-شایسته به عنوان Loire بوردو یا کبود. و صحبت از Burgundies شما پیدا کردن دو تا از آنها را در این مورد—2015 Chateau de La Tour 2015 Clos Vougeot یک نمونه Pinot نوآر ساخته شده برای جفت شدن با یک ثروتمند, خوش طعم زعفراني مرغ و قارچ غذا و Domaine de شتو د Meursault 2015, Les Charmes یک Chardonnay از برتر cru و مستغلات (بالاترین تعیین در Côte de بون), مملو از تعادل ایده آل از مرکبات و دیوانه و ادویه و طعم دهنده است که meursault یکی از مهمترین و به دنبال پس از سفید پوستان است.

ما همچنین شامل یک کلاسیک ستاره از دره نپا—این شفر 2015 دامنه انتخاب Cabernet Sauvignon. این تک تاکستان شراب شده است دارای 98 امتیاز و یا بیشتر توسط بسیاری از منتقدان و آن را برجسته آن silkiness حتی در این سن و سال. آن را به اندازه کافی اسید برای نگهداری در انبار, اما آن را سخت به مقاومت در برابر اصرار به ریختن یک شیشه ای در حال حاضر. شکوه زغال اخته و انگور قرمز رایحه خو خاکی توتون و تنباکو و گرافیت معدنی یادداشت و یک گرم meatiness. آن را پر از شکوفه اما فقط حق. در نهایت گرد کردن مجموعه یک شراب ایتالیایی توسط یک تولید کننده است که تبدیل به یک نام خانگی در oenophile محافل Ornellaia 2016. این اهل توسکانی زیبایی از Bolgheri (مسلما یکی از جهان بهترین بسته از شراب در حال رشد زمین) تنها با سن بهبود اگر شما می توانید مقاومت در برابر باز کردن آن را در حال حاضر و نمونه برداری از لایه های آن از توت و قهوه و شیرین بیان. آن را ترکیبی از Cabernet Sauvignon ترش و کابین فرانک با یک چلپ چلوپ از خرده Verdot که عمیق تر مخملی آن mouthfeel.

شما هرگز پیدا کردن یک مورد کاملا مثل این یکی — این بطری که از فروش هستند و به ندرت با هم در یک مکان. با هم آنها به طور معمول خرده فروشی برای حدود $2,100. ما ایجاد کرده اید فقط 100 موارد ارائه شده در تخفیف. این Burgundies های گرانج Ornellaia آنها نمی رویم در فروش. هنگامی که آنها رفته اند, آنها از بین رفته اند.

و فقط برای روشن باشد—این است که یک باشگاه شراب و یا جعبه اشتراک. هنگامی که شما سفارش این اولین نسخه از نادر و خوب شما ثبت نام برای دریافت ماهانه حمل و نقل از چیزی. شما دریافت خواهید کرد فقط این یک مورد از شش شراب (هر چند من فکر می کنم شما ممکن است آرزو شما تا به حال یک بطری دوم) را همراه با ما یادداشت ها مزه و جفت شدن پیشنهادات خود را به بهترین استفاده را از تجربه.

ما قصد داریم به ادامه نادر و خوب برنامه دیگر—هنوز هم راز بالا—ارائه شده در ماه آمده است و کسانی پیشگامانی که خرید اولیه این مجموعه نیز در میان برای اولین بار به شنیدن در مورد آنچه در عرشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>