به انجمن خوش آمدید Robb توصیه مجموعه منظم است که در آن ما نشان می دهد چیزی سردبیران ما فکر می کنم ممکن است فقط تغییر زندگی خود را برای بهتر. محصولات و خدمات و تجارب برجسته در اینجا به طور مستقل انتخاب شده و بررسی توسط راب گزارش تحریریه. ممکن است ما کسب یک کمیسیون کوچک اگر شما خرید چیزی در این صفحه.

با وجود وضعیت خود را به عنوان یک ابزار لازم برای زنده ماندن زندگی مدرن ما نمی شود شگفت زده اگر شما هرگز می خواستم به نگاه در بطری دیگر از ضد عفونی کننده دست هرگز دوباره. در دوران Covid-19 مبتنی بر الکل ژل (و یا اسپری و یا فوم و یا چه چیزی شما) رفته اند از کالا به bemoaned تعهد در مدت زمانی کوتاه.

و تمام است که ممکن است به دلیل وجود این فرمولاسیون در بازار شما در واقع می خواهم مشتاقانه منتظر با استفاده از. اما این مورد با Maapilim جدید ضد عفونی کننده دست منتشر شده در اواخر ماه آوریل است. پس از تلاش آن را برای چند هفته می تواند شما را با برخی از یقین است که آن را بسیار آسان تر در دست های خود را از آنچه شما در اکثر داروخانه ها.

Maapilim Hand Sanitizer

آن را صادقانه بوی بهتر از ضد عفونی کننده دست حق. Maapilim

چرا که Maapilim نسخه است که 70 درصد الکل و 99.9 درصد از باکتری ها نیز از ویژگی های یک مقدار سالم از آلوئه چیزی است که شما می توانید احساس می کنید زمانی که شما با قرار دادن یک دوز در دست شما است. کوچک حباب از مسائل من و توزیع به کف دست من تمایل به نگه داشتن خود را در شکل تا زمانی که من آنها گسترش بیش از دست من. هنگامی که من آن را احساس بیشتر شبیه به یک مرطوب کننده غنی سازی از چیزی طراحی شده به کل میکروبیوم از سطح پوست خود را.

و پس از آن وجود دارد بوی: فرمول همچنین شامل یک اسانس که شامل ترنج یاس و چوب سدر. آن را گسسته اما تعجب نکنید اگر دوستان خود بخواهید شما را در مورد عطر و بوی دفعه بعد آنها را به شما—هر زمان که ممکن است.

خرید در حال حاضر: $10