Robb توصیه می کند: از شامپو به کرم اصلاح 5-در-1 نظافت فرمول می کند که همه چیز به خوبی

به انجمن خوش آمدید Robb توصیه مجموعه منظم است که در آن ما نشان می دهد چیزی سردبیران ما فکر می کنم ممکن است فقط

توسط ETELARESANKHABAR در 27 اردیبهشت 1399
به انجمن خوش آمدید Robb توصیه مجموعه منظم است که در آن ما نشان می دهد چیزی سردبیران ما فکر می کنم ممکن است فقط تغییر زندگی خود را برای بهتر. محصولات و خدمات و تجارب برجسته در اینجا به طور مستقل انتخاب شده و بررسی توسط راب گزارش تحریریه. ممکن است ما کسب یک کمیسیون کوچک اگر شما خرید چیزی در این صفحه.

من معمولا یکی به حمایت از عملکرد چند تکلیفی نظافت محصولات. استثنا وجود دارد: گاه به گاه ریش نفت می تواند به عنوان یک pre-shave نفت و برخی از SPF-مرطوب کننده بسته بندی شده را به صورت ملایم و موثر تمام بدن کرم های ضد آفتاب. اما چیزی که من بیشتر شک و تردید در مورد یک عملکرد چند تکلیفی شامپو-بدن-شستشو-تهویه. آیا به من شروع شده است در این واقعیت است که آن را ساخته شده است (عمدتا مرد) مصرف کنندگان دور است در مورد نظافت رژیم به خصوص در هزینه های سلامت مو و تغذیه. اما لندن-بر اساس ساندرز و صنعت جدیدترین اعتبار نام تجاری شکسته من. من شیفته با آن 5-in-1 (!) چند tasker طولانی Weekender—اگر من تنها با استفاده از آن به عنوان یک 2-در-1.

طولانی Weekender صورتحساب به عنوان یک شامپو نرم کننده بدن, شستن, صابون و نظافت در یک بطری است. آن را به عنوان یک فروشگاه توقف برای تمام هسته ای خود را مو-دوش-اصلاح نیاز دارد به خصوص در حالی که شما سفر (از این رو نام آن). و در آن دیدار که علامت: من تست شده اند و آن را به عنوان همه آن چیزهایی که با هیچ درست بازخورد منفی. چرا که این مسائل است بنابراین اسراف و خامه بنابراین اساسا هر راه شما استفاده از آن احساس می کند مانند یک درمان آبگرم. من بیشتر تعجب در آن مو-رام کردن قدرت به عنوان یک styler; آن حفظ شده است من بیش از حد رشد قرنطینه مو کاملا شناور در حالی که همچنین اهلی.

Saunders & Long Grooming Products

ساندرز و طولانی

این مسائل واقعا می درخشد و soars بیش از هر محصول دیگر در این زمینه آن—هنگامی که به عنوان یک شامپو. من صحبت می کنند با هیچ ارایش وقتی که من می گویند که خیلی احساس مثبت و رضایت بخش به عنوان من ماساژ آبرسان با انگشتان من از طریق من ، آن چه بیشتر از کف و در عوض تبدیل به یک متراکم خامه از انواع. حتی دست من احساس آنها در حال گرفتن قفسه بالا تغذیه. و در حالی که اکثر عملکرد چند تکلیفی شامپو-تهویه کم در دوم نیمی از وعده خود را—به موها احساس مطبوع به عنوان مخالف به خشک توسط شامپو را خشک اثرات ساندرز و محصول بسیار به وضوح اولویت دستیابی نیمی از مو-مراقبت از فرایند. برای یک بار احساس کردم بدون نیاز به پیروی از شستشو با اختصاص مطبوع است که نه چیزی است که من تا کنون بستری در من هفت سال در نظافت ضرب و شتم.

طولانی Weekender کمتر شور و شعف یک بدن اما در اینجا به همین دلیل من آن را ذخیره برای موی من: من نمی خواهم آن را اجرا کنید تا به سرعت. این ورزش ها به همین سادگی که حتی یک پمپ یا دو می تواند به loofah محصول به اندازه کافی برای جلب رضایت اسکراب اما من نسبتا کلیسا و دولت در مورد محصولات من, و من در حال حاضر به همراه داشت به ساندرز و به شامپو-نرم کننده ترکیب. نفس من را نمی تواند تغییر بسیار بیشتر بدون توجه به کیفیت کالا و مهم نیست که چگونه به طور مداوم محصول ارائه یک مو خوب در روز.

طولانی Weekender یکی از بسیاری از محصولات بسیار عالی از ساندرز و طولانی را از اوایل سال 2020 راه اندازی. کامل آن طبقه بندی های موجود در سایت خود را و آنها کشتی بین المللی به ایالات متحده و سراسر اروپا است. و اگر مثل من و شما تعجب که چرا آنها در خارج از دروازه خیلی قوی به این دلیل است که آنها tapped بزرگ-کلاه گیس از kiehl's و سرهم بندی کردن و سرهم بندی کردن به آن است. این یک نام تجاری خود را به نگه داشتن چشم در.

خرید در حال حاضر: £26tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن